Stabilné stávkové sumy

Stabilní výše sázek

Existuje mnoho spôsobov stávkovania. Existuje mnoho stratégií, ktorými sa stávkari riadia. Je ťažké posúdiť, čo je lepšie alebo horšie, pretože každému stávkarovi a jeho štýlu stávkovania vyhovuje niečo iné. Jedným z mnohých spôsobov stávkovania je stávkovanie so stabilnou výškou stávky, tzv. Flat betting.

Ide o štýl stávkovania, pri ktorom sa výška stávky nemení. Jasnou výhodou tohto štýlu je skutočnosť, že sa nejedná o progresívne stávkovanie, takže aj po prehre stávkujete stále rovnakú sumu peňazí. Je síce pravda, že pri tomto štýle stávkovania môžete prehrať celý svoj bankroll, ale je to dlhá cesta. V skutočnosti vám flat stávkovanie prinesie oveľa väčšiu sériu prehier ako iné progresívne štýly stávkovania. To je určite nepopierateľná výhoda flat stávok.

Mnohí stávkari stále upravujú výšku svojej stávky v závislosti od toho, ako veľmi dôverujú tipu. To je samozrejme tiež možné. Na stupnici od jednej do desiatich si stávkar môže vybrať, nakoľko tipu dôveruje, a podľa toho upraviť svoju stávku. Ani pri maximálnej dôvere by však nemali vsádzať vyššie percento svojho bankrollu alebo možno celý bankroll.

Agresívni stávkari však pravdepodobne nebudú mať príliš veľa možností na stávkovanie na rovinu. Je to opatrný štýl, ktorý samozrejme môže aj vyhrávať, ale určite pôjde pomalšie ako progresívnejšie štýly, ako sú systémy martingale alebo fibonacci – anebo napr. dlhodobé stávky. Je teda na každom stávkujúcom, aby sa rozhodol, či je preňho výhodnejšie stávkovanie s vyšším rizikom. V takom prípade má k dispozícii vyššie uvedené agresívne štýly stávkovania. Alebo ak uprednostňuje bezpečnosť pred rýchlosťou a používa pevný kolík.

Pre tých, ktorí uprednostňujú stávkovanie v angličtine: tu je česká verzia nášho sprievodcu stávkovaním: Stabilní výše sázek

Relevantné správy