Tipsport automaty

Tipsport automaty

Stávková kancelária Tipsport je známa hlavne milovníkom kurzového stávkovania. Má však aj vlastné online kasíno. Čím vyniká a ktoré sú tie najzaujímavejšie automaty a prečo?

Stávková kancelária Tipsport predstavuje kasíno Vegas

Spoločnosť Tipsport a. s. je prevádzkovateľom kurzových stávok na športové udalosti, a to pod rovnomennou značkou Tipsport.

Založená bola v roku 1991, čím sa v tuzemsku radí v odbore hazardných hier radí k tým vôbec najstarším poskytovateľom. Na trh s online stávkovaním konkrétne tento subjekt vstúpil v roku 2009, ktorý sa stal dôležitým míľnikom nielen v histórii Tipsportu. Došlo totiž všeobecne k povoleniu tohto typu hazardu v Česku.

Celý segment sa začal rýchlo rozrastať av portfóliu Tipsportu sa stali internetové stávky úplne hlavnými. Väčšinu stávok aj dnes stávková kancelária prijíma práve touto formou. V súčasnej dobe túto spoločnosť navyše môžeme považovať za lídra v IT vývoji vlastných stávkových technológií.

Vybudovať taktiež online kasíno tak bolo prakticky logickým krokom na ceste k presunu služieb z väčšej časti do digitálneho prostredia, ktoré má v globalizovanom svete svoje nevyhnutné miesto.

Čo ponúka kasíno Vegas

Hráči sa ho dočkali konkrétne v roku 2017, kedy došlo v Česku opäť k dôležitým legislatívnym zmenám. Spustenie virtuálneho kasína s názvom Vegas umožnilo prijatie nového zákona o hazardných hrách.

V súčasnej dobe ponúka Vegas už viac ako 450 hier od 10 vývojárov. Medzi nimi nechýbajú svetovo preslávené mená ako Yggdrasil, NetEnt či Play’n GO, ale tiež známi českí zástupcovia Kajot alebo Synot.

Kasíno má k dispozícii momentálne napríklad ruletu, blackjack a predovšetkým širokú škálu online automatov. K najobľúbenejším slotom, ktoré na Tipsporte môžete nájsť, sa jednoznačne radí Starburst, Turbo Slots, Simply the Best 81, Super Flip. Obľubu si stále udržujú aj klasickejší zástupcovia tohto sveta, ako je Mystery Joker, Multi Vegas 81 a Multiplay.

Naopak stále ešte bohužiaľ chýba pomerne dôležitý prvok súčasných moderných kasín v podobe živých hier. Avšak počet položiek v portfóliu neustále narastá, zatiaľ tak domáci priaznivci musia mať trpezlivosť.

Bonusy pre kasíno Vegas

Tipsport ponúka širokú škálu bonusov pre nových aj existujúcich hráčov. K tradičným prvkom patrí vstupný bonus určený práve herným nováčikom.

U tejto tuzemskej stávkovej kancelárie sa môžete tešiť na hneď dve varianty uvítacieho bonusu:

  • Bonus vo výške 150 Kč: Bonus je možné získať priamo za registráciu, čo platí nielen pre tých, ktorí si prišli zahrať do kasína, ale aj pre hráčov, ktorí vsádzajú na športové stávky. Priaznivé je aj to, že k takto získanému bonusu sa neviažu žiadne ďalšie dodatočné podmienky.
  • Bonus vo výške 25 000 Kč: Tento bonus sa viaže k prvému vkladu. Čerpať ho môžete vo výške až 100% do celkovej čiastky 25 000 Sk.

Podľa čoho vyberať najlepší online automat

Pri výbere online automatu by ste si mali všimnúť dve zásadné informácie:

  • návratnosti
  • možnosti jackpotov

Čo je to návratnosť online automatu

Výplatnosť alebo tiež návratnosť (RTP) určuje pravdepodobnosť výhry alebo to, koľko automat vyplatí naspäť medzi hráča. Limitovaná je legislatívne, musí sa pohybovať v rozmedzí 75 až 100 %.

Návratnosť je u automatu nastavená vždy výrobcom a hlavná výhoda je tak nevyhnutne na strane kasína. Pochopiteľne ale platí, že čím je udávaná hodnota vyššia, tým pre hráčov lepšie. V zásade však možno povedať, že optimálne dosahuje 98 % alebo viac.

Najlepšie online automaty na Tipsporte z hľadiska návratnosti:

  • Multi Play 81 – až 97,00 %
  • Respin Joker – 96,13 %
  • Multi Vegas 81 – 94,80 %

Jackpoty na online automatoch Tipsport

Jackpoty patria k najväčším lákadlám každého kasína a Tipsport Vegas v tomto smere rozhodne nie je výnimkou.

Tým zásadným, čo hráča na jackpotoch toľko láka, sú hlavne atraktívne výhry. A tiež poriadna dávka adrenalínu. Predpovedať, na ktorom automate jackpot padne, totiž nemožno. Rovnako tak to nemôže ovplyvniť samotný hráč. Nie je preto nutné vsádzať vysoké čiastky, dokonca aj pri minimálnej čiastke na jednu otočku môžu šťastlivci získať skutočne vysoké výhry.

Jackpoty na svojich automatoch momentálne ponúka Tipsport v celom rade hier. Konkrétne sa jedná o tituly od značiek Apollo, Adell, Synot a Tech4Bet.

Iba u Tech4Bet majú jackpoty jedinú úroveň. U Apollo a Adell sú rozdelené do troch stupňov na bronzové, strieborné a zlaté. Naopak Synot hry ponúkajú ešte diamantovú úroveň. Všeobecne možno povedať, že maximálna výhra, ktorú môžete s týmito jackpotmi docieliť, činí 500 000 Sk.

Čo sú Vegas turnaje

Záujemcovia sa taktiež môžu zúčastniť takzvaných Vegas turnajov. To sú špeciálne turnaje hrané práve na virtuálnych automatoch.

Vôbec prvýkrát sa táto novinka objavila v roku 2020. Stávková kancelária ich organizuje pravidelne a otvorené sú úplne každému, kto má záujem sa zúčastniť. Podmienkou je samozrejme plná registrácia. Prístupné sú pre jednotlivých hráčov úplnezadarmo.

Hrá sa o atraktívne výhry vo výške až niekoľko desiatok tisíc. Každý mesiac sú v nich medzi hráčov celkovo v odmenách rozdelené stovky tisíc korún

Ako hrať online automaty zadarmo

Tiež pri Tipsporte si všetky online automaty môžete zahrať zadarmo. Avšak pozor, iba v tzv. demo režime.

Ide o špeciálny herný mód, ktorý vám sprístupní všetky funkcie online automatu, ale s jedným zásadným rozdielom: Nehrá sa za reálne peniaze. Všetky vklady sú iba virtuálne, teda aj výhry majú iba fiktívny charakter.

Takzvaný režim „pre zábavu“ je skutočne vhodný jednak na skrátenie dlhej chvíle, ale napríklad aj na to, aby ste si zvykli na ovládanie konkrétneho slotu a pochopili plne jeho funkčnosť. Odporučiť ho tak možno aj všetkým, ktorí s hraním ešte len začínajú.

Hranie Tipsport automatov na mobile

Tie najlepšie online automaty si pri Tipsporte samozrejme môžete zahrať aj na svojom mobilnom telefóne či inom mobilnom zariadení.

Najpohodlnejšou alternatívou je jednoducho hranie prostredníctvom mobilnej aplikácie. K tomu musíte byť majiteľom smartfónu. Novinkou je potom skutočnosť, že Tipsport svoju mobilnú aplikáciu počas tohtoročnej jesene dimenzoval aj pre zariadenia so systémom iOS.

Svoje obľúbené online automaty si tak teraz môžete pohodlne zahrať skutočne kdekoľvek a kedykoľvek máte príležitosť.

Pre našich českých stávkarov: Viac informácií o Tipsporte nájdete v českej verzii tohto článku. Prejdite na českú verziu: Tipsport automaty

Relevantné správy