Tipsport Vegas

Tipsport Vegas

O tom, že Tipsport je stávkovou kanceláriou číslo jeden na slovenskom trhu, asi niet pochýb. Z tohto dôvodu nie je prekvapujúce, že sa pred niekoľkými rokmi rozhodla urobiť stávkovanie pre stávkujúcich ešte zábavnejším a osloviť aj ostatných hráčov, ktorí nie sú až takí nadšenci stávkovania na športové udalosti. Tipsport Vegas ponúka množstvo kasínových hier, v ktorých si každý nájde niečo pre seba.

Pomocou ukážok si môžete v Tipsport Vegas vybrať výherný automat na mieru podľa svojich potrieb.

Počuli ste niekedy príslovie, že najlepší spôsob, ako sa naučiť plávať, je hodiť sa do vody nepripravený? Máte nejaké pochybnosti o tejto metóde? Myslí si to aj kasíno Tipsport Vegas, a preto vždy umožňuje hráčom najprv vyskúšať konkrétnu hru zadarmo za virtuálne kredity. Možnosť hrať demo hry je hojne využívaná, pretože umožňuje podrobné oboznámenie sa s pravidlami konkrétnych hier bez rizika možnej prehry.

Po tomto potrebnom školení je možné vkladať peniaze na účet prostredníctvom rôznych možností vkladov. Kreditná karta, bankový prevod, Skrill, Bitcoin, Paysafecard alebo vklad priamo v najbližšej pobočke Tipsportu sú možnosti, ktoré môžete zvážiť.

V Tipsport Vegas sú zastúpené automaty od viacerých výrobcov

Kasíno Tipsport Vegas je na svoj názov právom hrdé, pretože je možné hrať na automatoch až od desiatich herných vývojárov, hoci štyri z nich sú českého pôvodu. Ide o výrobcov Kajot, e-gaming, Synot a Apollo, zatiaľ čo Play´n GO, NetEnt, Yggdrasil, EASIT, Adell a Microgaming sú zastúpené svojimi slotmi. Počet slotov spolu presahuje 400.

Európska ruleta má atmosféru na nerozoznanie od kamenného kasína

Chcete si zahrať ruletu? Vďaka Tipsport Vegas už nemusíte chodiť do kasína! Európska ruleta je jedným z najobľúbenejších typov rulety v online kasínach. Keďže si zachováva klasický dizajn, hráč má takmer rovnaký pocit, ako keby bol v kamennom kasíne. Hráčov nerozptyľuje ani hudba, pretože dianie pri stole komentuje iba hlas krupiéra. Minimálna výška vnútornej stávky pri stole je 0,40 centov a maximálna 10  eur, zatiaľ čo vonkajšie stávky sú 2 € a 40 €.

Tipsport Vegas sa môže pochváliť pestrou bonusovou ponukou

Je dobrým zvykom, že každé kvalitné online kasíno poskytuje novým hráčom bonus zadarmo. Tipsport Vegas v tomto smere určite nie je výnimkou! Pre nováčikov je pripravený lákavý bonus, ktorý môže dosiahnuť až 1000 €. Je pravda, že všetci hráči si hodnotu bonusu určia pri prvom vklade. S jej pomocou môžu súťažiť o ceny v hodnote až rozprávkových 20 000 €. Bonus Vegas podlieha pravidlám, pretože do točenia sa započítavajú len hracie automaty.

Na druhej strane, hranie rulety alebo blackjacku sa nezapočítava do stávkových požiadaviek. Online kasíno nezabúda ani na pravidelných hráčov, ktorí majú možnosť získať stovky roztočení zadarmo a ďalšie lákavé bonusy. Medzi najobľúbenejšie akcie patria Bonusmania, advent, sviatky, Veľká noc alebo narodeniny kasína, kedy je možné získať množstvo zaujímavých výhod.

Turnaje vo Vegas ponúkajú príležitosť súťažiť s ostatnými hráčmi

Tipsport Vegas tiež priťahuje širokú škálu hráčov s Vegas turnajmi, ktoré sú otvorené pre hráčov Tipsport Vegas a priateľských Chance Vegas. Podrobné informácie o týchto online turnajoch nájdete vždy na webových stránkach online kasína. Tieto turnaje sú denné, víkendové alebo týždenné. Pre hráčov je atraktívne, že môžu sledovať svoje umiestnenie v pravidelne aktualizovaných rebríčkoch, takže vždy presne vedia, ako sa im v danom turnaji darí, a podľa toho môžu upraviť svoju stratégiu. Výška výhier na každom turnaji sa zvyčajne pohybuje v stovkách eur. Všetky výhry sú vždy pripísané na používateľské konto účastníka ihneď po skončení konkrétneho kola súťaže, takže nikto nemusí na výhru dlho čakať.

Free spiny vám umožní vyhrať v Tipsport Vegas bez zbytočného rizika

Tipsport Vegas ponúka aj jedinečnú príležitosť vyhrať roztočenie zadarmo bez nutnosti vkladu na herný účet. Potrebujete len plne zaregistrovaný účet. Túto informáciu si môžete overiť online prostredníctvom banky konkrétneho hráča alebo v pobočke. Spôsob, ako získať roztočenie zadarmo, je zúčastniť sa rôznych propagačných akcií. Podmienky na získanie roztočení zdarma sa líšia v závislosti od akcie. Zvyčajne na ich získanie stačí prihlásenie do hry, ale v niektorých prípadoch je potrebné splniť aj stávkové požiadavky.

Tipsport Vegas v mobile na zahnanie nudy

Tipsport Vegas je vďaka mobilným aplikáciám dostupný hráčom prakticky všade. S jeho pomocou je možné príjemne skrátiť dlhú chvíľu, napríklad pri čakaní na vlakovej stanici alebo na lekárske vyšetrenie. Tipsport Vegas možno spustiť na mobilných telefónoch a tabletoch so systémami Android a Windows, ako aj na systéme iOS od spoločnosti Apple, ktorý funguje na telefónoch iPhone a iPadoch.

Podmienky pre bonusy sú v Tipsport Vegas transparentné

Jednou z najdôležitejších otázok, ktoré návštevníci Tipsport Vegas zvyčajne riešia, je otázka, ako môžu roztočiť svoje bonusy a pripísať si ich vo forme skutočných peňazí na svoj účet. Podrobné informácie môžu vždy získať na karte Bonusy, kde sú jednotlivé bonusy rozdelené s potrebnými informáciami. Zvyčajne je požiadavka na stávkovanie desaťnásobkom bonusovej sumy, ale môže sa líšiť v závislosti od akcie.

Najobľúbenejšie sloty v Tipsport Vegas

Automaty, ktoré ponúkajú možnosť vyhrať jackpot, sú v súčasnosti medzi hráčmi veľmi obľúbené. Jedným z nich je Joker Pro a veľmi obľúbené sú aj online automaty ako Respin Joker alebo Multi Vegas 81.

Pre našich českých čitateľov: Dôkladný sprievodca stávkovaním v kasíne s Tipsportom teraz v češtine: Tipsport Vegas

Relevantné správy