Vklad SMS v Tipsporte

Tipsport vklad

Niektoré typy služieb je možné platiť prostredníctvom SMS. Ak radi hráte hazardné hry alebo v online kasíne, táto možnosť sa vám úplne ponúka – svoju hráčsku peňaženku si dobijete prostredníctvom špeciálnej prémiovej SMS platby. Tipsport bohužiaľ nepodporuje vklad cez SMS.

SMS vklad je veľmi pohodlný spôsob, ako si previesť peniaze na svoj herný účet v online kasíne alebo stávkovej kancelárii a začať ich okamžite používať. Veď mnoho ľudí vsádza alebo hrá hazardné hry prostredníctvom smartfónu a jednoduchá SMS správa s výškou dobitia je jednoduchou možnosťou.

Niektoré stávkové kancelárie alebo online kasína túto možnosť donedávna ponúkali (a niektoré z nich ju za určitých podmienok ponúkajú dodnes). Hráčom, ktorí si dobíjali mobilný telefón kreditom, sa suma odpočítala z mobilného telefónu – tí, ktorí mali paušálny zostatok, potom peniaze vrátili svojmu mobilnému operátorovi ako súčasť účtu. Princíp bol celkom jednoduchý – na svojom hernom účte zadali požadovanú sumu vkladu, potom dostali na mobilný telefón, ktorým sa zaregistrovali, textovú správu s kódom a zadali ho do formulára.

Vklad cez SMS v Tipsporte nefunguje

Prečo veľká stávková kancelária ako Tipsport neumožňuje posielať peniaze prostredníctvom SMS? Odpoveď je jednoduchá. Pretože to nejde. Stávkové kancelárie a lotériové spoločnosti musia dodržiavať zákon, konkrétne zákon o lotériách. Organizátori všetkých číselných, vecných alebo iných lotérií musia odteraz dodržiavať požiadavku, že dopĺňanie sa vo väčšine prípadov nevykonáva prostredníctvom SMS. Na druhej strane, niektoré online kasína túto možnosť stále majú. Stále však musia konať len v medziach zákona o lotériách.

Možnosti dobíjania v Tipsporte

Ak si nemôžete dobiť hráčsky účet v Tipsporte peniazmi z kreditu alebo paušálom, aké máte možnosti? Napriek nemožnosti tohto typu vkladu ponúka Tipsport veľké množstvo rôznych spôsobov, ako si môžete doplniť hráčsku peňaženku. Je len na vás, ktorú z nich si vyberiete – a nabudúce môžete poslať peniaze úplne iným spôsobom a z iného miesta. V tomto ohľade vám nikto nekladie žiadne obmedzenia a neexistuje žiadna minimálna ani maximálna výška vkladu.

Peniaze môžete posielať debetnou alebo kreditnou kartou, pričom Tipsport spolupracuje s kartami Visa aj Mastercard. Druhým najčastejším spôsobom, ako hráči posielajú peniaze na svoje účty, je aplikácia PayPal, ktorá im umožňuje nepoužívať svoj konkrétny bankový účet, a preto predstavuje bezpečnú online peňaženku.

Ešte lepšie je to pre hráčov, ktorí majú bankový účet v jednej z bánk, ktoré spolupracujú priamo s Tipsportom a umožňujú veľmi rýchle prevody peňazí – patria medzi ne Česká spořitelna, ČSOB, Komerční banka a Air Bank.

Ďalšie možnosti

Menej používané, ale tiež povolené možnosti pre fanúšikov hazardných hier a stávkovania na posielanie peňazí sú Paysafecard a Skrill. Skrill je ďalší typ online peňaženky a funguje podobne ako PayPal. Na druhej strane, Paysafecard je typ zabezpečenej platby, ktorý používateľovi zaručuje, že údaje o jeho kreditnej karte zostanú v bezpečí a žiadny hacker sa k nim nedostane.

Koľko peňazí poslať?

Tipsport neobmedzuje, koľko peňazí môžete poslať na svoj hráčsky účet. To je oproti SMS vkladom pomerne významná výhoda, keďže cez kredit v telefóne ťažko pošlete desaťtisíce. Peniaze však môžete jednoducho poslať zo svojho bankového účtu na účet spoločnosti Tipsport.

Ani najnižšia možná suma nie je obmedzená, takže môžete doplniť aj pár korún. Hráči sa spoliehajú na to, že ich vklady sa v dôsledku stávkovania znásobia, preto zvyčajne posielajú menšie sumy do svojej hráčskej peňaženky a posielajú ich priebežne. Preto nie je počet platieb, ktoré možno vykonať, obmedzený.

Rovnako môžete kedykoľvek poslať ľubovoľnú sumu zo svojho herného účtu späť na svoj bankový účet. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu (t. j. prihlásiť sa) na webovej stránke Tipsportu a potom zadať príkaz na odoslanie konkrétnej sumy. To sa vykoná okamžite. Jedinou výnimkou sú vstupné bonusy, ktoré Tipsport poskytuje novým hráčom – tieto peniaze sú určené len na hranie hier, nie je možné ich vyplatiť.

Ako použiť peniaze?

Keď si na svoj účet v Tipsporte vložíte určitú sumu peňazí, určite začnete premýšľať, ako ju čo najlepšie využiť a čo najrýchlejšie znásobiť. Existujú dve oblasti, v ktorých môžete zarobiť peniaze – buď môžete vsádzať na kurzy športových zápasov, alebo môžete vstúpiť do online kasína Vegas a pustiť sa do víru kasínových hier. Obe možnosti môžete ľubovoľne kombinovať a obe sú kryté jedným účtom Tipsport. Ak napríklad vyhráte nejaké peniaze v kasíne, môžete ich použiť na stávky na športové zápasy – a naopak. Ako registrovaný používateľ máte k dispozícii všetko, čo spadá pod lotériovú spoločnosť Tipsport.

Obmedzenia

Existujú nejaké obmedzenia týkajúce sa hrania a stávkovania? Samozrejme, že existujú. V prvom rade musí Tipsport dodržiavať zákony, takže hazardné hry sú zakázané osobám mladším ako osemnásť rokov. To znamená, že už počas registrácie sa overuje, či je hráč skutočnou osobou, či sú zadané údaje pravdivé a či dosiahol plnoletosť.

Po druhé, je potrebné, aby sa hráčsky účet nedostal do deficitu. Nemôže sa do nej ani dostať, pretože Tipsport na rozdiel od niektorých online kasín alebo stávkových kancelárií neumožňuje hráčom dostať sa do mínusu. Najnižšia suma na vašom hernom účte môže byť nula. Ak by ste chceli v stávkovaní pokračovať, nebude to fungovať, pretože všetky vaše stávky musia byť kryté garantovanou sumou.

Ak vám teda peniaze úplne dôjdu, nezostáva vám nič iné, len ich na svoj účet vložiť jedným z vyššie uvedených spôsobov. Ako sme už niekoľkokrát spomínali, Tipsport neumožňuje SMS vklady, takže to budete musieť urobiť iným spôsobom.

České verzie našich článkov o Tipsporte sú teraz k dispozícii! Tipsport SMS vklad

Relevantné správy