Niké

Niké je slovenská stávková kancelária, ktorá je vo svojej krajine jednou z najznámejších. Čo ponúka?

O stávkovej kancelárii Niké

Niké je stávková kancelária s dlhou tradíciou a históriou. Spoločnosť bola založená v januári 1991 a bola jednou z prvých, ktoré vznikli vo vtedajšom postkomunistickom Československu. Vďaka tomu je dnes najstaršou a najväčšou stávkovou kanceláriou na Slovensku.

Spoločnosť Niké v súčasnosti tvorí sieť viac ako 1000 kamenných pobočiek.

Je to čisto rodinná značka. Riaditeľom tejto stávkovej agentúry je Roman Berger, syn zosnulého zakladateľa Otta Bergera.

Ten začiatkom 90. rokov založil značku pod vplyvom vlastných skúseností so stávkovaním na konské dostihy vo švédskom Malmö, ku ktorým sa dostal náhodou.

Rok 2006 bol pre slovenskú stávkovú kanceláriu zlomový. Vtedy oficiálne sprístupnila svojim fanúšikom možnosť stávkovania cez internet.

Niké v tomto smere jednoznačne našla svoj potenciál a dnes ju možno považovať za technologického lídra. Jej zázemie tvorí tím IT dizajnérov, programátorov a testerov, ktorí sa podieľajú na vývoji jedinečných herných produktov.

Ako priznávajú samotní zakladatelia, technologický posun mal vplyv aj na celé odvetvie. Technológie zmenili stávkové odvetvie a predovšetkým ho výrazne zrýchlili.

Poskytovanie dostatočných možností stávkovania však zároveň nie je v súčasnosti jediným cieľom spoločnosti Nike. V ponuke je aj široká škála doplnkových služieb. Slovenská stávková kancelária sa aktívne snaží, aby sa hráči aj zabávali.

Celá značka aktívne podporuje aj šport prostredníctvom sponzorstva klubov ŠK Slovan Bratislava, HC Slovan Bratislava , BC Prievidza a lyžiarky Petry Vlhovej. V súčasnosti spoločnosť vlastní aj najväčší online športový portál sport.sk, denník Šport a špecializovaný časopis pre profesionálov v oblasti stávkovania.

Niké vstupný bonus

Aj stávková kancelária Niké si dobre uvedomuje, že ak chce prilákať nových hráčov, musí pre nich pripraviť úvodný alebo vstupný bonus.

V tomto prípade je podmienkou čerpania úplná registrácia. Potom môžete získať celkovo 20 eur. Na svoje konto potom dostanete celkovo štyri bezplatné tikety, každý v hodnote 5 €. Minimálny kurz na uplatnenie tiketov je 1,05.

Po vyplnení všetkých požadovaných údajov na svojom účte máte navyše nárok na ďalšie bonusy bez limitu vkladu.

Niké propagačné akcie

Značka Niké si dobre uvedomuje, že bonusy sú v očiach fanúšikov často rozhodujúcim faktorom, komu sa rozhodnú vo svete stávok dôverovať a kam sa budú pravidelne vracať. A samozrejme, ktorému operátorovi nakoniec zveria svoj čas a peniaze.

Vernostné bonusy Niké sú tradične rozdelené medzi sekciu online kasína a sekciu športových stávok. Pri športovom stávkovaní možno bonusy využiť rôznymi spôsobmi:

 1. Prvou možnosťou je zbierať tzv. niky, čo sú v podstate bonusové body získané za stávkovanie. Tie sa dajú použiť na odosielanie lístkov podobne ako euro. Toto je možné vykonať pri ľubovoľnom kurze, bez denných limitov alebo podmienok AKO.
 2. Využiť môžete aj kurzové zvýhodnenie, a to až do maximálnej výšky 200 %. Potrebujete minimálne 3 tikety, každý s kurzom 1,50 alebo vyšším.
 3. Je možné získať aj takzvanú bonusovú stávku. To vám zaručuje, že vyhráte desaťnásobok svojho vkladu, aj keď vynecháte jeden zápas. Stačí podať tiket s celkovým kurzom aspoň 200, ktorý sa skladá zo zápasov s kurzom do 8,00.
 4. Ďalší bonus vám umožní získať voľné tikety, ak jednoducho privediete svojich priateľov do Nike. Odmena môže byť až 30 eur.
 5. Posledným typom odmeny za kurzové stávky je odmena, ktorá vyplýva z promo kódu. Ide o desaťmiestne kódy používané v špeciálnych marketingových kampaniach.

V kasíne môžete využiť nasledujúce bonusy:

 • Denné a hodinové jackpoty
 • Mega jackpot

Roztočenia zadarmo sa hrajú každý deň:

 • Šťastná hodinka
 • Vkladové utorky s roztočením zadarmo
 • Vkladové piatky s free spinami zadarmo
 • Freespinové soboty
 • Pohodové nedele

Športové stávkovanie so stávkovou kanceláriou Nike

Ponuka stávkových udalostí je veľmi bohatá. Nechýbajú populárne športy ako futbal, hokej, tenis alebo basketbal. Ponuku dopĺňa okrem iného MMA a box. V menej tradičných odvetviach si môžete staviť napríklad na šípky, florbal alebo futsal.

Jedným z najobľúbenejších typov stávok je takzvaná sólo stávka, zatiaľ čo hráči majú tradične záujem o AKU stávky alebo systémové stávky.

Výhodou stávkovej kancelárie Nike je určite funkcia cashout, čo je možnosť predčasného vyplatenia tiketu. Hoci nedostanete plnú sumu, ide o účinné opatrenie, ktoré vás môže ochrániť pred vyššími stratami.

Staviť si môžete pohodlne aj cez mobilný telefón. Medzi najdôležitejšie vlastnosti kancelárie patrí okrem iného stávkovanie na celú ponuku aj niekoľko dní alebo týždňov vopred. Výhodou je aj prehľadný zoznam zápasov a analýza zápasov.

Samostatnou kategóriou stávok sú stávky na nešportové udalosti. Tu patria napríklad stávky na politické udalosti. Niké ponúka aj užitočnú funkciu stornovania leteniek.

Niké live športové stávky

Športové stávky naživo alebo live stávky sa v moderných stávkových kanceláriách stávajú štandardom. A keďže Niké drží krok s najnovšími trendmi, live stávky v jej ponuke jednoznačne nesmú chýbať.

Tento mechanizmus vám umožňuje stávkovať na športové udalosti, ktoré sa práve konajú. V prípade Niké ide o širokú škálu športov, ako je futbal, tenis, hokej, ale aj bedminton alebo snooker.

Aktuálna ponuka vychádza z momentálne prebiehajúcich podujatí. Vo všeobecnosti je však na veľmi dobrej úrovni a ako uvádza samotná stávková kancelária Niké, ročne sa v nej odohrá približne 40 000 zápasov v 20 športoch.

Okrem toho, ako stávkar určite oceníte priame prenosy z rôznych športových podujatí, ako je NBA, tenis alebo futbalová liga. Tie jasne dopĺňajú rozšírené štatistiky pre F1 a UFC.

Zaujímavou funkciou je určite chat, prostredníctvom ktorého sa môžete podeliť o svoje tipy a skúsenosti s ostatnými hráčmi alebo naopak, získať od nich užitočné tipy pre vaše ďalšie stávkovanie.

Nike Casino

Mať vlastné kasíno je dnes viac-menej samozrejmosťou, a to aj pre stávkové kancelárie, ktoré sa pôvodne zameriavali na športové stávky. Niké v tomto ohľade jednoznačne myslí na svojich hráčov.

Jeho názov je jednoducho Svet hier. Ponúka široký výber kasínových hier a výherných automatov. A to od viacerých výrobcov, ako sú Red Tiger Gaming, Kajot Games, Synot Games alebo Apollo Games.

V Niké dnes nájdete viac ako 100 výherných automatov.

Okrem toho sa môžete zúčastniť exkluzívnych kasínových turnajov, v ktorých môžete svoje stávky alebo výhry premeniť na body do rebríčka. Tie môžu byť odmenené ďalšími atraktívnymi cenami vo forme roztočení zdarma alebo skutočných peňazí.

Klasické stolové hry sú v kasíne bohužiaľ stále zastúpené v obmedzenom počte. Za zmienku určite stojí variant rulety European Roulette, zatiaľ čo kartové hry zastupuje verzia tradičného online blackjacku s jednoduchým názvom Classic Blackjack. Okrem iných alternatív je k dispozícii aj baccarat.

Niké metódy vkladu

Možnosti vkladu sú dôležitým kritériom pri hodnotení stávkovej kancelárie. Čím viac ich je, tým je samozrejme pohodlnejšie pre hráča vsádzať.

V prípade spoločnosti Nika ide konkrétne o:

 • bankový prevod (Česká spořitelna, Tatra banka, VÚB, Poštovní banka, UniCredit bank a ČSOB) – v priemere 1 až 2 dni
 • okamžitý prevod (ePlatba)
 • kreditné karty (Visa, Visa Electron, Visa Pay, MasterCard, Maestro, Diners Club a Discove)
 • Paysafecard
 • SMS vklad
 • Skrill
 • vklad na pobočke

Za žiadny z uvedených spôsobov vkladu, okem SMS, by sa nemal účtovať poplatok. Pozor, nemôžete však vylúčiť, že vám banka individuálne pripočíta poplatok.

Pokiaľ ide o obmedzenia výšky vkladov, pre kreditné karty neexistujú žiadne limity. Pri platbe v hotovosti na pobočke a pri vklade prostriedkov bankovým prevodom sa odporúča vložiť minimálne 5 €. Okrem toho sa pri vkladoch v pobočke vyžaduje aj klubová karta Nike a preukaz totožnosti.

Niké metódy výberu

Možnosti výberu sú v porovnaní s konkurenčnými stávkovými kanceláriami spravidla tiež pomerne skromné a prakticky zahŕňajú len:

 • bankový prevod
 • výber v pobočke

Pokiaľ ide o výbery, v prvom rade je dôležité poznamenať, že výbery sa musia uskutočniť na účet s rovnakým názvom, aký bol použitý pri registrácii účtu. Výbery je možné smerovať na ľubovoľnú pobočku, ktorú určíte. Zoznam týchto pobočiek nájdete na webovej stránke.

Treba tiež poznamenať, že si zvyčajne nemôžete vybrať celú výhru v hotovosti. Dôvodom sú právne predpisy. Príslušný zákon stanovuje aj presný limit, a to 5 000 EUR.

Niké zákaznícka podpora a kontakty spoločnosti

Dôležitou súčasťou dobre fungujúcej stávkovej kancelárie je spoľahlivá zákaznícka podpora. Ako v tejto súvislosti funguje značka Niké?

Zákaznícka podpora je k dispozícii prostredníctvom e-mailu alebo kontaktného formulára, ale aj telefonicky. Potešiteľné je aj to, že telefonická podpora je k dispozícii nepretržite.

Úroveň zákazníckej podpory spoločnosti Nike možno vo všeobecnosti označiť za vysoko kvalitnú a zákazníci nezaznamenali žiadne závažné nedostatky. Okrem toho možno personál podľa doterajších skúseností považovať nielen za celkom kompetentný, ale aj za veľmi ochotný. Po konzultácii s podporou by ste tak mali byť schopní efektívne vyriešiť svoje problémy v krátkom čase.

Adresa a kontaktné údaje

NIKÉ, spol. s r.o.
Ilkovičova 34
812 30 Bratislava
02 / 602 691 13
nike@nike.sk

Záver alebo sa oplatí vsadiť na Niké?

Niké je jednou zo stávkových kancelárií so silnou tradíciou a vďaka tomu aj s dobrým menom vo svojej domovskej krajine na Slovensku. Zaslúži si to vďaka službám, ktoré poskytuje, alebo je Niké prípadom spoločnosti, ktorá ťaží z už trochu zašlej slávy?

Pokiaľ ide o spoľahlivosť a dôveryhodnosť, tomuto prevádzkovateľovi určite nemožno nič vytknúť. Svoje služby poskytuje na základe riadnej licencie udelenej Ministerstvom financií SR.

Čo sa týka ponúkaných služieb, medzi výhody patrí veľký počet ponúkaných športov, ako aj výber stávkových trhov. Výhodná je aj ponuka kurzov. Najlepšie stávky v tomto ohľade bývajú tie, ktoré sú súčasťou takzvanej Superponuky a Superšance.

Veľmi zaujímavá je aj ponuka bonusov, či už ide o vstupný bonus alebo pravidelné výhody pre hráčov.

Ponuka online automatov je tiež na dobrej úrovni a Niké casino disponuje pravidelnými promo akciami o skvelé ceny.

Niké Často kladené otázky (FAQ)

1) Ako sa môžem zaregistrovať v Niké?

Na začiatku musíte starostlivo vyplniť registračný formulár. Uistite sa, že ste zadali správne údaje. Konkrétne budete plniť tieto úlohy:

 • prihlasovacie meno
 • heslo
 • skutočné meno a priezvisko
 • rodné číslo
 • číslo preukazu totožnosti
 • národnosť
 • e-mailová adresa
 • telefónne číslo
 • presná adresa
 • či ste politicky exponovaná osoba
 • vstupný bonus

Upozorňujeme, že zadané údaje musia byť pravdivé a skutočné. Nie je možné hrať s fiktívnou identitou.

2) Ako sa prihlásim do svojho konta?

Prihlasovací formulár sa nachádza v pravom hornom rohu obrazovky. Na prihlásenie použite zvolené používateľské meno a heslo. Potom kliknite na tlačidlo „Prihlásenie“. Po prihlásení sa vaše údaje zobrazia v pravom rohu portálu a v ponuke sa aktivuje sekcia Moja nika.

3) Musím sa znovu registrovať pre účely kasína, ak už používam iné stávkové služby Niké?

Nemusíte, stačí jedno konto pre všetky služby. Jedinou podmienkou je, aby vaša registrácia obsahovala všetky požadované informácie a bola riadne schválená.

4) Môžem začať hrať hneď po vložení peňazí na svoj hráčsky účet?

Áno, ako výslovne uvádza spoločnosť Nike, ak sú peniaze už pripísané, môžete začať hrať.

5) Zabudol som svoje prihlasovacie heslo, čo mám robiť?

Stačí použiť odkaz https://www.nike.sk/zabudnute-heslo. Použite ho na obnovenie hesla. Na overenie budete potrebovať prihlasovacie meno a e-mail alebo telefónne číslo.

6) Ako hrať online sloty zadarmo?

Online sloty môžete hrať zadarmo. Avšak len v takzvanom zábavnom režime. V skutočnosti to znamená, že stávky a výhry sú v tomto režime fiktívne. Výhru si nemôžete nijako nárokovať.

7) Má Niké vlastnú mobilnú aplikáciu?

Áno, s touto stávkovou kanceláriou môžete hrať a stávkovať pohodlne aj cez mobilný telefón vďaka prepracovanej mobilnej aplikácii.

Táto aplikácia je k dispozícii bezplatne pre operačné systémy Android alebo iOS. V porovnaní s verziou pre počítače vám ponúkne úplne plnohodnotný zážitok. Aplikácia ponúka štatistiky, analýzy, kompletnú ponuku kurzov a LIVE stávok a dokonca môžete sledovať priame prenosy na Niké TV.

8) Ako môžem vložiť peniaze na svoj účet?

Najprv si musíte vybrať vhodný spôsob vkladu. To znamená vklad hotovosti na pobočke, bankový prevod, kreditnú kartu, Skrill, Paysafecard či SMS vklad. Potom v časti „Vklad na účet“ zadáte požadovanú sumu a potvrdíte.

9) Ako si môžem vybrať výhru z kasína?

Na karte „Výber z účtu“ môžete zobraziť aktuálny zostatok na účte. Tu si tiež môžete vybrať spôsob, akým chcete vybrať svoje výhry. Celkovo sú dve možnosti, bankový prevod alebo výber na pobočke. Nezabudnite, že výška jednorazového výberu/prevodu podlieha pravidlám a možným limitom.

10) Aké sú technické požiadavky na hranie?

Hrať môžete na počítači alebo na mobilnom telefóne. Všetky zariadenia by však mali spĺňať minimálne technické požiadavky.

Konkrétne:

 • Stále a stabilné internetové pripojenie. Rýchlosť pripojenia môžete skontrolovať napríklad prostredníctvom online merania rýchlosti.
 • Prehliadač, ktorý je kompatibilný s HTML5. Všetky najpoužívanejšie moderné prehliadače by to už mali vedieť.
 • Prehliadač, ktorý máte vždy aktualizovaný na najnovšiu verziu.
 • Zariadenie s dostatkom voľnej pamäte na náročnejšie operácie.

Podporované prehliadače:

 • Počítač: Google Chrome, Opera, Safari, Edge, Firefox
 • Mobilné zariadenia: Google Chrome, Safari, Edge
 • Tablet: Google Chrome, Opera, Safari, Edge
 • Ak používate mobilnú aplikáciu, musíte mať jeden z podporovaných prehliadačov nastavený ako predvolený.
Nike_logo

Nespolupracujeme