Kde sledovať Tipsport?

Kde sledovať Tipsport?

Súčasťou radu stávkových kancelárií je dnes aj možnosť sledovať naživo jednotlivé zápasy. Výnimkou nie je ani domáci Tipsport (www.stavkujme.sk/recenzie/tipsport). Na čo táto možnosť slúži a ako na sledovanie TV Tipsport?

Live stávkovanie a live streamy nielen na Tipsporte

V súčasnej dobe stávkarov láka okrem klasických predzápasových stávok predovšetkým možnosť tzv. live stávkovania. Ide o podávanie stávok počas práve prebiehajúceho zápasu.

Tieto stávky sú z pohľadu hráčov veľmi atraktívne, pretože sa kurzy v priebehu danej udalosti dynamicky premieňajú. Z podstaty je preto stávkovanie veľmi rýchle. Hráči tak majú pred sebou mnoho stávkových príležitostí, ale môžu aj prehrať. Live stávkovanie preto znamená veľký adrenalín.

Spolu s touto možnosťou tak pochopiteľne nutne začali stávkové kancelárie ponúkať aj streamovanie samotných zápasov. Ani Tipsport tak nemohol túto modernú funkciu vynechať.

Ktoré športy je možné na Tipsporte sledovať

Prevádzkovateľ svoju sekciu so streamy jednoducho pomenoval TV Tipsport. Tá ponúka rozmanitú škálu športových udalostí, k dispozícii sú rádovo stovky live streamov každý deň.

K tomu najviac atraktívnemu, čo môžete prostredníctvom nej sledovať, patrí jednoznačne hokej, futbal, ale aj tenis. Z ďalších zaujímavých športov si veľkú obľubu získali tie loptové. Tipsport tak ponúka napríklad aj hádzanú, volejbal alebo baseball. Stále viac populárne sú aj športy bojové.

Sledovať môžete aj množstvo vysoko prestížnych športových súťaží, ako je Seria A, La Liga, Bundesliga, KHL, ELH, NBA, tenisové grandslamy a mnoho ďalších. Tiposport navyše ponúka niektoré exkluzívne prenosy, konkrétne ide o NHL, Oktagon, TdF, Tipos Extraliga a MotoGP.

Sledovanie TV Tipsport – Ako na to?

Sledovanie TV Tipsport obnáša niekoľko zásadných krokov:

1) Registrácia a overenie účtu

TV Tipsport môžu využívať všetci registrovaní užívatelia stávkovej kancelárie. To znamená, že si najskôr musíte online založiť svoj účet.

To urobíte jednoduchým vyplnením vstupného formulára a zadaním požadovaných informácií. Čo znamená uvedenie vašich osobných a kontaktných údajov. Následne kliknite na tlačidlo „Registrovať“. Dbajte predovšetkým na zadanie platnej e-mailovej adresy, na ktorú vám bude vzápätí zaslaný potvrdzovací odkaz.

Vďaka nemu svoje konto aktivujete. Následne vám príde SMS s prihlasovacími údajmi. Potom vyplníte prihlasovací e-mail a jednorazové dočasné heslo a prihláste sa do svojho nového hráčskeho konta. Heslo si samozrejme sami následne zmeníte.

Vaše nové hráčske konto má ale, pozor, iba dočasný charakter. Pre získanie konta plnohodnotného ho musíte overiť, a to buď ručným zadaním osobných údajov, prípadne overením cez svoju banku. To je nevyhnutné, pretože po založení účtu cez internet môžete sledovať prenosy iba po dobu 7 dní.

2) Podmienka vsadenia

Cieľom Tipsportu pochopiteľne nie je podporovať rýdzo pasívnych užívateľov, ktorí chcú prenosy využívať len ako internetovú televíziu. Stále sa primárne jedná o stávkovú kanceláriu. Preto býva u väčšiny prenosov nutné si aj staviť.

Konkrétne je podmienkou si v priebehu 30 dní staviť aspoň za 30 Sk. Pri vybraných streamoch potom toto pravidlo nastavené nie je, ale v zásade je ich v ponuke Tiposportu menšina.

Naopak pri streamoch z prvej tuzemskej futbalovej ligy platia ešte prísnejšie pravidlá. Prenosy je možné sledovať iba za predpokladu, že ste si stavili v posledných 24 hodinách ľubovoľnú sumu, prípadne ak váš zostatok na konte činí najmenej 100 Sk.

Podobne limitované sú zápasy prvej českej hokejovej ligy. Prenosy vysielané O2 TV môžete sledovať len na zmenšenej obrazovke a rovnako platí, že je potrebné si priamo v deň zápasu staviť alebo na konte mať zostatok najmenej vo výške 100 Sk.

3) Výber vhodného zariadenia

Sledovať vybrané prenosy naživo môžete nielen na svojom počítači, ale aj vďaka mobilnému telefónu. Na počítači si vybraný prenos spustíte jednoducho.

Aktuálny program TV Tipsport sa nachádza v záložke TV Tipsport v hornej lište. Tu je súhrn všetkých zápasov aj možnosť spustenia prenosu. Ďalšou alternatívou, ako spustiť live streamovanie, je vstúpiť do sekcie LIVE stávok. V tejto sekcii si prostredníctvom filtra „STREAM“ necháte zobraziť iba zápasy, ktoré v daný okamih ponúkajú živý prenos. Následne si ho môžete spustiť kliknutím na konkrétny zápas alebo kliknutím na ikonu live streamu.

Čo sa týka sledovania na mobile, asi najvýhodnejšie je pre pohodlné používanie všetkých funkcií Tipsportu jednoducho stiahnutie mobilnej aplikácie. V takom prípade môžete k zápasom a ich živému vysielaniu získať prístup buď cez políčko „LIVE“, prípadne si môžete rozkliknúť menu av ňom si následne vybrať záložku „TV Tipsport“.

Technické parametre vysielania TV Tipsport

Všetky prenosy je možné sledovať v rozlíšení 720p čiže HD. Kvalita však môže byť kolísavá v závislosti na vašom internetovom pripojení. Pre maximálnu kvalitu streamov sa tak odporúča minimálne rýchlosť 2.5 Mb/s.

Bežne sa vám okno s prenosom bude zobrazovať v prostrednej časti obrazovky. V prípade prenosov z českej hokejovej Tipsport extraligy je možné zväčšenie na celú obrazovku (režim fullscreen), pri iných streamoch to však z licenčných dôvodov , pozor, nemožno.

Avšak Tipsport hráčom ponúka aspoň zaujímavú možnosť sledovať až dva live prenosy súčasne vďaka MultiView pohľadu. Druhý zápas si pustíte tak, že, že prejdením kurzom nad neho pred sebou automaticky zobrazíte možnosť zobrazenia live streamu na ľavej alebo pravej strane. Iba si tak zvolíte stranu zobrazenia a sledujete oba live streamy súčasne.

Samozrejmosťou je u Tipsport TV taktiež absencia reklám, ktoré by mohli sledujúcim kaziť športový zážitok. Vzhľadom na podmienku vsadenia alebo zostatku na konte nie je sledovanie úplne zadarmo, ale na druhú stranu nie je dôvod práve pre umiestňovanie reklám.

Čo sa týka podmienok pre inštaláciu mobilnej aplikácie, k tej by ste mali mať k dispozícii chytrý telefón, dostupná je pre systémy Android aj iOS. Funkčná je aj v operačnom systéme Huawei HarmonyOS.

Stávky s Tipsportom: česká verzia tohto sprievodcu je k dispozícii tu: Kde sledovat Tipsport?

Relevantné správy