Kde sledovať Fortunu?

Kde sledovať Fortunu?

Fortuna ponúka aj možnosť sledovania jednotlivých zápasov. Kde a za akých podmienok si môžete užiť športové prenosy?

Sledujte športové prenosy na iFortuna TV

Stávková kancelária iFortuna má k dispozícii vlastnú ponuku online streamov. Tieto živé prenosy vám umožňujú sledovať športové zápasy z celého radu rôznych odvetví. A to od tých najviac populárnych športov až po menej známe.

Fortuna TV ponúka skutočne pestrú škálu športových udalostí vrátane najznámejších futbalových alebo hokejových líg. Športoví fanúšikovia sa môžu nechať zlákať napríklad na:

 • Futbal: Bundesliga, LaLiga, Serie A, Ligue 1, Fortuna liga, a mnoho ďalších futbalových súťaží z celého sveta
 • Hokej: NHL, MS v hokeji, SHL (prvá švédska liga) a mnoho ďalšieho
 • Tenis: Grand Slamy, Turnaj majstrov, Turnaj majsteriek, ATP turnaje, WTA turnaje, Challenger, ITF a mnoho ďalších (vrátane lokálnych) turnajov
 • Basketbal: NBA, Majstrovstvá sveta, Euroliga, NBL (najvyššia basketbalová súťaž pre mužov), Ženská basketbalová liga (najvyššia súťaž v kategórii žien), Serie A (prvá talianska liga), Liga ACB (prvá španielska liga) a mnoho ďalších súťaží
 • Bojové športy: UFC, tiež tuzemský Oktagon
 • Ostatné športy: volejbal, hádzaná, futsal, baseball, americký futbal, snooker, stolný tenis, zimné športy (biatlon, rýchlokorčuľovanie)
 • E-športy vrátane CS GO a LOL

Ako sledovať Fortuna ligu

Najvýznamnejším športom je pre celú stávkovú kanceláriu bezpochyby futbal. V súčasnosti sa totiž 1. futbalová liga, ktorá je najvyššou profesionálnou súťažou v tomto športe u nás, nazýva iFortuna liga. Známa stávková kancelária je od roku 2018 jej generálnym partnerom.

Všetky zápasy sa tak dajú samozrejme sledovať na Fortuna TV, a to vo vysokom rozlíšení as českým komentárom. Okrem toho je však možné si priame prenosy tiež zapnúť na O2. Tá má výhradné práva od sezóny 2021/22 a mala by ich držať až do sezóny 2023/24.

Záujem mala aj Česká televízia, ale rozhodli financie. ČT si nemohla dovoliť ponúknuť dostatočne vysokú sumu. Na verejnoprávnej TV tak v súčasnej dobe zápasy Fortuna ligy neuvidíte, už od sezóny 2021/22 ich televízia nevysiela.

Aké sú podmienky na sledovanie Fortuna TV

Sledovanie zápasov je dostupné výhradne pre registrovaných užívateľov.

Registrácia u Fortuny má dva stupne:

 • Otvorenie dočasného konta
 • Overenie identity

Otvorenie dočasného konta

Najprv je nutné na webe vyplniť registračný formulár. V jeho rámci musíte zadať svoje osobné údaje. To znamená, že musíte doplniť:

 • Meno a priezvisko
 • Platnú e-mailovú adresu
 • Kontaktný telefón
 • Dátum narodenia
 • Užívateľské meno
 • Prístupové heslo
 • Presná adresa
 • Zdroj príjmov

Následne si vyberte preferovaný bonus a vyčkajte na zaslanie potvrdzovacieho e-mailu. Kliknutím na odkaz si otvoríte dočasné hráčske konto.

V ňom budete musieť navyše vykonať overenie platobnej metódy a nastavenie sebaobmedzujúcich opatrení. Posledným krokom, ktorý vás delí od plnohodnotného používania vášho Fortuna účtu, je tzv. overenie identity

Overenie identity

Overenie identity je podmienkou na dokončenie registrácie. Urobiť tak môžete na pobočke, prípadne jednoducho online. Možnosť online overenia identity však nie je umožnená všetkým klientom, ale iba majiteľom bankového účtu.

Podmienka zostatku na účte

Druhou podmienkou sledovania streamov je kladný zostatok na vašom účte. Fortuna nijako neobmedzuje minimálnu čiastku.

Možno tak povedať, že sledovať sa jednotlivé zápasy dajú takmer zadarmo. Okrem toho môžete využiť aj získanie najrôznejších bonusov vrátane napríklad toho vstupného. Príjemným benefitom sledovania športových prenosov s Fortunou je samozrejme aj to, že sú bez reklám.

Kde nájdem možnosť sledovania zápasov?

Mali by ste byť najskôr prihlásení k svojmu účtu. Potom si jednoducho na webe vyhľadajte záložku LIVE. Táto možnosť vám odflitruje zápasy, na ktoré je možné v priebehu vsádzať. Pozor, to neznamená, že u všetkých sú zároveň k dispozícii aj živé streamy.

Na ďalšie filtrovanie slúži voľba „Zobraziť len zápasy s prenosom“. Tá by vám mala pomôcť ľahko zobraziť práve tie zápasy, ktoré je možné momentálne u Fortuny sledovať.

V prípade, že chcete mať prehľad o tom, aké streamy sa budú až v blízkej dobe vysielať, môžete taktiež využiť praktickú funkciu „Kalendár“. V nich si budete musieť opäť odfiltrovať okrem tých, na ktoré možno vsádzať, aj tie, u ktorých bude dostupný live stream. Táto záložka teda prakticky funguje ako internetová obdoba TV programu.

Sledovanie iFortuna TV na mobile alebo tablete

Všetky prenosy z Fortuna TV môžete samozrejme ľahko sledovať nielen na počítači, ale aj prostredníctvom svojho mobilného telefónu alebo tabletu. Sledovať ich možno priamo na mobile bez toho, aby ste museli čokoľvek sťahovať či inštalovať, ale veľmi pohodlne aj v mobilnej aplikácii.

To dáva súčasne možnosť si spárovať telefón s chytrou televíziou a sledovať tak vďaka zrkadleniu obrazu prenosy dokonca aj na veľkých obrazovkách.

Stávkovanie počas sledovania zápasov naživo

Okrem sledovania prenosov je možné tiež si spestriť stávkovaním, ako už bolo povedané. Fortuna totiž ponúka aj režim tzv. live stávok. To znamená takých, ktoré sa prijímajú aj po začatí stávkovej udalosti.

Tipujúcemu z nich plynie hneď niekoľko výhod. Svojou stávkou môže v prvom rade vhodne reagovať na vývoj stretnutia. Hráči majú v rukách dostatok informácií, využiť môžu možnosť špekulácií na kurzové rozdiely a rovnako tak možno pri tomto spôsobe stávkovania naraziť na veľmi zaujímavé kurzy, pokiaľ napríklad favorit nevyhráva.

A v neposlednom rade je nutné spomenúť to najdôležitejšie: Live stávky sú jednoducho dynamické a zábavné. Adrenalín pri stávkovaní vnesie do sledovania zápasov úplne odlišný rozmer.

Česká verzia nášho populárneho článku o spoločnosti Fortuna je tu! Kde sledovat Fortunu?

Relevantné správy