Tip týždňa (17. – 23.6. 2024) s Doxxbet.sk – 3 najlepšie zápasy na stávkovanie pre vás

Doxxbet-tip-tyzdna

V pravidelnej rubrike Tip týždňa pre vás vyberáme tri najlepšie zápasy, na ktoré sa oplatí staviť a to aj s prehľadom kurzov od stávkovej kancelárie Doxxbet. Sledujte odporúčania na tento týždeň. 

1. Tip týždňa – EURO 2024 – Belgicko – Rumunsko

Tento týždeň začíname naše odporúčania zápasom skupiny E medzi Belgickom a Rumunskom. Skupina, v ktorej sa nachádza aj Slovenská reprezentácia sa zatiaľ vyvíja pomerne prekvapivo, keďže na prvých dvoch priečkach sú mužstvá, ktoré by skôr mali bojovať o tretie miesto. Najväčší favorit, Belgicko, po prekvapivej prehre s našim mužstvom si bude chcieť určite napraviť chuť a to práve na Rumunsku.

Určite to však nebude tak jednoduché, keďže Rumunsko zaujalo skvelým výkonom a víťazstvom nad Ukrajinou 3:0. Belgicko je však predsalen iný kaliber a myslíme si, že hráči okolo Kevina De Bruyneho by mali duel zvládnuť. Hovoria o tom aj kurzy od Doxxbetu, ktoré vysoko favorizuje ich víťazsvo.

Očakávame veľmi ofenzívny zápas, kde budú chcieť obe mužstvá hrať, a preto si myslíme, že padnú viac ako dva góly.

Tip na zápas: Výhra Belgicko – Kurz Doxxbet – 1.47 / V zápase padnú viac ako 2 góly – Kurz Doxxbet 1.33

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Doxxbetom


2. Tip týždňa – EURO 2024 – Škótsko – Maďarsko

Druhým zápasom, ktorý sme si pre vás pripravili bude duel medzi Škótskom a Maďarskom. Mimoriadne dôležitý duel pre obe mužstvá, ktoré budú bojovať o tretiu priečku a teda postup do skupiny o play-off. Maďari v dvoch zápasoch zatiaľ neboli úspešný, keď prehrali s Nemeckom aj Švajčiarskom a zatiaľ je pre nich šampionát sklamaním.

Škóti doposiaľ prehrali s Nemcami a remízovali so Švajčiarskom. Aj to môže ukázať, že väčším favoritom a v lepšej forme budú zrejme Škóti. Stávkové kancelárie to však až tak jednoznačne nevidia, Doxxbet dokonca mierne favorizuje Maďarov. My si však myslíme, že Škóti dokážu tento zápas zvládnuť a vyhrať. Naviac s kurzom cez 2 je to ideálna stávková príležitosť pre vás.

Očakávame ale aj opatrný zápas, a preto si myslíme, že viac ako dva góly nepadnú.

Tip na zápas: Výhra Škótsko – Kurz Doxxbet – 2.65 / V zápase nepadnú viac ako dva góly – Kurz Doxxbet 3.20

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Doxxbetom


3. Tip týždňa – EURO 2024 – Švajčiarsko – Nemecko

Posledným tipom týždňa bude taktiež duel zo skupiny A a to medzi domácim Nemeckom a Švajčiarskom. Nemci zatiaľ vyzerajú najvýraznejšie na turnaji a bez problémov vyhrali svoje predošlé zápasy.

Švajčiari vyhrali nad Maďarskom a potrápili sa so Škótskom. Aj napriek tomu, že majú kvalitný tím, na mužstvo okolo Musialu či Gundogana to zrejme stačiť nebude, keďže z ich výkonov zatiaľ vyzerá, že sú jedným z najväčších favoritov na celkový triumf.

S našou prognózou súhlasí aj stávková kancelária Doxxbet, ktorá Nemcov favorizuje, no stále vypísala mimoriadne atraktívny kurz na stávku. Počítame taktiež s tým, že v dueli bude padať väčší počet gólov, a preto by sme sa nebáli skúsiť stávku na 3 góly a viac.

Tip na zápas: Výhra Nemecko – Kurz Doxxbet – 1.73 / V zápase padnú viac ako tri góly – Kurz Doxxbet 2.23

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Doxxbetom


Stávkujte s Doxxbet bonusom bez rizika

Zápasy EURO 2024 si noví hráči môžu užiť aj s atraktívnym bonusom bez rizika v hodnote 30 EUR, ktorý je exkluzívne navýšený len počas turnaja. Okrem toho Doxxbet každý deň rozdáva fríbety zdarma.

Relevantné správy