Tip týždňa (10. – 16.6. 2024) s Fortuna.sk – 3 najlepšie zápasy na stávkovanie pre vás

V pravidelnej rubrike Tip týždňa pre vás vyberáme tri najlepšie zápasy, na ktoré sa oplatí staviť a to aj s prehľadom kurzov od stávkovej kancelárie Fortuna. Sledujte odporúčania na tento týždeň. 

1. Tip týždňa – EURO 2024 – Maďarsko – Švajčiarsko

Prvý tip týždňa, ktorý sme pre vás vybrali je zápas skupiny A na EURO 2024 medzi Maďarsko a Švajčiarskom. Okrem nich sa v skupine nachádza aj Nemecko, ktoré si dokázalo poradiť so Škótskom vysoko 5:1.

Je teda zrejme, že o druhého priameho postupujúceho sa s najväčšou pravdepodobnosťou pobije práve Maďarsko so Švajčiarskom. Aj preto je pre nich tento zápas veľmi dôležitý. Výkonnostne ide o dve podobné tímy, čo sa ukazuje aj na forme z ich posledných piatich duelov. Maďari dokázali štyrikrát vyhrať a raz prehrať, zatiaľ čo Švajčiari vyhrali dvakrát, raz remízovali a raz prehrali.

Zaujímavé je taktiež to, že tak ako reprezentácia Maďaraska tak aj Švajčiari sa stretli s Írskom. Zatiaľ čo Švajčiari dokázali vyhrať, Maďari zápas prehrali. Fortuna v tomto dueli favorizuje viac Švajčiarov a my musíme súhlasiť. Navyše kurz na Švajčiarov je pomerne atraktívny a myslíme si, že sa oplatí staviť. Zaujímavou môže byť aj stávka na góly, kde si myslíme, že padne 2 a viac gólu na zápas.

Tip na zápas: Výhra Švajčiarsko – Kurz Fortuna – 2.20 / V zápase padnú viac ako 2 góly – Kurz Fortuna 1.75

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Fortunou


2. Tip týždňa – EURO 2024 – Poľsko – Holandsko

Druhý zaujímavý zápas na EURO prebehne v nedeľu a bude sa jednať o prvý zápas v rámci hracieho dňa. Bude ním duel medzi Poľskom a Holandskom, opäť reprezentáciami, ktoré sú vykonnostné pomerne podobné, aj keď Holandsko môže mať trocha navrch.

Poľsko má však svoju hlavnu zbraň v podobe jedného z najlepších útočníkov na svete, Roberta Lewandovského. Ide o hráča, ktorý dokáže sám rozhodnúť zápas a Poliaci na neho budú spoliehať určite aj počas EURO 2024.

Aj napriek tomu Fortuna veľkým spôsobom favorizuje reprezentáciu Holandska. Pre tých, ktorí radi riskujú preto môže byť zaujímavé staviť na víťazstvo Poľska, prípadne remízu oboch tímov. To, že Poľsko je v dobrej forme ukazuje aj to, že v posledných piatich dueloch vyhrali všetky zápasy a to vrátane duelov proti silnej Ukrajine či Turecku.

Tip na zápas: Remíza – Kurz Fortuna – 4.19 / Obaja dajú gól – Kurz Fortuna 2.02

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Fortunou


3. Tip týždňa – EURO 2024 – Srbsko – Anglicko

Záver prvého hracieho víkendu prinesie duel medzi Srbskom a Anglickom. Kolektív okolo Jude Bellinghama a ďalších patrí na tomto šampionáte medzi vôbec najväčších favoritov na triumf. Ukazuje to aj hodnota kádra, ktorý Anglicko na EURO donieslo.

Bolo by skutočne prekvapením, ak by sa Anglicko nedostalo do neskorých vyraďovacích fáz a aj do finále. Ešte predtým však musíme urobiť svoj prvý zárez a to na reprezentácii Srbska, ktorá vie byť taktiež nepríjemná. To, že to nebude jednoduché ukazuje aj forma oboch tímov, keď Anglicko v poslednom zápase pomerne prekvapivo prehralo s Islandom.

Na druhej strane Srbsko podáva rozpačité výkony a strieda lepšie s horšími. Fortuna prirodzene favorizuje Anglicko, na ktoré vypísalo nie až tak atraktívny kurz. Preto je pre nás vhodnejší tip na to, že sa obom mužstvám podarí skórovať a v dueli padne väčší počet gólov.

Tip na zápas: Obaja dajú gól – Kurz Fortuna – 2.05 / Padne viac ako 2.5 góla – Kurz Fortuna 1.90

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Fortunou


Využite Fortuna bonus bez rizika

Noví hráči si EURO 2024 môžu spríjemniť aj s atraktívnym bonusom bez rizika, ktorý má podobu až 70 EUR bez rizika. Tento bonus je navýšený špeciálne len kvôli záverečnému európskemu šampionátu.

Relevantné správy