Tip týždňa (24. – 30.6. 2024) s Tipsport.sk – 3 najlepšie zápasy na stávkovanie pre vás

V pravidelnej rubrike Tip týždňa pre vás vyberáme tri najlepšie zápasy, na ktoré sa oplatí staviť a to aj s prehľadom kurzov od stávkovej kancelárie Tipsport. Sledujte odporúčania na tento týždeň. 

1. Tip týždňa – EURO 2024 – Nemecko – Dánsko

Osemfinálové zápasy na EURO 2024 odštartujú už v sobotu, kde na nás ako vrchol večera čaká duel medzi Nemeckom a Dánskom. Domáci, ktorí sú považovaní za favorita celého turnaja prechádzajú šampionátom zatiaľ bez väčších problémov a len málokto očakáva, že Dánsko by nad nimi mohlo vyhrať.

Určite však nie je potrebné škandinávcov podceňovať, keďže ako už viackrát ukázali, dokážu potrápiť skutočne každého. Podľa našeho uváženia to však na Nemcov stačiť nebude a tí sa preboujú do ďalej fázy.

Oveľa viac zaujímavejší tip, ako na víťazstvo Nemecka, sa nám zdá stávka na to, že padnú viac ako tri góly. Pre tých, ktorí chcú riskovať ešte viac, odporúčame stávku na to, že Jamal Musiala strelí gól, keďže jeho výkony sú skutočne fantastické.

Tip na zápas: Výhra Nemecko – Kurz Tipsport – 1.65 / V zápase padnú viac ako 3 góly – Kurz Tipsport 2.86

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Tipsportom


2. Tip týždňa – EURO 2024 – Anglicko – Slovensko

Súboj Dávida s Goliášom. Aj tak by sa dal pomenovať zápas medzi Anglickom a Slovenskom. Na tomto EURE to však až tak platiť nemusí, keďže futbalová veľmoc sa v doterajšom priebehu pomerne trápi a zverenci Garetha Southgatea rozhodne nepredvádzajú výkony, ktoré by sa od nich očakávali.

Naopak, Slovensko prekvapilo mimoriadne odvážnou hrou a skvelou mentalitou vštepenou od Francesca Calzonu, ktorá mieri vždy za víťazstvom. Slovenskí sokoli dokázali vyhrať nad Belgickom, potrápiť Ukrajinu a taktiež zahrať veľmi dobrý zápas s Rumunskom. Jednoducho ukázali, že majú na to poraziť kohokoľvek.

Obe mužstvá góly dávať vedia, a preto odporúčame stávku na to, že obaja v zápase skórujú. Pre tých odvážnejších odporúčame tip na remízu v riadnom hracom čase.

Tip na zápas: Obe mužstvá skórujú – Kurz Tipsport – 2.37 / Remíza – Kurz Tipsport 4.43

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Tipsportom


3. Tip týždňa – EURO 2024 – Španielsko – Gruzínsko

Futbalový víkend plný osemfinálových zápasov zakončí duel medzi Španielskom a Gruzínskom. Kým La Furija Roja patrí už tradične medzi obrovských favoritov, Gruzínsko je tímom, ktoré môžeme zatiaľ považovať za najväčšie prekvapenie celého turnaju.

Hráči okolo Kvaratshkeila či Mikautadzeho prekvapili v skupine predovšetkým víťazstvom nad favorizovaným Portugalskom 2:0. Aj vďaka tomu si zaistili postup z tretieho miesta a je potrebné si priznať, že už postup do osemfinále je pre nich obrovským úspechom.

No a tam to zrejme aj ostane, keďže si skutočne nevieme predstaviť, že by dobre hrajúcich Španielov dokázali poraziť. Čo si ale predstaviť vieme je to, že aj Gruzínci dokážu dať góla, atraktívna môže byť aj stávka s azíjskym handicapom -2 pre Španielsko.

Tip na zápas: Obe mužstvá skórujú – Kurz Tipsport – 2.50 / Handicap -2 pre Španielsko  – Kurz Tipsport 2.05

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Tipsportom


Tipsport bonus bez vkladu na stávkovanie

Noví hráči si celé majstrovstvá môžu spríjemniť ziskom atraktívneho bonusu bez vkladu, ktorý je len počas šampionátu navýšený až na 30 EUR. Použitím bonusu a stavením na správne zápasy si prídete na peniaze zadarmo, bez toho, aby ste použili vlastné finančné prostriedky.

Relevantné správy