Dlhodobé stávky

Dlouhodobé sázky

Hoci pre stávkarov nie sú veľmi atraktívne, pretože si svoju výhru budú môcť vyzdvihnúť až o niekoľko mesiacov neskôr, sú neodmysliteľnou súčasťou kurzov, ktoré ponúka každá stávková kancelária. Dlhodobé stávky.

Ako stávkari vedia, nejde len o stávkovanie na športové udalosti. Do hry tu vstupujú aj spoločenské stávky, napríklad voľba prezidenta alebo víťaz hudobnej súťaže. V tomto článku sa však zameriame najmä na tie športové dlhodobé stávky. Najčastejšie stávkovaným športom v týchto typoch stávok je jednoznačne futbal. Či už ide o víťazov domácich súťaží alebo Ligy majstrov a Európskej ligy. Možnosti sú tu naozaj veľké.

Ak teda stávkar akceptuje skutočnosť, že potenciálnu výhru si bude môcť vybrať až za niekoľko mesiacov, môže začať analyzovať túto príležitosť. Keďže ide o dlhodobú stávku, je potrebné mať aspoň určitú predvídavosť. V prvom rade je potrebné zistiť, ako je na tom klub finančne, či môže počítať s nákupom kvalitných hráčov alebo ich predajom počas sezóny. Dôležité sú určite údaje z minulej sezóny, ako aj to, či kostra tímu zostala pohromade, alebo či v šatni mužstva počas prestupového obdobia zavial vietor.

Ako jedno z najdôležitejších odporúčaní pre dlhodobé stávkovanie by sa malo podať čo najskôr po oznámení. V tomto období sú kurzy zvyčajne najvyššie. Postupom času, keď sú k dispozícii nové informácie a stávkové kancelárie získajú úplnejší obraz o jednotke, kurzy zvyčajne klesajú a už nemajú takú hodnotu ako na začiatku.

Dôležitým prvkom týchto stávok je aj zabezpečenie. Ak si napríklad stavíte na to, že Real Madrid skončí v nasledujúcom ročníku Ligy majstrov na prvých dvoch miestach s kurzom napríklad okolo päť, ak sa Biely balet skutočne dostane do finále, môžete si poistiť svoju dlhodobú stávku a podať tiket na víťazstvo druhého tímu. Samozrejme, v takom rozpätí, aby boli oba výsledky pre vás ziskové.

Dlhodobé stávky sú určite diverzifikáciou každej kurzovej ponuky, ale stávkari, ktorí majú svoje riadenie peňazí a plán, tieto stávky príliš nevyužijú. Ide teda skôr o zábavnú formu stávkovania a príležitosť vsadiť zábavný tiket s vedomím, že prípadná prehra vás nebude príliš bolieť.

Odporúčame taktiež článok o Fibonacciho stávkový systéme.

Teraz je k dispozícii český preklad tohto článku o online stávkovaní: Dlouhodobé sázky

Relevantné správy