Ako dosiahnuť efektívny zisk aj pri nízkych sadzbách?

Jak efektivně vydělávat i na nízkých kurzech ?

Každý stávkar vie, že pri výbere stávkových príležitostí je najdôležitejšie neklamať o hodnote. Je veľmi ťažké nájsť hodnotu pri kurzoch 1,1 až 1,3. Napriek tomu je možné byť v čiernych číslach aj pri stávkovaní s takým nízkym kurzom.

Systém stávkovania, ktorý vám dnes predstavíme, nie je známy ako napríklad Martingale, ale je veľmi účinný. Pri stávkovaní na nízke kurzy by sme mali mať väčšiu šancu na dobrú stávku. A práve tento aspekt sa chystáme vypočítať.

Spustenie systému

V našom modelovom príklade bude počiatočná stávka 40 eur  a kurz 1,2. Systém začneme piatimi stávkami, pričom na každú ďalšiu stávku použijeme peniaze, ktoré sme vyhrali z predchádzajúcej stávky. To znamená, že prvý tiket so stávkou 40 eur prinesie zisk 48 eur. Celú túto sumu potom opäť vsadíme. V prvom kole to urobíme päťkrát, t. j. postupne vyhráme 48 eur, 57,60 eur, 69,12 eur, 82,94 eur, 99,53 eur. Samozrejme, systém je možné upraviť podľa vašich preferencií, takže v prvom kole môžete staviť len tri alebo sedem stávok.

V našom príklade sme teda v zisku 99,53 eur. Po piatich úspešných stávkach ukončíme prvé kolo a z celkovej vyhranej sumy vyberieme 40 eur. To zaručuje, že ak v druhom kole urobíme chybu, nič nestratíme.

Druhé kolo teda začíname s kapitálom 60 eur a zároveň s istotou, že aj keď prehráme, nič sme nestratili. Ďalšie výhry pri rovnakom kurze 1,2 budú nasledovné: 72 eur, 86,40 eur, 103,68 eur, 124,42, 149,30 eur.

Posledná fáza systému

Ak sme boli opäť úspešní, stiahneme z celkovej sumy 80 eur. Ak by sme teda v treťom kole urobili chybu, budeme v pluse za týchto 80 eur. Tretie kolo teda začíname s kapitálom 69 eur. Pre zjednodušenie len poviem, že ak bude aj v tomto kole úspešných päť stávok, dosiahneme hodnotu 170 eur. To je už slušná suma a je na každom, či si z tohto kola vyberie 40 alebo 80 eur. V našom príklade teda vyberieme vyššiu sumu a začneme posledné kolo, ktoré by malo skončiť výhrou 324 eur. Ak sme boli úspešní, systém ukončíme a teraz si vezmeme celú výhru. Celkovo by sme dostali 445 eur.

Samozrejme, toto je len modelový príklad a systém si môže každý stávkar prispôsobiť. Ak niekomu nerobí problém stávkovať pri vyšších kurzoch s vysokou úspešnosťou, môže to skúsiť, hoci riziko bude vyššie, môže rýchlejšie dosiahnuť výhry. To isté platí pre počet kôl. V našom príklade sme systém ukončili po štvrtom kole, ale to neznamená, že tak musia urobiť aj stávkujúci. V tomto systéme je možné pokračovať až do dosiahnutia straty. Je možné ho ukončiť aj po treťom kole. Ak stávkar nemá veľký kapitál, môže začať systém s menšou stávkou, napríklad len 5 eur.

Systém stávkovania na nižšie kurzy, pri ktorom sa časť zisku po určitom čase odoberie, čím sa eliminuje riziko veľkej straty, sa zdá byť veľmi účinný a zároveň bezpečný. Pri každej stávke riskujete, že prehráte len počiatočnú stávku, a to len na začiatku systému. Tak, ako je napísané, nie je to taký slávny systém ako Martingale, ale to mu neuberá na účinnosti.

Online stávkovanie v češtine? Áno, máme ho! Prečítajte si našu českú verziu: Jak efektivně vydělávat i na nízkých kurzech?

Relevantné správy