Tip týždňa (3. – 9.6. 2024) s Tipsport.sk – 3 najlepšie zápasy na stávkovanie pre vás

V pravidelnej rubrike Tip týždňa pre vás vyberáme tri najlepšie zápasy, na ktoré sa oplatí staviť a to aj s prehľadom kurzov od stávkovej kancelárie Tipsport. Sledujte odporúčania na tento týždeň. 

1. Tip týždňa – Medzištátne zápasy – Taliansko vs Bosna a Hercegovina

Záverečný šampionát EURO začína už 14. júna, čo znamená, že nás tento týždeň čakajú posledné medzištátne zápasy, kde sa krajiny môžu medzi sebou porovnávať a pripraviť na turnaj. Túto príležitosť využilo aj Taliansko, ktoré sa v prípravom stretnutí stretne s Bosnou a Hercegovinou.

Pre Talianov však zrejme nepôjde o príliš náročného súpera a skôr sa budú chcieť len dostať na víťaznú vlnu pred EUROM. Hercegovina totiž svojich posledných päť duelov prehralo. Taliani sú na tom o poznanie lepšie, keďže v posledných piatich zápasoch zaznamenali tri výhry dve remízy.

Taliani by mali teda tento zápas pohodlne vyhrať a podľa nás aj s pomerne veľkým rozdielom. Za nás sa kurzovo viac oplatí stávka na to, že v zápase padnú viac ako dva góly, ako to, že Taliansko vyhrá.

Tip na zápas: Výhra Taliansko – Kurz Tipsport – 1.25 / V zápase padne viac ako 2,5 góla – Kurz Tipsport 1.73

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Tipsport – registrácia


2. Tip týždňa – Medzištátne zápasy – Francúzsko vs Kanada

Zaujímavého súpera, ako generálku pred EUROM, si vybrala aj reprezentácia Francúzska, ktorá sa pomerne prekvapivo stretne s Kanadou. Tá však už dávno nie je len čisto hokejovou krajinou. Futbalová reprezentácia je v posledných rokoch pomerne na slušnej úrovni a Francúzsku môžu byť určite dôstojným súperom.

Je však jasné, že Francúzi sú na úplne inej úrovni, ako Kanada, a preto vám nebudeme odporúčam ich víťazstvo, keďže to je veľmi pravdepodobné. Výhodnejšie sú alternatívne stávky na to, že sa obom mužstvám podarí skórovať, prípadne tipnúť na počet gólov v celom zápase.

Kanada hrá podobne ako Francúzsko ofenzívny futbal, a preto stávka na vyšší počet gólov môže byť skutočne reálna.

Tip na zápas: Oba tímy dajú gól – Kurz Tipsport – 1.94 / V zápase padnú viac ako 3 góly – Kurz Tipsport 1.64

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Tipsport – registrácia


3. Tip týždňa – Medzištátny zápas – Čierna Hora vs Gruzínsko

Posledný tip týždňa, ktorý sme pre vás vybrali, je taktiež priateľský medzištátny zápas. Proti sebe sa postaví reprezentácia Čiernej hory a Gruzínska. Účastníkom EURA bude Gruzínsko, ktoré sa na záverečný európsky šampionát prebojovalo prvýkrát v histórii.

Ako svoj posledný duel pred EUROM si Gruzínci vybrali reprezentáciu Čiernej Hory, ktorá je futbalovo veľmi nepríjemná. Pre Gruzíncov môže ísť aj o skvelú generálku, keďže oba tímy sa nachádzajú v podobnej forme. V posledných piatich zápasoch Čierna Hora zaznamenala tri výhry a dve prehry, zatiaľ čo Gruzínci zaznamenali tri výhry, jednu remízu a jednu prehru.

Vzhľadom na podobnú výkonnosť je možné, že zápas dopadne remízov. Pomerne pravdepodobný je aj scenár toho, že sa obom mužstvám podarí skórovať.

Tip na zápas: Remíza – Kurz Tipsport – 2.98 / Oba tímy dajú gól – Kurz Tipsport 1.98

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Tipsport – registrácia

Stávkujte s Tipsport bonusom za registráciu

Pri stávkovaní nami odporúčaných tipoch na tento týždeň môžu noví hráči využiť skvelú ponuku v podobe bonusu za registráciu. Ten má hodnotu 30€ a hráči ich získajú v podobe Tipsport netov, za ktoré je možné uzavrieť tikety práve na zápasy, o ktorých sme písali.

Relevantné správy