Tip týždňa (1. – 7.7. 2024) s Fortuna.sk – 3 najlepšie zápasy na stávkovanie pre vás

V pravidelnej rubrike Tip týždňa pre vás vyberáme tri najlepšie zápasy, na ktoré sa oplatí staviť a to aj s prehľadom kurzov od stávkovej kancelárie Fortuna. Sledujte odporúčania na tento týždeň. 

1. Tip týždňa – EURO 2024 – Holandsko – Turecko

Prvý tip, ktorý sme pre vás tento týždeň vybrali je posledný štvrťfinálový duel na EURO 2024 medzi Holandskom a Tureckom. Mužstvá, ktoré v doterajších zápasoch šampionátu podávajú podobné výkony sa stretnú proti sebe a budú chcieť ukázať, že si zaslúžia postup do ďalšej fázy turnaja.

Stávkové kancelárie v dueli favorizujú Holandsko, ktoré kvalitou kádra Turecko určite prevyšuje. Turci však podávajú kompaktné a bojové výkony, ktoré ťahá vychádzajúca hviezda Arda Guler. Práve preto by sme ich rozhodne nepodeňovali.

Ideálna stávka nám teda príde na remízu v riadnom hracom čase, prípadne by sme vyskúšali stávku na to, že oba tímy skórujú.

Tip na zápas: Remíza – Kurz Fortuna – 4.20 / Obaja dajú gól – Kurz Fortuna 1.81

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Fortunou


2. Tip týždňa – Copa America – Kolumbia – Panama

Okrem EURA na druhej strane sveta prebieha obdobdný turnaj a to samotná. Copa America, kde tiež môžeme vidieť fantastický futbal. Aj tu nás čakajú štvrťfinálové zápasy a jedným z nich je duel medzi Kolumbiou a Panamou.

Panama je pomerne prekvapivým účastníkom štvrťfinále, keďže takáto krajina sa tak ďaleko nikdy nedostáva. Naopak Kolubmia patrí medzi tie najlepšie juhoamerické tímy a predpokladá sa, že môžu ísť aj ďalej.

Hovoria o tom aj kurzy, kde Fortuna pasuje Kolumbiu za obrovského favorita. Práve preto by sme v tomto prípade skôr smerovali stávky na počet gólov, kde si myslíme, že padnú viac ako tri. Zaujímavý by mohol byť aj ázijský handicap -3 pre Kolumbiu.

Tip na zápas: Viac ako tri góly – Kurz Fortuna – 2.40 / Azijsky handicap -3 pre Kolubmiu – Kurz Fortuna 5.40

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Fortunou


3. Tip týždňa – Copa America – Uruguaj – Brazília

Štvrťfinálové zápasy na Copa America zakončuje aj minifinále medzi Uruguajom a Brazíliou. Tento zápas skutočne môže dostať takýto prívlastok, keďže oba tímy majú na to, aby celý turnaj vyhrali.

Postúpiť však môže len jeden z nich a je jasné, že nás čaká jeden z najlepších zápasov celého šampionátu.

Aj napriek skvelému tímu Uruguaju, predsalen trošku viac favorizujeme Brazíliu, ktorej vyrastá zdá sa mimoriadne úspešná generácia na čele s Viniciusom Jr. či Rodrygom. Práve pre nich by mohlo ísť o prvú veľkú trofej na reprezentačnej úrovni.

To, že favoritom je Brazília si myslí aj stávková kancelária Fortuna.

Tip na zápas: Výhra Brazília – Kurz Fortuna – 2.68 / Viac ako dva góly – Kurz Fortuna 2.03

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Stavte si s Fortunou


Fortuna bonus bez rizika

Stávková kancelária Fortuna počas šampionátov EURO a Copa America dočasne navýšila bonus bez rizika až na 70 EUR. Jedná sa tak o jeden z najlepších bonusov na trhu, ktorý by ste jednoznačne mali využiť.

Relevantné správy