Tip týždňa (27.5 – 2.6. 2024) s Doxxbet.sk – 3 najlepšie zápasy na stávkovanie pre vás

Doxxbet-tip-tyzdna

Rubrika Tip týždňa pokračuje a opäť pre vás máme výber tých najlepších stávkových príležitostí na tento týždeň. Sledujte tie najlepšie zápasy, na ktoré sa oplatí staviť aj s kurzami od stávkovej kancelárie Doxxbet.sk

1. Tip týždňa – Liga Majstrov – Borussia Dortmund vs Real Madrid

Bolo by hriechom, ak by sme ako prvý tip na tento týždeň nevybrali finále Ligy Majstrov medzi Borussiou Dortmund a Realom Madrid. Tipovať víťaza tohto zápasu je vždy mimoriadne náročné a to aj napriek tomu, že Biely balet vzhľadom na svoje skúsenosti je považovaný za favorita.

Borussia však už neraz ukázala, že je skutočne pohárovým mužstvom a dokáže vyhrať prakticky nad kýmkoľvek. Uvidíme ale, ako hráči dokážu zvládnuť tlak takto veľkého zápasu pred plným Wembley Stadium.

My si netrúfame tipnuť to, kto tento zápas vyhrá. Páči sa nám však stávka na to, že sa obom mužstvám podarí skórovať. To je podľa nás pomerne pravdepodobné nakoľko sa jedná o ofenzívne mužstvá. Dokazujú to aj vzájomné zápasy oboch mužstiev, kde nebola nikdy núdza o poriadnu porciu gólov.

Zároveň si ale myslíme, že pôjde o opatrný zápas, a preto považujeme to, že v dueli padnú menej ako 4 góly za pravdepodobné.

Tip na zápas: Obe mužstvá skórujú – Kurz Doxxbet – 1.70 / Padnú menej ako 4 góly – Kurz Doxxbet 1.22

Stavte si s Doxxbet

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


2. Tip týždňa – Ligue 1 – Méty vs St. Etienne

V rámci víkendovej porcie zápasov nás čaká aj parádny duel, ktorý rozhodne o zostupe do nižšej ligy. Proti sebe v už druhom zápase nastúpia Méty a St. Etienne.

Prvý duel pomerne prekvapivo vyhralo St. Etienne, ktoré nepatrilo medzi favoritov a nepasuje sa za favorita ani v druhom, odvetnom zápase. Méty majú jednoducho lepší káder, no ak budp chcieť v najvyššej francúzskej súťaži zotrvať naďalej budú musieť vyhrať a to o viac gólov.

Prvý duel totiž skončil víťazstvom St. Etienne 2:1. Myslíme si však, že Méty túto prekážku dokážu zdolať a napokon sa v Ligue 1 udržia.

Tip na zápas: Výhra Méty – Kurz Doxxbet – 2.37 / Padne viac ako 2,5 góla – Kurz Doxxbet 1.94

Stavte si s Doxxbetom

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


3. Tip týždňa – FORTUNA: LIGA – Karviná vs Vyskov

Baráž o udržanie sa hrá aj v českej lige, kde o miestenku v najlepšej českej lige aj na budúci rok medzi sebou bojujú okrem Českých Budejovic, Táborska aj Karviná s Vyskovom.

No a práve poslední dvaja menovaní proti sebe nastúpia v druhom, odvetnom zápase. V prvom vyhrala Karviná najtesnejším rozdielom 1:0 nad Vyskovom, ktorý chce postúpiť do najvyššej súťaže.

Víťaz tohto dvojzápasu následne postúpi do finále, kde sa stretne z jedným z dvojice Budejovice a Táborská. Vzhľadom na väčšiu zápasovú skúsenosť je favoritom Karviná, ktorá by aj podľa nás mala tento zápas zvládnuť.

Tip na zápas: Výhra Karviná – Kurz Doxxbet – 1.47 / Oba polčasy vyhrá Karviná – Kurz Doxxbet 2.01

Stavte si s Doxxbet

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


Stávkujte so Doxxbet bonusom bez rizika

Novo registrovaní hráči v Doxxbete majú teraz skvelú šancu si zápasy, ktoré sme vám odporúčili staviť s bonusom bez rizika a to až do výšky 20 EUR.

Vďaka stávke bez rizika si tak môžete pokojne staviť na zápasy, ktoré vás zaujímajú a bez strachu, že by ste prišli o vlastné peniaze.

Relevantné správy