Tipy na stávkovanie na futbal naživo

Tipy pro sázení live na fotbal

Futbal je najpopulárnejší šport na svete. Niet divu, že je to najpopulárnejší šport vôbec. Teraz sa pozrime na základné tipy, ako dosiahnuť najlepšie výsledky pri stávkovaní na tento šport naživo.

Každá sekunda sa počíta

Pri stávkovaní naživo sa počíta každá sekunda. Kedysi sa dokonca stávalo, že stávkové kancelárie, ktoré ponúkali priamy prenos, vysielali obraz s niekoľkosekundovým oneskorením, aby mali možnosť reagovať na dianie na ihrisku rýchlejšie ako stávkari. Tieto praktiky boli v súčasnosti prakticky odstránené, pretože by ani nemali zmysel. Zápasy sa vysielajú v televízii alebo si ich hráči môžu naladiť na inom webe v priamom prenose. Najskôr sa teda uistite, že skutočne sledujete živé vysielanie, a nie oneskorené. Toto je prvý krok, ktorý však mnohí tipéri stále podceňujú.

Pozorne sledujte zápas

Ďalším dôležitým bodom je pozorne sledovať zápas. Štatistiky môžu byť skreslené, preto sa pri podávaní stávok naživo musíte mnohokrát spoľahnúť na svoj inštinkt. Sledujte preto vývoj na ihrisku, ako je kto aktívny, koľko má šancí alebo jednoducho to, ktorý tím má jasnú prevahu, ktorá sa ešte nemusela premeniť na gól.

Ponuka stávok

Futbal je najčastejšie stávkovaným športom, to sme už povedali, ale s tým súvisí aj fakt, že ponuka stávkových príležitostí na tento šport je suverénne najväčšia. Poďme teda preskúmať všetky typy stávok v ponuke. Často budete prekvapení, na čo všetko môžete staviť. Navyše niektoré stávky môžete navzájom kombinovať, čím zvýšite svoje šance a prípadne aj výhry.

Live stávky ako doplnok

Na zápas môžete staviť klasickým spôsobom ešte pred jeho začiatkom a stávky naživo len doplnia vaše stávky. Aj to vám umožňuje stávkovanie naživo. Ak teda pred začiatkom zápasu stavíte na domáci tím a ten po rýchlom góle postúpi do vedenia, môžete sa poistiť proti výhre alebo remíze hostí s oveľa lepším kurzom a bez ohľadu na výsledok zápasu dosiahnete zisk.

Pre našich českých stávkarov: Viac informácií o tipoch na live stávky na futbal nájdete v českej verzii tohto článku – Tipy pro sázení live na fotbal.

Relevantné správy