Prečo spojiť sily s inými stávkarmi?

Proč spojit síly s dalšími sázkaři ?

Či už ide o ziskových stávkarov, alebo tých, ktorí zatiaľ zo stávkovania nič nemajú, určite sa zamysleli nad tým, či výhody spojenia síl s inými stávkarmi prevážia nad nevýhodami. Vo väčšine prípadov sa však spojenie síl s inými stávkarmi oplatí.

Nájdenie správneho partnera alebo skupiny

Najdôležitejším krokom je proces vyhľadávania. Vyhraďte si na to dostatok času, pretože je to najdôležitejšia časť procesu. Nájsť dlhodobo úspešného a ziskového stávkara môže trvať dlhšie. Okrem toho sa musíte uistiť, že tipér je transparentný, pretože záznamy o stávkach sa dajú veľmi ľahko sfalšovať a môžete sa spojiť s priemerným alebo podpriemerným tipérom. Samozrejme, musíte tiež prispieť určitou hodnotou k potenciálnej spolupráci. Nemusíte sa zameriavať len na hľadanie jednotlivca, ale existuje aj mnoho skupín, ktoré sa zameriavajú na stávkovanie.

Aký štýl stávkovania ?

S partnerom alebo skupinou je predovšetkým dôležité dohodnúť sa na štýle stávkovania. Ak si stanovíte ciele, po ich dosiahnutí si rozdelíte zisky a vaša spolupráca sa môže skončiť. Alebo si môžete spoločne naplánovať dlhodobé stávkovanie. Kto bude mať potom prístup k účtu a ako bude prebiehať vyrovnanie? Preto si musíte nájsť niekoho, na koho sa môžete úplne spoľahnúť, aj keď ide o peniaze. Je tiež možné, že vy a váš stávkový partner ani nebudete dávať dokopy bankrolly, každý bude stávkovať zo svojho vlastného účtu a vy sa budete deliť len o informácie alebo tipy na športové príležitosti.

Čo povedať na záver?

Ak sa chystá nejaká významnejšia forma spolupráce, nebojte sa vypracovať príslušné zmluvy, v ktorých bude uvedené, kto je za ňu zodpovedný a ako môže napríklad skupinu opustiť. Určite je lepšie zahrnúť do zmluvy viac informácií, aby ste sa vyhli prípadným problémom. Treba tiež zdôrazniť, že by ste sa nemali báť opustiť partnera alebo skupinu, ak ich tipy nie sú úspešné a nevedú k dlhodobým ziskom.

Ste z Českej republiky a chcete sa dozvedieť viac? Prečítajte si našu slovenskú verziu: Proč spojit síly s dalšími sázkaři?

Relevantné správy