Pomôcky pre úspešné stávkovanie

Pomůcky pro úspěšné sázení

V tomto článku sa budeme venovať niekoľkým nástrojom, t. j. aplikáciám alebo webovým stránkam, ktoré vám môžu pomôcť byť úspešní v športovom stávkovaní.

Livesport

Klasika všetkých klasík. Pravdepodobne neexistuje stávkar, ktorý by túto webovú stránku nepoužíval. Je to stránka, ktorá obsahuje nielen všetky zápasy, ktoré sa v daný deň hrajú, ale aj výsledky, ktoré často siahajú do histórie, štatistiky a v neposlednom rade aj zápasy medzi tímami. Ide pravdepodobne o najkomplexnejšiu stránku, pokiaľ ide o kurzové stávky, a prakticky o základnú stránku, ktorú by mal poznať každý stávkar.

Ďalšou veľkou výhodou služby Livesport je skutočnosť, že pre túto stránku existuje aj mobilná aplikácia, ktorá šetrí veľa času. Môžete tak napríklad dostávať upozornenia vo forme upozornení na zápasy, ktoré ste si zaškrtli, či už ide o strelený gól, začiatok zápasu alebo vo futbale o červenú kartu. Nastavenia sú naozaj široké. Keďže ide o produkt českej spoločnosti, aplikácia a webová stránka sú kompletne v češtine.

Twitter a Facebook

Teraz vstúpime do vôd sociálnych sietí. Tie sú v dnešnej dobe plnej techniky veľmi dôležité. Práve tu sa nachádzajú dôležité informácie a často sa tu objavujú ako prvé, takže ak budete sledovať správne stránky, môžete mať pred bookmakrami celkom dobrý náskok.

Prakticky každý ligový alebo európsky klub z najvyššej súťaže má vlastnú stránku na Facebooku alebo Twitteri, kde zverejňuje novinky z klubu. Profesionálne stávkové kancelárie idú ešte ďalej a sledujú vybrané kanály a jednotlivých hráčov. Nevýhodou je, že sféra sociálnych sietí je obrovská a často je ťažké dostať sa cez nepodstatné informácie k tým dôležitým, ktoré môžu ovplyvniť výsledok zápasu, na ktorý chcete staviť.

Trefík

Ďalší program od českých majiteľov. Každý, kto mal možnosť používať tento program, určite potvrdí, že je to profesionálny nástroj pre stávkarov. K dispozícii sú výsledky, štatistiky, vzájomné zápasy a dokonca aj počet fanúšikov na domácich zápasoch niektorých klubov. Aby ste mohli tento program naplno využívať, musíte mať samozrejme prístup na internet, odkiaľ si môžete každý deň sťahovať nové kurzy alebo výsledky.

Keďže ide prakticky o profesionálny program, nie je prekvapujúce, že tento produkt je platený. Kompletnú verziu si môžete zakúpiť za 1400 Kč, čo nie je veľa, ak si uvedomíte, aký dobrý a potrebný je tento program. Nové aktualizácie sú potom k dispozícii za 18,50 Kč týždenne. Je potrebné poznamenať, že pre stávkarov, ktorí sa naozaj chcú venovať stávkovaniu, je tento program nevyhnutnosťou.

Holandská kalkulačka

V našom zozname nesmieme zabudnúť na holandskú kalkulačku. Vypočíta, ako správne umiestniť stávky, aby ste dosiahli zisk bez ohľadu na výsledok. Samozrejme, aby to bolo vôbec možné, je potrebné, aby rôzne stávkové kancelárie ponúkali takéto kurzy v niektorých prípadoch. Holandská kalkulačka je k dispozícii online na viacerých webových stránkach, ak si nechcete stiahnuť samotnú aplikáciu priamo do počítača alebo telefónu.

Excel a Word

Každý úspešný stávkar si tiež musí viesť štatistiky svojich stávkových aktivít a svoj stávkový denník. Hoci na to existuje niekoľko programov, prečo si nevybrať ten najjednoduchší a ten, ktorý má väčšina z vás priamo v počítači. Sú to aplikácie Excel a Word, ktoré pravdepodobne všetci dobre poznáte. Je možné si zapisovať kurzy, nastavené príležitosti a poznámky. To je ďalšia dôležitá vec pre stávkarov, ktorí nechcú skončiť v červených číslach.

Počítačové hry

Na záver pridáme malý klenot. Tou perlou sú počítačové hry, konkrétne Football Manager. Každý futbalový fanúšik má s touto hrou určite skúsenosti. Môžu sa líšiť, ale Football Manageru nemožno uprieť profesionálne spracovanie vlastností hráčov. Na renomovaných serveroch bolo dokonca publikovaných niekoľko článkov o tom, že aj popredné futbalové tímy konzultujú túto hru pri hľadaní svojich potenciálnych posíl.

Prečo teda nevyskúšať niekoľko simulácií zápasov, ktoré čakajú na divákov v reálnom živote, a porovnať, ako sa simulácia vyrovná skutočným výsledkom? Samozrejme, nejde o profesionálny nástroj, ktorý by mali stávkari ovládať, je to skôr druh bonusu, ktorý môže, ale nemusí byť užitočný. Záleží na každom jednotlivcovi, ako sa k tomu postaví.

Pre českých stávkarov: Získajte exkluzívne informácie o stávkovaní v češtine: Pomůcky pro úspěšné sázení

Relevantné správy