Stávky na počet strelených gólov

Sázení na počet vstřelených branek

Ďalším systémom stávkovania, ktorému sa budeme venovať, je systém stávok na počet strelených gólov vo futbalových zápasoch. V tomto systéme má stávkujúci možnosť buď vsádzať stále rovnakú sumu peňazí, alebo vsádzať progresívne.

Tento systém zahŕňa stávkovanie na futbalové zápasy, v ktorých očakávate bezgólovú remízu. Tipujeme, že v zápase padne aspoň jeden gól. Áno, je pravda, že kurzy sú v tomto prípade často veľmi nízke, a preto musíte usilovne hľadať zápasy, v ktorých sa táto stávka oplatí. Aby bol stávkar s týmto systémom úspešný, vyžaduje veľmi vysokú úspešnosť tipov.

Pre zvýšenie šancí môžeme ešte odporučiť stávkovanie na zápasy počas ich hrania, t. j. stávkovanie naživo. V tomto prípade sú šance oveľa vyššie a náš zisk sa zvýši rýchlejšie. Na začiatku si vyberieme počiatočnú sumu. Samozrejme, závisí to od toho, koľko kapitálu si každý stávkar môže dovoliť. Ak si vyberiete nižší kapitál, výhra bude samozrejme nižšia.

Po výbere počiatočnej sumy sa stávkar môže rozhodnúť, ako bude systém používať. Či vsadí rovnakú sumu, napríklad 10 €, a ak vyhrá, ponechá si vyhranú časť a potom opäť vsadí 10 €, alebo či zvolí progresívnejší štýl stávkovania, t. j. po prípadnej výhre vsadí ďalšiu stávku v plnej výške vrátane vyhranej časti predchádzajúcej. Môžete teda stanoviť limit, že po desiatich úspešných tipoch sériu ukončíte a ponecháte si zisk. Samozrejme, toto je len príklad, limit môžete nastaviť vyšší alebo nižší.

Ak ste však mali nastavený limit na desať správnych tipov, na konci série za predpokladu, že priemerný kurz na príležitosti, na ktoré ste stavili, je 1,15, budete mať čistý zisk 11,50 €. Treba mať na pamäti, že pravdepodobnosť je pri správnom výbere zápasov naozaj vysoká. Túto sumu budete mať aj vtedy, ak si nezvolíte progresívny štýl stávkovania. Ak si ho vyberiete, po desiatich kolách systému budete mať v prípade všetkých výhier na účte čistý zisk viac ako tristo korún. Výhry sú síce vyššie, ale ak raz prehráte, stratíte všetko, čo sa pri prvom štýle nestane. Pokiaľ neprehráte hneď prvú stávku.

Je teda na každom, ako chce tento systém využívať, ale opäť treba povedať, že pri správnej voľbe sú šance na ziskovosť tohto systému veľmi vysoké.

Pozrite sa aj na stratégiu „Neskoré a skoré vloženie„.

Pre českých fanúšikov stávkových kancelárií: získajte informácie vo svojom jazyku: Sázení na počet vstřelených branek

Relevantné správy