Neskoré a skoré vloženie

Pozdní a brzké vsazení

Každý stávkar má svoj vlastný štýl stávkovania. Zatiaľ čo niektorí ľudia si nechávajú viac času na rozmyslenie a tipujú zápasy až hodinu pred začiatkom, iní netrpezlivo čakajú na vyhlásenie kurzov na ďalší týždeň a tipujú mnoho dní vopred.

Skoré stávkovanie

Štýl skorého stávkovania má svoje výhody aj úskalia. Jednou z mnohých výhod je napríklad to, že ak stavíte na favorita, pravdepodobne získate lepší kurz, ako keď na neho stavíte chvíľu pred zápasom, keď sú už stávkové kancelárie plné stávok a kurzy sú upravené. Získate tak možnosť vyšších šancí. To však so sebou prináša určité riziko, pretože keď sa kľúčový hráč tímu, na ktorý ste stavili, zraní, napríklad deň pred zápasom, už nemáte možnosť reagovať. Stávka je podaná a vy sa môžete len pozerať. To je pravdepodobne najväčšie riziko skorého stávkovania.

Medzi ďalšie výhody patrí napríklad to, že môžete využiť prípadné chyby stávkových kancelárií. Často napíšu tisíce kurzov denne, takže je možné, že urobia chybu. Aj v minulosti sa to už niekoľkokrát stalo. V takom prípade máte možnosť reagovať a využiť chybu. A ešte jedna vec je výhodná aj pri skorých stávkach. Ak stavíte na príležitosť s kurzom 2,2, napríklad na viac ako počet gólov v zápase, do týždňa sa kurz môže otočiť tak, že under bude 2,1.

Neskoré stávkovanie

Tento štýl má tiež niekoľko výhod. V prvom rade je určite potrebné spomenúť už načrtnuté. Neskoré stávkovanie vám dáva možnosť reagovať na zmeny v zostave, napríklad v dôsledku zranení dôležitých hráčov. Tým sa samozrejme zmenia kurzy a vy, keďže ste ešte nevsadili, sa môžete rozhodnúť, či na tím stavíte alebo nie. Existuje aj zaujímavá možnosť staviť si na svoj tím napriek strate kľúčového hráča, ale v porovnaní s obdobím pred zranením sú teraz kurzy oveľa vyššie a priaznivejšie.

Samozrejme, súvisí to aj s tým, že máte oveľa viac času na zhromažďovanie informácií o oboch tímoch. Ako už bolo napísané, každý má svoj vlastný štýl, ale treba povedať, že najpoužívanejšou metódou je určite neskoré stávkovanie, a to práve kvôli dôkladnej analýze, ktorú môže tipujúci vykonať pred stávkou na zápas. Okrem toho, ak sa chystáte vsadiť na tím, ktorý verejnosť nemá príliš v obľube a bude vsádzať proti nemu, kurzy sa pravdepodobne zvýšia, čo môžete opäť využiť vo svoj prospech.

Hľadáte tipy na online stávkovanie? Česká verzia tohto článku vám pomôže: Pozdní a brzké vsazení

Relevantné správy