Isté stávky na volejbal a basketbal

Jisté sázky na volejbal a basketbal

Túto stávkovú stratégiu možno použiť len pri stávkovaní naživo, pretože kurzy sú stanovené pred začiatkom zápasu, takže istá stávka nie je možná. Počas zápasu sa to môže zmeniť a veľmi často sa to aj zmení.

Pri tejto stratégii stávkovania si tiež musíte vybrať vhodný šport. Najvhodnejší je volejbal, v ktorom remíza nehrozí, hneď za ním je basketbal, kde síce remíza občas nastáva, ale je to pomerne zriedkavý jav. Aký je teda systém. Tento systém je najvhodnejší vtedy, keď favorit zápasu musí dohnať určitý deficit, napríklad zo začiatku zápasu. V takomto prípade sa kurz na favorita zvýši nad 2,00 a vtedy na neho stavíme. Spoliehame sa na to, že favorit vyrovná stratu a ujme sa vedenia. Aj to sa stáva veľmi často, favorit zmaže prehru alebo ju aspoň minimalizuje a v tom momente kurz na outsidera tiež prekročí 2,00 a vtedy stavíme na výhru druhého tímu.

V tomto momente sme teda stavili na oba tímy s kurzom vyšším ako 2,00 a bez ohľadu na to, ako zápas dopadne, máme istú výhru. Okrem toho nemusíme tento typ stávok používať pre skóre celého zápasu, ale môžeme ho použiť pre jednotlivé sety alebo basketbalové štvrtiny. V oboch športoch sa skóre veľmi často mení z jednej strany na druhú. To je veľký rozdiel napríklad oproti futbalu, kde je tento typ stávok prakticky nemožné uplatniť, pretože padá málo gólov a ak jeden z tímov vedie, vo väčšine prípadov zápas vyhrá, takže stávkujúci stráca možnosť vypísania vyššieho kurzu na aktuálne vedúci tím.

Navyše, ak máme po ruke kalkulačku, nemusíme čakať, kým kurz na tím presiahne 2,00. Ak vsadíme na jeden tím s kurzom napríklad 2,60, stačí počkať, kým kurz na druhý tím bude len 1,80, a máme istotu výhry. Ak chcete v basketbale eliminovať riziko prehry z dôvodu remízy, môžete si vybrať typ stávky na víťaza až do rozhodnutia alebo stávku len na výsledky štvrťfinále.

Ste online stávkar? Prečítajte si našu anglickú verziu a dozviete sa viac: Jisté sázky na volejbal a basketbal

Relevantné správy