Tip týždňa (20. – 26.5. 2024) s Fortuna.sk – 3 najlepšie zápasy na stávkovanie pre vás

V pravidelnej rubrike Tip týždňa vám ponúkame výber tých najlepších stávkových príležitostí na tento týždeň. Inak tomu nie je ani teraz, pozrite sa na najlepšie tipy na týždeň aj s kurzami od stávkovej kancelárie Fortuna.sk 

1. Tip týždňa – Serie A – Atalanta vs Turín

Atalanta Bergamo len pred pár dňami vyhrala Európsku ligu a podarilo sa jej ukončiť zápasovú šnúru bez prehry Bayernu Leverkusen. Tento skvelý úspech môže Atalantu nakopnúť aj do ďalších zápasov v Serie A. Atalanta sa momentálne nachádza na piatej priečke, ktorá zaručuje účasť v novom formáte Ligy Majstrov.

V prípade, že by s FC Turín Bergamo prehralo a AS Rím vo svojom zápase vyhral, za istých okolností by mohol do Ligy Majstrov postúpiť práve on na úkor Atalanty.

Do zápasu vstupuje ako favorit Atalanta, ktorá v posledných piatich zápasoch neprehrala. FC Turín je však mužstvo, ktoré rozhodne dokáže prekvapiť, a preto by sme tak jasné víťazstvo Bergama nevideli. Jasne to nevidí ani stávková kancelária Fortuna, ktorá Turín dokonca mierne favorizuje.

Tip na zápas: Výhra Atalanta Bergamo – Kurz Fortuna – 2.88 / Obaja dajú gól – Kurz Fortuna 1.54

Stavte si s Fortunou

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


2. Tip týždňa – Serie A – Frosinone vs Udinese

V 38. kole Serie A uvidíme aj zaujímavý duel z chvostu tabuľky medzi Frosinone a Udinese. Mužstvá, ktorým stále reálne hrozí zostup do nižšej súťaže sa môžu zachrániť tým, ak dokážu zdolať svojho víkendového súpera.

Výhru by najviac potrebovalo Udinese, ktoré od zostupových priečok delí len jeden bod. Ak sa Empoli podarí bodovať a Udinese prehrá, budú to práve oni, kto sa presunie na 18. priečku.

Tipnúť si víťaza tohto duelu je náročné, keďže ani jeden nepodáva ideálne výkony. O čosi viac sa nám však pozdáva Frosinone, ktoré by duel mohli zvládnuť. Podčiarkuje to aj ich forma z posledných piatich zápasov. Frosinone favorizuje aj stávková kancelária Fortuna.

Tip na zápas: Výhra Frosinone – Kurz Fortuna – 2.40 / Menej ako 2,5 góla – Kurz Fortuna 1.80

Stavte si s Fortunou

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


3. Tip týždňa – Championship – Leeds vs Southampton

O poslednú miestenku postupujúceho do anglickej Premier League si to rozdávajú Leeds a Southampton. Leeds v semifiniále playoff dokázali zvíťaziť nad Norwichom, zatiaľ čo Southampton zvládol zápasy s West Bromwich Albion.

Určite favorita v tomto dueli je skutočne náročné, aj keď Fortuna predsalen trošku favorizuje Leeds United. Z minulosti ale vieme, že Southampton je mužstvo, ktoré takto náročné zápasy miluje a dokáže ich zvládať. To, kto sa stane tretím postupujúcim do anglickej Premier League, si netrúfame tipnúť.

Myslíme si ale, že pôjde o mimoriadne opatrný zápas a preto nepredpokladáme, že v dueloch padne príliš veľa gólov.

Tip na zápas: Menej ako 3 góly – Kurz Fortuna – 1.45 / Obe mužstvá skórujú – Kurz Fortuna 1.77

Stavte si s Fortunou

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


Stávkujte aj s Fortuna vstupným bonusom

Svoje tikety a celkovo hru vo Fortune si môžete spestriť aj ich ponukou vstupných bonusov. My vám odporúčame využiť vstupný bonus, kde získate 30 EUR bez rizika na stávky a ďalších 30 free spinov do online casina.

Vďaka tomuto bonusu si tak môžete vyskúšať staviť na zápasy, o ktorých sme písali vyššie a pritom sa nebáť riskovať vlastné peniaze, keďže vám ich Fortun vráti.

Registrujte sa do Fortuny

Relevantné správy