Fortuna prihlásenie

Fortuna prihlásenie

Stať sa členom komunity stávkarov v spoločnosti Fortuna je nielen cestou k možnosti vsádzať na kurzy, ale je to aj otázka určitej prestíže. Stávková kancelária iFortuna má v Českej republike  aj na Slovensku veľmi dobré meno, vznikla na našom území ako jedna z prvých (už v roku 1990) a stávkari jej dôverujú. Aby ste sa stali jej klientmi, musíte najprv urobiť niekoľko základných krokov.

Možno stretávate pobočky stávkovej kancelárie Fortuna pri svojich cestách po našej krajině a fascinuje vás, že stále ešte fungujú. Fortuna.sk ich v súčasnosti prevádzkuje niekoľko stoviek a je v nich k dispozícii nielen všetkým novým záujemcom o stávky na kurzy, ale rieši aj problémy a žiadosti tých existujúcich.

Prípadne je možné všetky tieto úkony riešiť aj online cez web spoločnosti iFortuna. Každopádne, pokiaľ chcete práve u Fortuny začať vsádzať, musíte sa najskôr prihlásiť, respektíve zaregistrovať.

Založenie herného konta

Aby ste sa mohli prihlásiť a začať vsádzať, musíte mať najskôr overené a aktívne herné konto. Pokiaľ ste si ho ešte nikdy nezakladali, bude na vás čakať veľmi zásadný krok – registrácia k stávkovej kancelárii Fortuna. Tú môžete vykonať buď osobne na ktorejkoľvek z vybraných pobočiek spoločnosti, alebo odkiaľkoľvek jednoducho online, a to na webe tejto stávkovej kancelárie.

V oboch prípadoch budete potrebovať poznať svoje základné osobné a kontaktné údaje. A v druhom kroku budete musieť podstúpiť overenie, že ste reálnou osobou a je vám skutočne viac ako 18 rokov – mladším hráčom sú totiž hazardné hry a lotérie zakázané zákonom.

Kroky registrácie

Registrácia na pobočke je relatívne jednoduchšia – spolu s obsluhou vyplníte základný dotazník o svojej osobe, vyberiete si jeden z ponúkaných bonusov a potom predložíte svoj občiansky (či iný osobný) preukaz, aby bola overená vaša identita.

Ak sa registrujete online, stačí na webovej stránke iFortuny v pravom hornom rohu kliknúť na políčko „Registrácia“ a aj tu sa pred vami otvorí prázdny formulár. Do neho vyplňte svoje osobné a kontaktné údaje.

Na konci formulára nájdete menu s výberom všetkých ponúkaných bonusov určených pre nových hráčov, z ktorých si už pri registrácii môžete (nie musíte) vybrať jeden, ktorý vás najviac zaujme. Potom odškrtáte všetky potrebné súhlasy a zaregistrujete sa.

V druhom kroku nasleduje overenie vašej identity, čo musíte urobiť do 30 dní – buď opäť online cez vašu bankovú identitu, alebo môžete v tomto časovom limite navštíviť akúkoľvek pobočku stávkovej kancelárie Fortuna a tam sa nechať na základe osobného dokladu overiť.

Sprístupnenie herného konta

Vaše herné konto je od toho okamihu plne funkčné. Aby ste sa k nemu dostali a mohli začať stávkovať alebo treba hrať v online kasíne (ktoré stávková kancelária Fortuna tiež prevádzkuje), musíte sa najskôr prihlásiť.

V prípade stávkovania na pobočkách to máte jednoduchšie, pretože obsluha stávky zaregistruje pod vašim menom a nemusíte sa sami nikde prihlasovať – fungujete skrátka klasicky „offline“.

Ak vás láka online stávkovanie, LIVE stávky alebo online casino, budete sa musieť do stávkovania a hier pustiť cez web, prípadne cez mobilnú aplikáciu, ktorá je na stiahnutie pre prístroje s iOS a Androidom. Úplne vpravo hore na webovej stránke Fortuny nájdete tlačidlo s nápisom „Prihlásiť sa“. Po kliknutí naň sa pred vami otvorí prihlasovacie okienko, do ktorého vyplníte svoje užívateľské meno a heslo. Ak ich zadáte správne, vstúpite do svojho herného účtu.

Prvé nabitie

Aby ste mohli začať stávkovať, musíte sa nielen zaregistrovať a prihlásiť k Fortune, ale musíte mať na svojom hernom konte aj peniaze (pokiaľ však nestávkujete opäť osobne na pobočkách, kde môžete stávky hradiť v hotovosti alebo platiť debetnou kartou). Na svoje herné konto si môžete peniaze previesť zo svojho bankového účtu, a to niekoľkými spôsobmi – najobľúbenejší je bankový prevod alebo platba cez niektorú z ponúkaných platobných brán.

Čiastka záleží úplne na vás, jediným obmedzením je zaslanie najmenej 5 eur. Do začiatku navyše dostanete od stávkovej kancelárie iFortuna aj herné kredity, plus vami zvolený bonus. Potom už sa môžete pustiť do víru stávok.

Opakované prihlásenie

Pokiaľ práve nestávkujete alebo nesledujete priebeh zápasov, je vhodné odhlasovať sa zo svojho herného účtu. Je to jednoduchá otázka bezpečnosti, pretože určite nechcete, aby vám niekto scudzil vaše financie.

Až budete chcieť zase vsádzať, úplne rovnakým spôsobom kliknete na webe Fortuny na tlačidlo prihlásenia. A aby ste nemuseli vaše údaje vypisovať zakaždým ručne, môžete nechať váš počítač či telefón, aby si ich zapamätal a automaticky ich vkladal za vás, čo vaše prihlásenie veľmi urýchli.

Mali by ste si údaje ale ukladať iba na prístrojoch, ktoré používate iba vy osobne a nemá k nim prístup nikto iný, pretože by vám nejaká blízka osoba mohla nečakane previesť preč vaše peniaze, prípadne ich prestávkovať.

Výber výhier

Prihlásenie k účtu na stávkovej kancelárii Fortuna je nevyhnutné aj v prípade, že si chcete vybrať svoje výhry, teda keď si hodláte previesť peniaze z herného účtu na váš bankový účet. Bez prhlásenia sa vám to nepodarí. Potom, čo sa ale prihlásite, je to otázka iba pár kliknutí. A navyše si môžete vybrať metódu vyplatenia, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

Pokiaľ chcete peniaze dostať v hotovosti, cez web sa vám to nepodarí. V takom prípade musíte osobne zájsť na ktorúkoľvek z pobočiek stávkovej kancelárie iFortuna a tam požiadať o vyplatenie peňazí – buď celé čiastky alebo napríklad len jej časti. Opäť sa musíte identifikovať a potom vám čiastka bude vyplatená.

Len ak by išlo o výrazne vyšší obnos peňazí, bol by najskôr s hotovostnou výplatou problém a obsluha by vám čiastku musela previesť na váš bankový účet (zo zákona možno hotovostne vyplácať len obnos do určitej výšky) – a je to aj otázka vašej vlastnej bezpečnosti, pretože veľa peňazí vo vrecku by mohlo prilákať hocijaké nekalé existencie.

Pre našich českých čitateľov: Tento článok o Fortune je k dispozícii aj v češtine: Fortuna přihlášení

Relevantné správy