Ďalšie tipy na zlepšenie v športovom stávkovaní

Další rady pro zlepšení v kurzovém sázení

Rád ako zlepšiť svoje kurzové stávky nikdy nie je dosť. Niektoré z nich predstavíme v tomto článku.

Pozrite si ďalšie zápasy

Začnime klasickou stávkou. Ak sa chcete zlepšiť v kurzovom stávkovaní, nie je možné posudzovať výsledky zápasov len podľa štatistík, musíte vidieť hrať tímy alebo hráčov. Najlepšie sa to prejavuje v tenise, kde výsledok napríklad 6:3 6:1 môže na prvý pohľad naznačovať jednoznačný výsledok, ale skutočnosť môže byť úplne iná. Hráč sa môže kvôli takémuto výsledku rozčúliť.

Dôležitým aspektom je pozorovanie jednotlivých hráčov, pretože pri bližšom skúmaní sa dá zistiť, ako sú motivovaní alebo unavení. Tieto poznatky a informácie potom môže stávkar využiť v praxi pri ďalšej stávke. Samozrejme, treba sledovať aj samotné tímy, ako sa vyrovnávajú s prehrou a ako reagujú na zmeny na ihrisku. Tieto informácie potom môžete použiť nielen pri stávkovaní pred zápasom, ale aj pri stávkovaní naživo, ktoré už ponúkajú všetky stávkové kancelárie.

Predaj alebo výmena vašich tipov

Áno, aj to môže pomôcť. Ako už bolo niekoľkokrát spomenuté, aby sa stávkar stal expertom na niekoľko líg, potreboval by obrovské množstvo času na analýzu všetkých dostupných informácií. Byť expertom vo viacerých ligách naraz je prakticky nemožné. Ak sa vám však podarí nájsť správneho a zodpovedného partnera pre športové stávkovanie, máte vyhraté. Zatiaľ čo vy sa môžete starať o svoju ligu, váš partner sa postará o tú svoju. Tipy si potom môžete vymeniť alebo predať tretej strane.

K tomuto bodu je však potrebné dodať jednu vec, a to, že k tomu treba pristupovať naozaj zodpovedne, pretože v súčasnosti existuje veľa stávkových kancelárií, ktoré ponúkajú tipy na predaj, ale len niektoré z nich pracujú na profesionálnej úrovni a ich tipy majú hodnotu. Ak sa rozhodnete pre tento krok, odlíši vás od nich profesionalita.

Prečítajte si viac

Aj to je dôležitý aspekt úspešného stávkara. Nikdy na sebe neprestanete pracovať. A čítanie je najlepší spôsob, ako sa neustále zlepšovať. A nemyslíme tým len knihy o stávkovaní, ale aj rôzne časopisy alebo rady od skúsenejších stávkarov. Určite nie je na škodu mať v knižnici niekoľko kníh o psychológii, pretože tá hrá pri stávkovaní dôležitejšiu úlohu, než si možno dokážete pripustiť.

Denník stávkara

Každý ziskový stávkar to už pochopil. Musíte si viesť záznamy o svojich stávkových aktivitách. To znamená stávkový denník. Práve prostredníctvom denníka môžete zistiť chyby, ktoré vás stoja peniaze a vzďaľujú vás od cieľa stať sa ziskovým stávkarom. Nepotrebujete na to ani žiadny špeciálny program alebo aplikáciu, postačí aj Word alebo Excel, programy, ktoré už má každý predinštalované vo svojom počítači.

Nájdite lepšie šance

Je síce pravda, že od vstupu nového zákona do platnosti nemajú českí stávkari taký veľký výber ako predtým, ale je tu zaregistrovaných niekoľko stávkových kancelárií. Prečo si teda nevybrať ten, ktorý ponúka najlepšie možné kurzy na našom trhu. Oplatí sa tiež mať účet u viacerých stávkových kancelárií a vyberať si stávky podľa toho, ktorá z nich ponúka najlepšie kurzy na trhu.

Nepodávajte zbytočné stávky

Týmto bodom myslíme tie exotické stávky, ktoré na papieri vyzerajú pekne, ale v skutočnosti sú zbytočné. Takéto stávky si môžete dovoliť len vtedy, keď ste dlhodobo ziskovým stávkarom. Príkladom takejto stávky je príležitosť Fortuny z posledných olympijských hier, ktorá tiež vypísala kurz na to, či Gabriela Soukalová pôjde do svojich pretekov nenasadená. Ako sme napísali, na papieri je to zaujímavá stávka, ale v skutočnosti je analýza takejto príležitosti prakticky nemožná, takže bude záležať na šťastí.

Pre našich českých čitateľov: Dôkladný sprievodca online stávkovaním teraz v češtine: Další rady pro zlepšení v kurzovém sázení

Relevantné správy