Tipsport fórum

Tipsport fórum

Tipsport je v súčasnosti najväčšou stávkovou kanceláriou na českom a slovenskom území s veľmi dobrou reputáciou medzi stávkarmi. Tipsport sa často a oprávnene pýši najväčšou stávkovou komunitou v Českej republike, ktorá je veľmi aktívna vďaka lákavým aspektom online platformy Tipsport, na ktorú sa zameriame v dnešnom článku.

Tipsport je tiež dôveryhodná stávková kancelária s licenciou na prevádzkovanie online stávok od Ministerstva financií Českej republiky. S touto licenciou si môžete ako stávkar uplatniť nárok na tikety bez zdĺhavých procesov a bez obáv o svoje financie.

Táto stávková kancelária je zároveň jednou z najstarších stávkových kancelárií v Českej republike a na Slovensku. Vždy pripravuje novinky, atrakcie a špeciálne vstupné bonusy pre nových aj existujúcich hráčov. Jedným z nich je napríklad fórum Tipsport, kde pri stávkovaní na Tipsport nikdy nebudete sami.

Tipsport fórum

Tipsport podporuje komunikáciu a interakciu medzi svojimi stávkarmi a z tohto dôvodu vytvoril Tipsport Fórum, kde sa hráči môžu podeliť o svoje názory s ostatnými hráčmi a získať nové skúsenosti a informácie. Diskusné fórum je veľmi priateľské a vždy sa tam môžete dozvedieť niečo užitočné od ostatných športových stávkarov. A ak ste náhodou múdrejší, nie je nič lepšie ako podeliť sa o svoje skúsenosti s ostatnými hráčmi.

Na zverejňovanie vstupeniek je samozrejme k dispozícii takzvaná Ticket Arena. Vďaka tomuto diskusnému fóru je Tipsport stávkovou kanceláriou s najaktívnejšou stávkovou formou. Fórum Tipsport je jednoducho dobrým miestom na rozhovor o tom istom, čo vás všetkých baví.

V rámci fóra Tipsport môžete tiež zdieľať svoju polohu s ostatnými používateľmi a pochváliť sa, že ste na futbalovom alebo inom zápase. Môžete tu tiež vytvárať ankety, v ktorých môžete hlasovať až za desať odpovedí. Nedávnou novinkou na fóre Tipsport je možnosť lajkovania vo fóre a v konverzáciách.

Môžete reagovať na komentáre alebo správy podobne ako na sociálnych sieťach. Stačí dlho stlačiť komentár alebo správu alebo tiež reagovať pomocou troch bodiek. Potom môžete vybrať jednu z možností, ktorá sa zobrazí v zozname všetkých reakcií. Na výber máte šesť reakcií, od smajlíka cez podráždenie až po údiv. Samozrejme, že si to môžete kedykoľvek rozmyslieť.

Tematické fórum Tipsport

Tematické fórum určené predovšetkým na diskusiu medzi stávkarmi ako takými. V najväčšej stávkovej komunite sa často hovorí, že hlavné fórum Tipsportu je doslova zahltené množstvom tiketov. Administrátori fóra Tipsport uskutočnili na túto tému anketu a zistili, že viac ako polovici návštevníkov fóra Tipsport nevadí veľký počet vstupeniek. Aby sme čo najviac vyhoveli všetkým stávkujúcim, bola ponuka rozšírená o diskusné fórum, ktoré bude slúžiť výlučne na živé debaty o športe.

Keďže toto špeciálne diskusné fórum bude prepojené so sociálnymi stávkami, občas sa na ňom objaví ticker alebo analýza. Ale určite ich nie je toľko ako na hlavnom fóre.

História fóra Tipsport

Tipsport chcel posunúť internetové stávkovanie na novú úroveň vytvorením priestoru na diskusiu priamo na webovej stránke stávkovej kancelárie. Na začiatku však vývojári mysleli na riziká, ktoré s tým súvisia. Z dnešného pohľadu bola väčšina obáv falošná, ale vtedy neboli žiadne skúsenosti.

S výnimkou neúspešného pokusu o diskusné fórum vtedy ešte konkurenčnej stávkovej kancelárie Chance. Práve pokus Chance bol jedným z varovných prstov, či je produkt na stávkovej platforme vôbec životaschopný.

Fórum spoločnosti Tipsport bolo najprv spustené v dočasnom testovacom režime. S tým, že projekt môže byť kedykoľvek zastavený. Ďalším a úplne logickým ústupkom bolo, že chat nebude funkčný v noci. Napriek týmto ústupkom nedošlo k jasnej dohode o tom, ako sa samotný Tipsport vysporiada s pripravovaným projektom. Hrozba ukončenia projektu bola neustále vo vzduchu a používatelia ju pravdepodobne nejako vnímali.

Ak prišiel problémový tipujúci, sami sa ho snažili vytlačiť, pretože platforma diskusného priestoru na stránkach stávkovej kancelárie im pripadala taká jedinečná, že o ňu nechceli prísť kvôli nejakým hlupákom. Dokonca sa vyskytli situácie, keď bolo potrebné niečo v aplikácii upraviť a fórum Tipsport bolo počas dňa na určitý čas nefunkčné. Po opätovnom spustení bolo príjemné čítať reakcie používateľov, ktorí boli radi, že došlo k výpadku a nie k ukončeniu projektu, ktorého sa obávali.

Našťastie sa pomerne skoro rozhodlo, že fungujúce fórum Tipsportu je veľkou konkurenčnou výhodou. Dokonca išli na doraz – chat začal pracovať nonstop! Každé rozhodnutie prichádza v určitom okamihu na základe určitých informácií a vstupných údajov.

V každom prípade sa rozhodnutie Tipsportu nasadiť online diskusiu na platforme Web Tip ukázalo ako skvelé rozhodnutie a nikto o tom nemôže ani len pochybovať.

Ako sa stať členom fóra Tipsport

Do fóra Tipsportu môže prispievať ktokoľvek, ale musíte si vytvoriť hráčske konto a potom sa prihlásiť. Potom stačí kliknúť na Fórum v menu a začať chatovať s ostatnými, dávať rady alebo klásť otázky.

Registrácia v Tipsporte vám samozrejme neposkytuje len možnosť chatovať na fóre, ale aj množstvo ďalších výhod. Medzi ne patria okrem iného uvítacie bonusy pre nových hráčov, vrátane 100% bonusu až do výšky 25 000 korún do online kasína Tipsport Vegas.

Ako si môžem vytvoriť účet v kasíne Tipsport?

  • Kliknutím na toto prepojenie sa zaregistrujete online
  • Do 30 dní musíte overiť svoju totožnosť buď online, alebo na pobočke
  • Využite fórum Tipsport, ako aj 100% bonus až do výšky 25 000 Kč v online kasíne
  • Môžete tiež navštíviť jednu z pobočiek spoločnosti Tipsport a zaregistrovať sa tam

Chcete si staviť online s Tipsportom? Prečítajte si náš článok v českej verzii a získajte užitočné informácie: Tipsport fórum

Relevantné správy