Pobočky spoločnosti Tipsport

Tipsport pobocky

Aj keď v súčasnosti vládne svetu stávok online, návšteva kamennej pobočky má tiež svoje nesporné čaro. Tento text poskytne dostatok dôvodov na to, aby sme ukázali, že pobočky Tipsportu rozhodne nemožno považovať len za prežitok zo stávkovej minulosti.

Pobočky Tipsportu združujú komunitu stávkarov

Pobočky Tipsportu sú ideálnou príležitosťou stretnúť sa s ostatnými stávkarmi a diskutovať s nimi o svojich tipoch. Hoci je možné prispievať do chatu o stávkovaní aj online, osobné stretnutie nič nenahradí.

Okrem toho sa pravidelní návštevníci pobočiek zvyčajne veľmi dobre poznajú a nemajú problém podeliť sa o niektoré tipy a informácie, ktoré si v anonymnom online prostredí radšej nechávajú pre seba.

Pobočky Tipsportu zvyčajne fungujú aj ako športové bary

Pobočky Tipsportu často fungujú aj ako športové bary, kde môžete nielen tipovať, ale aj sledovať športové podujatie s priateľmi pri drinku. Mnohí stávkari, ktorí chcú podporiť svoj tím tipom, sa tak môžu sami presvedčiť, ako ich tip vychádza.

Tento komentár rozhodne nemá naznačovať, že by sa stávkari mali v stávkových kanceláriách opíjať, pretože každému je jasné, že úspešné tipy sú podmienené jasnou mysľou.

Poistná zmluva vyhráva aj s jednou chybou na lístku

Ak stávkujete pravidelne, pravdepodobne sa vám už nespočetne veľakrát stalo, že ste vynechali jediný zápas, ktorý vám pokazil celý perfektne napísaný tiket. Pobočky Tipsportu sú spojené s lákavou možnosťou výhry pre stávkujúcich aj napriek jednej chybe na tikete.

Ako je to možné?

Musíte podať špeciálnu stávku označovanú ako poistná stávka. Dôležité je splniť podmienku, že na tikete musí byť minimálne 13 stávok s kurzom 1,3 a vyšším. Počet ďalších zápasov môže byť ľubovoľný a to isté platí pre veľkosť kurzov. Stávkujúci musí vždy informovať personál pobočky, že chce hrať Poistenie Tipsport! Samozrejme, táto stávka, rovnako ako ostatné stávky podané na pobočkách, je bez manipulačného poplatku.

Tip OK obsahuje všetky potrebné informácie pre úspešného tipéra

Pobočky Tipsportu ponúkajú svojim klientom aj časopis OK tip, ktorý má už veľmi dlhú históriu. Milovníci štatistík si tu prídu na svoje a pobočka je ideálnym miestom na diskusiu s ostatnými stávkarmi. Tip OK obsahuje dôležité informácie o aktuálnej forme jednotlivých tímov, sériách víťazstiev a prehier, ako aj o bilancii vzájomných zápasov.

Tenisoví fanúšikovia určite ocenia, že sa tu uverejňujú „pavilóny“ tenisových turnajov, ktoré sa hrajú v aktuálnom týždni. K dispozícii sú aj televízne tipy na najatraktívnejšie športové udalosti týždňa, ktoré majú tipujúci zvyčajne možnosť sledovať priamo na svojej pobočke.

Pobočky Tipsportu sú vybavené širokou ponukou žrebov

Pobočky Tipsportu nie sú určené len pre nadšencov stávkovania, ale ponúkajú aj rôzne žreby, ktoré sľubujú možnosť výhry astronomických cien. Najobľúbenejšie žreby sa nazývajú Koruna, Strieborná koruna a Zlatá koruna.

Najlacnejšie žreby sú Veselé zvieratká a Výplatná edícia 5. Najdrahšie žreby sú 30x viac a Golden Lucky Star.

Korunová lotéria má dlhú históriu a jasné pravidlá

Medzi stávkarmi, ktorí navštevujú pobočky Tipsportu, je veľmi obľúbená aj Korunová lotéria, ktorá sa žrebuje dvakrát denne počas celého roka. Jej podmienky sú úplne transparentné, pretože stávkujúci už v okamihu podania tiketu vedia, koľko nakoniec vyhrajú na základe počtu uhádnutých čísel. Lotéria má veľmi dlhú históriu, ktorá siaha až do roku 1997. Do žrebovania nie sú zapojené žiadne počítače ani generátory.

Tipsport Slovensko  si váži verných zákazníkov, a preto im z každej podanej stávky niečo vráti. Na rozdiel od niektorých iných lotériových hier sa víťazi nemusia obávať, že by sa o svoju potenciálnu výhru museli deliť s niekým iným. V korunovej hre sa o výhry nedelí!

Pobočky Tipsportu umožňujú dobíjanie kariet cez telefón

Pobočky Tipsportu sa snažia byť svojim zákazníkom čo najviac nápomocné, a preto ponúkajú niektoré služby, ktoré sú na hony vzdialené svetu stávkovania. Na pobočkách je možné dobíjať predplatené karty mobilných operátorov O2, T-Mobile alebo Vodafone, ako aj karty virtuálnych operátorov BLESK mobil, TESCO mobile alebo MOBILE.cz.

Ticketmaster a Ticketportal distribuujú najlepšie vstupenky

Veľmi rozšírenou službou, na ktorú sú pobočky Tipsportu právom hrdé, je aj predaj vstupeniek na všetky kultúrne a športové podujatia, ktoré sprístupňuje spoločnosť Ticketmaster. Otváracie hodiny pre predaj vstupeniek sú od pondelka do piatka od 11.00 do 17.00. Zákazníci musia mať na pamäti, že v pobočkách Tipsportu nie je možné vyzdvihnúť lístky zakúpené online.

Rovnako sa neakceptujú kreditné karty. Túto službu ponúkajú pobočky spoločnosti Tipsport, ktoré sú označené logom Ticketmaster. Ticketportal ponúka aj vstupenky na kultúrne a športové podujatia. V tomto prípade si môžete lístky rezervované a zakúpené online vyzdvihnúť v pobočkách spoločnosti Tipsport.

Pobočky Tipsportu sú vybavené aj ďalšími službami

Pobočky spoločnosti Tipsport však ponúkajú svojim klientom ešte pestrejšiu škálu služieb. Medzi ne patrí okrem iného predaj dobíjacích kupónov na platbu za satelitnú televíziu Skylink, za internetový videoportál Voyo alebo za nahrávanie/zdieľanie akýchkoľvek dokumentov Uložto. Veľmi obľúbený je aj predaj dobíjacích kupónov na bezpečné platenie služieb a tovaru na internete pomocou platobnej karty Paysafecard.

Teraz je k dispozícii český preklad tohto článku o spoločnosti Tipsport: Tipsport pobočky

Relevantné správy