Tipsport – kontrola stávkových tiketov

Tipsport - kontrola stávkových tiketov

V spoločnosti Tipsport môžete lístok skontrolovať niekoľkými spôsobmi. Všetky sú pomerne jednoduché. Ako zistiť, či je vaša stávka víťazná alebo nie?

Ako skontrolovať informácie na stávkovom tikete

Najmä pre tipujúceho, ktorý vsádza prvýkrát, môže byť stávkový tiket spočiatku nezrozumiteľný. Čoskoro však zistíte, že obsahuje všetky dôležité informácie.

Na tikete nájdete tieto označenia:

 • Typ tiketu
 • Všetky zápasy
 • Konečné šance
 • Výška stávky
 • Potenciálne výhry

Musíte tiež rozlišovať, ako ste podali stávku. Opäť máte predovšetkým dve možnosti:

 • Online stávkovanie
 • Stávkovanie v kamennej pobočke

Stávkový lístok vsadený v pobočke

Stávkový tiket podaný na pobočke je „stará“ metóda, ktorá však s príchodom moderných technológií úplne nezanikla. Takto podaný stávkový tiket môžete ľahko skontrolovať.

Dve najdôležitejšie informácie, ktoré budete potrebovať, sú kontrolné číslo. Tento údaj sa nachádza v pravej dolnej časti tiketu. Potom vyplníte číslo pobočky. Tento údaj je uvedený na ľavej strane a je to trojmiestne číslo za dvojbodkou.

Číslo pobočky nemusíte vyplniť priamo, rovnako ako nie je potrebné vyplniť dátum tiketu, ako na to upozorňuje samotná spoločnosť Tipsport. Celý proces je v skutočnosti veľmi intuitívny.

Tiket umiestnený online

Postupom času sa čoraz viac stávkujúcich uchyľuje k podávaniu tiketov online. Je to moderná, rýchla a jednoduchá metóda.

Ak chcete pracovať s online stávkovými tiketmi, musíte sa najprv prihlásiť alebo musíte byť riadne zaregistrovaní u stávkovej kancelárie. Po prihlásení máte prístup ku všetkým svojim tiketom prostredníctvom ikony na ľavej strane.

Rovnaká možnosť sa vám ponúkne aj po kliknutí na vašu prezývku. Potom vyhľadajte v ponuke možnosť s jednoduchým názvom „Moje tikety“. Potom s nimi môžete pohodlne pracovať.

Možno ich filtrovať na základe niekoľkých parametrov, najmä:

 • Dátum, kedy ste podali stávku.
 • Stav tiketu (Všetky stavy, Nehodnotený, Výherný / vyplatený / skrátený, Prehratý, Vrátený / stornovaný / na pobočku)
 • Typ tiketu (Všetky typy, Live, Pre-match, Mix, Solo, Aku, Combo, Extratip)
 • Súťaže (všetky súťaže, Tipliga, Tipcupy, Tipbank, Pyramid)

Samozrejme, nárok na výhru máte len vtedy, keď je tiket výherný. A aby sme zistili, či je to tak, je potrebné tiket overiť.

Overenie tipu nasledujúcimi spôsobmi:

 • Overenie na pobočke
 • Online overenie na webovej stránke
 • Online overenie prostredníctvom mobilnej aplikácie

Overovanie tiketov v pobočkách spoločnosti Tipsport

Túto možnosť možno považovať za najjednoduchšiu, pretože obsluha lístok skontroluje hneď po jeho predložení.

Pre niektorých stávkarov je to však rozhodne najmenej vhodná možnosť. Je to preto, že musíte mať pobočku stávkovej kancelárie v dosahu. Keďže je k dispozícii takmer 1 000 kamenných prevádzok, nemal by to byť problém, ale ak nemáte vo svojom okolí pobočku Tipsportu, je pravdepodobnejšie, že bude možné overenie online.

Overte si svoj tiket online prostredníctvom stránky www.tipsport.sk

Aj online je samozrejme možné skontrolovať lístok v prvom rade na pobočke. Odkaz na overenie tiketov sa nachádza priamo v pätičke oficiálnej webovej stránky. V pravom dolnom rohu sa nachádza ponuka s názvom „Ďalšie služby“. V ňom musíte nájsť priamo odkaz s názvom „Ticket Check“.

Takto si môžete lístok skontrolovať aj bez prihlásenia do svojho konta. Po vyplnení príslušných údajov, t. j. vyššie uvedeného kódu pobočky a kontrolného čísla tiketu, môže systém automaticky vyhodnotiť predložený tiket.

Na druhej strane, ako je vysvetlené vyššie, online tikety si môžete skontrolovať len po prihlásení do svojho hráčskeho konta. Nájdete ich vo vyššie uvedenej časti „Moje tikety“.

Online overenie prostredníctvom mobilnej aplikácie Tipsport

Tipsport vyvinul aj vlastnú mobilnú aplikáciu pre úplne pohodlné a plnohodnotné hranie aj prostredníctvom smartfónu.

Táto aplikácia je k dispozícii bezplatne pre zariadenia so systémom Android a iOS. Najprv si ho musíte stiahnuť. A to je možné len na oficiálnej webovej stránke pre majiteľov mobilných telefónov so systémom Android. V službe Google Play ju nenájdete. Môžete si ho štandardne stiahnuť z obchodu App Store.

Po inštalácii aplikácie Tipsport je celý postup jednoduchý aj pre menej skúsených hráčov. V hornej časti obrazovky sa nachádza ikona „Tikety“. Musíte naň kliknúť. Táto možnosť vám potom umožní pracovať s lístkami prakticky rovnakým spôsobom ako na webe, vrátane ich filtrovania.

Aj v mobilnej aplikácii môžete svoje stávky prehľadne zoradiť podľa:

 • Dátum ich umiestnenia
 • Typ letenky
 • Stav tiketu alebo parameter „Tiket zaradený do súťaže“.

A len pripomíname, že na internete je veľa webových stránok, ktoré ponúkajú možnosť kontroly vašho tiketu Tipsport. Na tento účel by ste však vo vlastnom záujme mali vždy používať iba natívne prostredie oficiálnej webovej stránky Tipsportu. Týmto spôsobom je zaručená bezpečnosť vašich výhier.

Kde nájdem výsledky zápasov?

V rámci Tipsportu máte tiež možnosť skontrolovať napríklad len jeden zápas. Môžete to urobiť jednoducho v časti „Výsledky“. Tie sa nachádzajú na ľavej strane hornej lišty.

Službu výsledkov možno ďalej prispôsobiť, najmä filtrovaním podľa konkrétnych športov. Okrem konečného výsledku si môžete prečítať aj ďalšie podrobnosti. Pri futbalových zápasoch sa napríklad zobrazuje počet rohových kopov alebo žltých kariet.

Ako sa zorientovať vo výsledkoch live stávok?

Ak ste podali stávku na aktuálne mimoriadne populárne stávky live, môžete sa dostať aj k aktuálnym výsledkom.

Stačí použiť nasledujúce časti:

 • Sekcia „Live“ – Táto sekcia obsahuje priamo výsledky živého vysielania. Okrem toho tu nájdete aj živé kurzy, živé prenosy a sledovacie programy.
 • Sekcia „Výsledky“ – Táto sekcia, ako už bolo spomenuté, obsahuje najmä konečné výsledky. Aktuálny stav si však môžete pozrieť aj tu. Jednoducho hľadajte zhody označené oranžovým rozlíšením.

Chcete tipy na kontrolu tiketov od Tipsportu v češtine? Tento článok je určený pre vás. Pozrite si českú verziu: Tipsport – kontrola tiketu

Relevantné správy