Webová stránka Tipsport nadchne každého tipujúceho a hráča

Webová stránka Tipsport nadchne každého tipujúceho a hráča

Tipsport sa od začiatku chváli, že je najväčšou stávkovou komunitou. A niečo na tom bude, pretože aj keď je na českom trhu viac stávkových kancelárií, stránka Tipsport je v poslednej dobe čoraz univerzálnejšia a dokáže uspokojiť potreby aj tých najnáročnejších nadšencov stávkovania, hazardných hier či online stávkovania.

Webová stránka Tipsport

Webová stránka Tipsport je primárne spojená so stávkovaním, resp. so stávkovaním na rôzne kurzy. Vyžaduje si to hlboké znalosti témy a schopnosť odhadnúť, ako zápas dopadne a čo sa môže stať. Ak ste napríklad zdatný hokejový stávkar a dôkladne poznáte stratégie rôznych tímov na celom svete, stávkovanie na jeden svetový šampionát z vás môže ľahko urobiť milionára. Na druhej strane, ak sa v elektronických športoch vôbec nevyznáte, nemali by ste strácať čas ani peniaze, pretože pravdepodobne aj tak prehráte.

Široká ponuka stávok

Live stávky sú len jednou z oblastí, na ktoré sa špecializuje webová stránka Tipsport. V ponuke sú takmer všetky možné športy, zápasy a súťaže. Zďaleka sa to netýka len Čechov. A určite to nie sú len tie najklasickejšie športy. Navyše, čím viac je výsledok nepredvídateľný, tým sú kurzy vyššie a stávky adrenalínovejšie. Niekedy stačí staviť jedno euro a môžete vyhrať dvadsaťkrát toľko!

Skvelé je, že nemusíte vsádzať tesne pred začiatkom hry. Stávky prebiehajú stále, len kurzy sa menia v závislosti od aktuálneho stavu zápasu. Hoci často platí, že kto staví pred začiatkom zápasu, vyhráva viac, niekedy sa výsledok môže otočiť tak nečakane, že najviac peňazí môže zarobiť ten, kto stavil dve minúty pred koncom. Live stávky majú svoje očividné čaro a mnoho ľudí im podľahlo. Je to veľmi jednoduché – stačia dve kliknutia.

Online streamovanie

Webová stránka Tipsport sa v poslednom čase oveľa viac ponorila do oblasti online vysielania. A je to úplne logický krok. Ak totiž chcete niekoho presvedčiť, aby stávkoval, a to v režime live, musíte športových fanúšikov a fanúšikov stávkovania informovať a poskytovať im najaktuálnejšie informácie. Tí, ktorí si chcú staviť na kurzy, môžu preto sledovať tisíce rôznych online prenosov na TV Tipsport prostredníctvom webovej stránky Tipsport.

Je potrebné sa zaregistrovať a zadať svoje osobné údaje. Aby ste do hry nevstupovali s prázdnym hráčskym účtom, ponúka spoločnosť každému nováčikovi 5 eur ako vstupný bonus. Navyše, ak ste sa už v minulosti zaregistrovali v Tipsporte, nemusíte pre sledovanie zápasov znova absolvovať registračný proces – môžete začať sledovať hneď, čo vás zaujíma a od čoho závisí stav vašej peňaženky.

Mobilná aplikácia

Zaujímavé je, že sa nemusíte obmedzovať len na webovú stránku Tipsport. Aj keď tam nájdete všetko, na určité účely je zbytočné preklikávať sa cez množstvo zbytočných položiek. Preto spoločnosť nedávno prišla s mobilnou aplikáciou, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo. Registrovaným predplatiteľom je k dispozícii okamžite a so všetkým, čo potrebujú.

Funguje na zariadeniach so systémami Android, Apple iOS a Huawei HarmonyOS. Môžete si ho stiahnuť priamo z webovej stránky Tipsportu a ponúka aj živé online vysielanie, live stávky a samozrejme vás zavedie aj do online kasína, ktoré Tipsport prevádzkuje – Vegas Casino. Okrem toho aplikácia nestráca funkcie navyše, na ktoré ste zvyknutí z webovej stránky – stále môžete sledovať štatistiky, porovnávať analýzy a zúčastňovať sa rôznych typov súťaží.

Online kasíno Vegas

Webová stránka Tipsport už dávno nie je len rajom nadšencov stávkovania. V poslednom čase sa stala obľúbenou destináciou pre ľudí, ktorí majú radi hazardné hry v iných formách. Priťahujú ich kasína. A keďže klasické „skutočné“ kasína sú už dávno za svojím zenitom a málokto chce ísť do herne a byť na verejnosti kvôli tomu „podivné indivíduum“, je oveľa príjemnejšie tráviť čas v online kasíne.

Kasíno Tipsport samozrejme funguje na webe aj v telefóne, takže hráči môžu skúšať šťastie kedykoľvek a kdekoľvek – potrebujú len internetové pripojenie. Možnosti výhier sú lákavé a uvítací bonus je pre nováčikov ešte atraktívnejší. Čím viac peňazí po prihlásení vložíte na svoje hráčske konto, tým viac peňazí dostanete ako darček od Tipsportu (maximálny limit darčeka je 25 000 korún). Navyše môžete získať aj úžasný bonus 50 000 korún.

Každý si môže vybrať

V online kasíne Tipsport nájdete množstvo rôznych typov hier. Od klasickej rulety a kartových hier môžete prejsť k elektronickým hrám, mikrohrám alebo skúsiť šťastie v online replikách klasických automatov. Skvelé je, že mnohé hry môžete hrať aj zadarmo, za virtuálne peniaze. Zážitok z hry je teda rovnaký, len nemôžete prehrať svoje peniaze. Je ideálna nielen pre tých, ktorí nechcú hrať o skutočné peniaze alebo ich práve nemajú k dispozícii, ale aj pre ľudí, ktorí sa chcú hru najprv dobre naučiť, aby v nej neskôr mohli vyhrávať.

Registrácia

Webová stránka Tipsport je k dispozícii pre všetkých. No, takmer všetci. Keďže ide o hazardné hry a stávky, prevádzkovateľ musí samozrejme dodržiavať zákon o hazardných hrách. Základnou podmienkou úspešnej registrácie je vek nad 18 rokov. Aj keď sa všetko vypĺňa online a nemusíte nikam chodiť osobne, aby ste si overili svoju totožnosť, je ťažké systém prekabátiť – všetky osobné údaje, ktoré je potrebné vyplniť, sa okamžite overujú v informačných systémoch verejnej správy. A je zakázané registrovať sa v mene niekoho iného alebo v jeho mene.

Registrácia je bezplatná a potom už len vložíte ľubovoľnú sumu peňazí do svojej virtuálnej peňaženky a začnete hrať. Ak chcete vybrať peniaze, stačí niekoľko kliknutí a nikto vám v tom nebude brániť. Rovnako ako si môžete kedykoľvek doplniť virtuálnu peňaženku ľubovoľnou sumou.

Dôležitá je len výška počiatočného vkladu, pretože tá rozhoduje o výške vstupného bonusu, ktorý od Tipsportu dostanete. A tento príjemný bonus sa môže veľmi hodiť, najmä na začiatku.

Máte záujem o stávkovanie s Tipsportom a hovoríte česky? Tu je článok práve pre vás. Tipsport web nadchne každého sázkaře i hráče

Relevantné správy