Tipsport volby

Tipsport volby

Na Slovensku existuje niekoľko druhov volieb a s vašou stávkovou kanceláriou Tipsport si môžete staviť na všetky z nich. V tomto článku sa budeme venovať tomu, ako stávkovanie na voľby prebieha a akými spôsobmi to urobiť prostredníctvom Tipsport. Pokiaľ vás téma zaujíma, čítajte ďalej.

Tipsport dôveryhodná stávková kancelária s licenciou na prevádzkovanie stávok na internete od Ministerstva financií Českej republiky. S touto licenciou si ako stávkar môžete svoje tikety reklamovať bez akýchkoľvek zdĺhavých procesov a bez strachu o svoje financie.

Táto stávková kancelária je tiež jedna z najstarších stávkových kancelárií v Čechách aj na Slovensku. Pre nových aj existujúcich hráčov vždy pripravuje novinky, zaujímavosti a akčné vstupné bonusy. Okrem toho sa Tipsport zameriava aj na servis klientom, ako je už spomínaná Tipsport infolinka.

Tvorba kurzov a ponuka

Pri stanovení kurzov k voľbám musí bookmaker vychádzať z niekoľkých rôznych zdrojov. Jedným z hlavných faktorov sú nepochybne predvolebné prieskumy. Tie ukazujú, či sú odhady politických expertov presné a či správne kopírujú trendy. Ďalej sa tiež bookmakeri snažia konzumovať všetky informácie z médií, nech môžu správne stanoviť kurzy.

Pred voľbami sa často stáva, že vyjde na povrch nejaká veľká kauza, ktorá môže úplne otočiť situáciu. Bookmakri tiež aktívne sledujú televízne debaty s účasťou členov a lídrov politických strán, sociálne siete, vyjadrenie politikov a celkovú náladu a trendy v spoločnosti. Stávkari si môžu staviť nielen na úplného víťaza daných volieb, ale napríklad aj na počet hlasov pre zvolené strany či koalície, prípadne tiež na volebnú účasť.

Kurzová ponuka sa v priebehu volieb rozrastá každý deň a nechýbajú ani stávky na umiestnenie do druhého alebo tretieho miesta a podobne. Pre stávkarov môžu byť zaujímavou možnosťou k stávke duely konkrétnych volebných subjektov, teda kto získa viac hlasov a kto zvíťazí v jednotlivých krajoch, mestách a podobne.

Tipsport volebnej stávky zaznamenali nárast

Voľby sú medzi stávkarmi Tipsportu mimoriadne obľúbené a záujem o politické stávky neuveriteľne rastie. V rámci Tipsportu boli posledné prezidentské voľby v USA v tomto ohľade pre stávkovú kanceláriu absolútne úspešné. Tipsport prijal stávky za 140 miliónov korún. Veľký záujem sa prejavil aj pri volbách do Poslaneckej snemovne na jeseň roku 2021. Téma politiky v dnešnej dobe v spoločnosti obrovsky rezonuje.

Každý stávkar situáciu vidí inak a rád ju odhaduje, preto často sú stávky na voľby veľmi atraktívne aj pre stávkarov, ktorí na šport bežne nestávkujú. Na voľby do Poslaneckej snemovne v roku 2021 prijal Tipsport stávky za 56 miliónov korún. Túto hranicu česká stávková jednotka Tipsport pri prezidentských voľbách pravdepodobne pravdepodobne prekoná, pretože číslo aktuálnych náberov na stávky je 40 miliónov korún.

Tipsport voľby 2023

Na začiatku roku 2023 nás čakajú prezidentské voľby, na ktoré je už stávková kancelária Tipsport pripravená. Aj napriek tomu, že ešte nie sú známe všetci kandidáti, tak na Tipsporte už teraz máte možnosť uzavrieť prezidentské stávky. Kurzy na voľbu prezidenta 2023 nájdete v sekcii Spoločenské stávky.

Aktuálne majú stávkari možnosť staviť si tu na víťaza volieb a je možné vyberať aj z kandidátov, ktorí zatiaľ kandidatúru na post prezidenta nepotvrdil s určitosťou. Najväčším favoritom je napríklad s kurzom 3.00 Andrej Babiš, ktorý však stále nepotvrdil kandidatúru. Príležitosti na stávkovanie sa budú rozširovať s rastúcim počtom potvrdených kandidátov.

Volebné preferencie na voľbu prezidenta 2023

Úplné volebné preferencie a celkový predvolebný prieskum k nadchádzajúcej voľbe prezidenta 2023 budeme poznať, až kandidatúru oznámia všetci kandidáti. Pretože momentálne istú kandidatúru oznámilo iba niekoľko osôb, tak sú prieskumy pre tieto voľby v súčasnosti iba hypotetické. Vystúpenie všetkých kandidátov v predvolebných debatách, vrátane superdebatov, môžu veľmi ovplyvniť volebné preferencie.

V súčasnosti sú známe iba preferencie občanov k osobnosti a charakteru budúceho prezidenta. Z prieskumov vychádza, že ľudia by si priali, aby budúci prezident bol mladší, dôrazný, reprezentatívny a rešpektovaný v zahraničí. Mal by mať politickú skúsenosť, ale nemal by byť závislý od lobistov či politických hnutí.

Tipsport vstupný bonus

Chystáte vsádzať na voľby a ste na Tipsporte nováčik? Neváhajte využiť Tipsport vstupného bonusu. Stávková kancelária Tipsport má v ponuke hneď dva bonusy pre svojich nových zákazníkov. Jeden z bonusov navyše získate bez nutnosti vkladu. Okamžitý vstupný bonus 300 Kč môžete získať ihneď zadarmo a až 50 000 Kč za prvý deposit na herné konto. Stávková kancelária Tipsportu svojim novým užívateľom ponúka hneď dva typy bonusov a navyše na ich získanie nie je potrebné zadať žiadny bonusový kód.

Úvodný bonus 300 Kč každý stávkar získa ihneď po registrácii a môže s ním tiež nakladať ako chce. Pokiaľ chce stávkar tento bonus získať, tak mu stačí dokončiť plnohodnotnú registráciu. Registrácia vyžaduje tiež overenie totožnosti, ale v dnešnej dobe je možné urobiť aj online pres niekoľko slovenských bánk.

Návod na získanie bonusu v Tipsporte

  • Založte si účet pri Tipsporte
  • Po online overení, ktoré môžete vykonať ľahko online cez banku získate ihneď 300 Sk
  • Ďalej vložte na herný účet ľubovoľnú čiastku. Pri prvom vklade to môže byť napríklad vklad vo výške 1.000 Sk
  • Teraz máte teda nárok na bonus 1.000 Sk, ktorý musíte vyclearovať stávkami v celkovej hodnote päťnásobku vkladu a navyše bonusu v kurze 1,50
  • Keď presadíte čiastku 1.000 Sk, tak vám na účet pribudne 100 Sk
  • S peniazmi pripísanými z bonusu môže vždy každý stávkar nakladať podľa ľubovôle
  • S vyšším vkladom sa tiež zdvíha aj minimálny kurz potrebný pre clearovanie bonusu

Okrem klasických stávok môžete vyskúšať aj Tipsport žreby.

Ste z Českej republiky a chcete sa dozvedieť viac o stávkovaní s Tipsportom? Prečítajte si našu českú verziu. Tipsport volby

Relevantné správy