Tipsport žreby

Tipsport žreby

Stieracie žreby sú čím ďalej populárnejšou formou hazardných hier a aj tí, ktorí inak nesádzajú na kurzy, nenavštevujú online kasína a nesádzajú lotériu, im ľahko prepadnú. Dajú sa kúpiť ako darček, môžete ich dať komukoľvek a každého baví tá chvíľa napätia, kedy škrabe a tajne dúfa v miliónovú výhru. Pri stávkovej kancelárii Tipsport žreby zakúpite tiež a môžete skúsiť svoje šťastie.

Žrebov sa nikdy nevyrábalo a nepredávalo také množstvo a toľko druhov ako v súčasnosti. Pokiaľ si budete chcieť na pobočke Tipsport žreby kúpiť, predostrie pred vás obsluha toľko najrôznejších druhov s najrozličnejšími možnosťami výhier a za najrôznejšie ceny, až náhle nebudete vedieť, ktorý si vybrať. Stieracie žreby pritom môžete kupovať na množstve rôznych miest – v trafikách, na pobočkách Slovenskej pošty, v predajniach tabaku, stávkových kanceláriách. Žreby sú trendy a kto nestiera, ako by nebol. Navyše šanca na výhru je u nich mnohonásobne vyššia ako v číselnej lotérii.

Losy ľudia nepovažujú za hazard

Stávkovú kanceláriu Tipsport žreby tiež zaujímajú, aj keď väčšina z nás ju má spojenú predovšetkým so stávkovaním na kurzy rôznych športových stretnutí a zápasov. Lenže doba pokročila a ľuďom nestačí len čakať na začiatok zápasov a dúfať, že vypísaný kurz skutočne vyjde a vyhrajú. Preto Tipsport pred pár rokmi spustil online Vegas casino pre nadšených hazardných hráčov. A pre tých, ktorí nemilujú štrajkovanie, ale napriek tomu by radi niekde niečo vyhráli, ponúka celú radu stieracích losov.

Je to skvelý spôsob, ako hrať a nemať pocit, že hráte hazardné hry. Vnímame to skôr ako investovanie pár drobných pre zábavu, len preto, že chceme skúsiť šťastie, ale neriskujeme, že sa staneme závislými na hazardných hrách a prehráme státisíce. Ľudia považujú žreby skôr za nenáročnú, bezpečnú zábavu. A ak nevyhrajú, nerobia si z toho ťažkú hlavu – bolo to len pár korún, možno budú mať šťastie nabudúce.

Lotové tikety Tipsport

Všetky stávkové a lotériové kancelárie vyrábajú a predávajú žreby. Každý typ žrebu ponúka iný typ a výšku výhry, každý funguje na inom princípe a každý má inú cenu. Ak sa pozrieme na tikety lotérie Tipsport, nájdeme šesť typov tiketov. Okrem toho existujú špeciálne edície žrebov vydávané v prípade špeciálnych udalostí alebo sviatkov (napríklad Vianoce, olympijské hry atď.).

Ak si nechcete vyberať podľa typu žrebu, môžete si vybrať podľa ceny – predávajú sa za šesť rôznych súm. Vždy existuje mnoho rôznych variantov konkrétneho typu žrebu a niekoľko rôznych cien. Platí zásada, že čím vyššiu sumu do tiketu investujeme, tým vyššia môže byť naša potenciálna výhra. Takže nikdy nemôžeme vyhrať maximálnu hlavnú cenu na 20-korunovom tikete, ako na 400-korunovom tikete.

Ostatné tikety lotérie Tipsport

Tipsport ponúka tieto typy stieracích žrebov. Pokiaľ ide o ceny, žreby môžete získať za 20 Kč, 50 Kč, 100 Kč, 200 Kč, 300 Kč a 400 Kč. Kombinácia typu žrebu a sumy závisí od vašich finančných možností a typu výhry, ktorú chcete získať.

Napríklad stierací žreb Tipsport Koruna za 50 korún prináša hlavnú výhru 2 000 000 korún. Strieborná koruna za 100 korún už teraz sľubuje hlavnú výhru 5 000 000 korún. A ak investujete 200 korún do stieracieho žrebu Zlatá koruna, môžete vyhrať až 10 000 000 korún.

Kde kúpiť žreby lotérie Tipsport?

Spoločnosť Tipsport je známa mnohým ľuďom vďaka svojmu pôsobeniu na internete. U tejto stávkovej kancelárie môžete LIVE stávkovať na kurzy, sledovať vybrané zápasy v priamom prenose, navštíviť jej online kasíno a použiť počítač aj smartfón s pripojením na internet alebo dokonca špeciálnu aplikáciu pre smartfóny.

V prípade žrebov je to však zložitejšie. Ak sú skrečované online, hráči môžu mať v prípade prehry podozrenie na podvod. Že nie je možné vyhrať. Preto Tipsport predáva žreby len v papierovej forme a len v kamenných pobočkách a na skutočných predajných miestach. Po celej Českej republike ich je niekoľko stoviek, takže kto si chce kúpiť stierací žreb, má veľa rôznych možností.

A fyzické škrabanie a strhávanie mincí z herného poľa je úplne iný zážitok ako klikanie a sledovanie online žrebu. Preto je isté, že šance na výhru sú pravdivé a niektorý šťastlivec ju skutočne získa. Jediné, čo musí urobiť, je vstať od telefónu a prejsť k predajnému miestu, aby si mohol vziať svoj lístok na hru.

Výdaj žrebou

Tipsport žreby vydáva neustále a staršia verzia v priebehu času nahrádza novšími. Nielen, keď padne hlavná výhra, ale aj keď sa už napríklad množstvo vydaných žrebov dopredáva. Veľkosť každej emisie je individuálna a záleží na rozhodnutí vedenia spoločnosti Tipsport. Niektoré žreby sú medzi hráčmi obľúbenejšie, iné sa zase tak často nekupujú.

Napríklad pred Vianocami je veľký záujem o žreby ladené do adventného dizajnu, pri príležitosti olympijských hier sa zase oveľa viac než iné predávajú tie so športovou tematikou. A občas vznikne úplne nový druh žrebu, ktorý natrvalo doplní ponuku tých existujúcich.

Môžeme si teraz dať niekoľko príkladov obľúbených Tipsport žrebov, ktoré sú aktuálne v predaji:

Los Veselé zvieratká za 20 korún ponúka hlavnú výhru 100 000 korún a bol vydaný v emisii o 2 000 000 kusoch (pričom aktuálne je v ponuke už jeho ôsma edícia)

Los PARÁDNA TREFA za 100 korún sľubuje hlavnú výhru 5 000 000 korún ak tomu 3 x 1 000 000 korún, pričom emisie číta 1 000 000 kusov (avšak tieto žreby sú predávané iba na pobočkách

Los Prázdniny na 2 roky za 50 korún ponúka hlavnú výhru 2 400 000 korún vyplácanú v sumách 100 000 korún mesačne, pričom v emisii bolo vydaných 1 000 000 kusov (a ide už o druhú edíciu)

Los Diamantová 7 za 100 korún ponúka hlavnú výhru 7 000 000 korún a bolo ho vydaných 1 000 000 kusov (a ide už o štvrtú edíciu)

Pre českých tipujúcich v Tipsporte: tu nájdete kompletného sprievodcu stávkovaním na žreby v češtine: Tipsport losy

Relevantné správy