Stávky F1 – ako a kde stávkovať na preteky Formuly 1

F1 stávky

Jedným z najpopulárnejších segmentov stávok v motoristickom športe je stávkovanie na šampionát Formule 1. Ako a u koho si môžem na Slovensku staviť na túto súťaž?

Na Slovensku je stávkovanie na Formulu 1 mimoriadne populárne

Preteky formuly 1 sú dnes už legendou motoristického športu. Je to spôsobené vysokou mierou adrenalínu, keď rýchlosť jednotlivých pretekárov presahuje 300 km/h, môžete sledovať atraktívne predbiehacie manévre a preteky sú mimoriadne napínavé a o výsledku často rozhodujú len sekundy.

Okrem toho si stávkari obľúbili motoristický šport pre jeho značnú rozmanitosť. Je pravda, že takmer každé preteky sú iné, pretože ich jazdci absolvujú na inej trati. A každý z nich má svoje vlastné špecifiká. Tie sú dané nielen profilom trate, ale napríklad aj klimatickými podmienkami.

To všetko prináša do stávkovania vítanú dynamiku a tento segment možno považovať za jeden z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich vo svete kurzových stávok. Nie je preto príliš prekvapujúce, že nechýba ani v ponuke najväčších českých stávkových kancelárií. Staviť si môžete na širokú škálu príležitostí:

  • stávky na víťaza šampionátu a jednotlivých dostihov
  • stávku na to, ktorý jazdec na tom bude po skončení sezóny bodovo lepšie
  • stávku na to, ktorý z dvojice jazdcov bude lepšie klasifikovaný v pretekoch
  • stávka na to, kto získa bonusové body za najrýchlejšie kolo v pretekoch
  • stávka na to, či počas Veľkej ceny vyjde na trať bezpečnostné vozidlo

Napriek značnej rozmanitosti je možné povedať, že drvivá väčšina fanúšikov stávok uprednostňuje stávky na víťaza pretekov alebo celej sezóny.

Ako a na koho vsádzať v krajine

Stávky na motoristický šport sú veľmi špecifické. Nie každá stávková kancelária ho ponúka. Mnohí dávajú prednosť stávkam na populárne domáce disciplíny, ako je futbal, hokej alebo dokonca tenis. Ako si v tejto oblasti počínajú najznámejší poskytovatelia na domácom trhu? Pozrime sa na ponuky dvoch najväčších:

  • Doxxbet
  • Tipsport

Doxxbet

Aj ponuka stávkovej kancelárie Doxxbet obsahuje stávky na motoristický šport, vrátane najznámejších pretekov Formule 1. Stávkovanie s Doxxbetom sa môže naozaj oplatiť, pretože samotný poskytovateľ deklaruje najmä najvyššie kurzy, ako aj najširšiu ponuku čoraz populárnejších live stávok.

Tých je v súčasnosti k dispozícii viac ako 250 000. Medzi uvítacie špeciality a najväčšie výhody tejto stávkovej kancelárie zároveň patria:

  • prelive
  • cash out

Prelive

Ide o špecifickú možnosť kombinácie stávok pred zápasom a stávok live na jednom tikete.

Cash out

Cash out je funkcia, ktorú dnes stávkové kancelárie ponúkajú úplne štandardne. Ani v tomto prípade nechýba možnosť predčasného vyplatenia tiketu. Okrem toho môžu hráči využiť atraktívne bonusy až do výšky 20 € „na ruku“ a bonus za vklad vo výške 100 €.

Tipsport

Tipsport je dnes najväčšou domácou stávkovou kanceláriou. A tomu zodpovedá aj kurzová ponuka. Je doslova šitá na mieru českým a slovenským hráčom. Dominantnými športmi sú preto futbal a hokej. Staviť si však môžete aj na Formulu 1. A samozrejme, k dispozícii sú aj priame prenosy. Tých sú na TV Tipsport k dnešnému dňu tisíce. Medzi hlavné výhody tohto poskytovateľa patria:

  • Ázijské handicapy

Ázijské hendikepy

Ázijský hendikep znamená, že jeden z účastníkov má virtuálny náskok. Hoci tieto typy stávok nie sú v Tipsporte uvedené tak komplexne ako u konkurenčných poskytovateľov, skutočnosť, že ich táto stávková kancelária zahrnula, je jednoznačne jej silnou stránkou.

Hlavnou silnou stránkou tohto poskytovateľa je aj najväčší vkladový bonus na domácom trhu, a to až 2 000 € pre nových hráčov. Okrem toho ponúka aj širokú škálu ďalších bonusov a akcií.

Záver alebo s kým vsádzať?

Vzhľadom na to, že ide o zavedenú značku a stávkovú kanceláriu, ktorá okrem pestrej ponuky kurzov ponúka aj vysoké bonusy, odporúčali by sme pre stávkovanie prioritne značku Tipsport. Výhodou je aj dostupnosť širokej ponuky stávok live. Okrem toho aj kurzy možno v porovnaní s konkurenciou označiť za primerane výhodné. Spomínanú nevýhodu neúplných ázijských handicapov si uvedomuje aj stávková kancelária a snaží sa na nej postupne pracovať.

Relevantné správy