Propagačný kód Tipsport

Propagačný kód Tipsport

Česi radi nakupujú v akciách. A v online prostredí milujú propagačné kódy, ktoré zabezpečujú zľavu na nákup alebo zaručujú finančný či iný bonus. Preto lotériové a stávkové spoločnosti, ako aj kasína počúvajú o propagačných kódoch. Ak sa chcete zaregistrovať a získať úžasné finančné bonusy od stávkovej kancelárie Tipsport ihneď, určite už hľadáte nejaký propagačný kód Tipsport.

Zvyčajne to funguje tak, že predajca alebo spoločnosť ponúkajúca nejaké služby raz za čas určí svoj špeciálny propagačný kód, ktorý začne šíriť medzi svojimi priaznivcami, klientmi alebo budúcimi používateľmi prostredníctvom nejakého zdroja – svojej webovej stránky, komunikačného kanála, reklamy v médiách a podobne.

Každý, kto tento kód niekde uvidí, zapamätá si ho a potom ho vyplní do vopred pripraveného poľa na webovej stránke spoločnosti v objednávkovom alebo registračnom formulári, bude mať okamžite nárok na sľúbenú zľavu alebo odmenu. A presne tak to funguje aj v prípade stávkových kancelárií a iných podobných spoločností.

Ponuka

Každý predajca alebo poskytovateľ služby určuje formu svojej propagácie. V prípade Tipsportu ide o akciovú ponuku, ktorá spočíva v tom, že novo registrovaný hráč dostane od stávkovej spoločnosti ako darček bonusovú sumu až do výšky 50 000 Kč. Výška sumy závisí od toho, koľko peňazí pošle na svoj herný účet prvýkrát – čím viac peňazí vloží, tým viac peňazí mu Tipsport daruje. Okrem toho ponúka počiatočný bonusový darček vo výške 300 Kč, ktorý dostane každý hráč len za registráciu.

Žiadny propagačný kód

Ak máte niekde propagačný kód Tipsportu, pravdepodobne sa pýtate, kam ho zadať. Pri registrácii nemusíte robiť nič podobné, je bezplatná, stačí vyplniť osobné údaje a mať viac ako 18 rokov.
Propagačná ponuka sa vzťahuje na prvé dobitie hráčskeho účtu. Pole na zadanie propagačného kódu nájdete už tu. A teraz sa začnete báť, pretože možno nepoznáte žiadny propagačný kód.

Môžete však zostať pokojní. Stávková kancelária Tipsport sa rozhodla dať všetkým novým hráčom darček a nebude medzi nimi robiť žiadne rozdiely. Teoreticky teda môžete zadať propagačný kód, ale ten sa vzťahuje len na špeciálne propagačné akcie, pri ktorých spoločnosť vydáva určitý typ kódu a vzťahuje sa na iné typy bonusov.

Pokiaľ ide o vstupný bonus až do výšky 50 000 korún na prvú odoslanú sumu, tento darček dostanú všetci hráči a nemusia na to poznať žiadny špeciálny kód – je to úplne automatické. Jediná vec, ktorá sa líši, je suma, ktorú hráč dostane, pretože je individuálna a závisí od prvej vloženej sumy.

Bonusy v kasíne Tipsport

Stávková spoločnosť Tipsport sa nezameriava len na športové stávkovanie, hoci je to jej hlavná doména. Keďže nároky hráčov sú v súčasnosti vyššie ako kedykoľvek predtým, prevádzkovatelia Tipsportu sa rozhodli otvoriť vlastné online kasíno s honosným názvom Vegas. Prístup k nej majú všetci registrovaní hráči, ktorí môžu prepínať medzi kurzovými stávkami na skutočné športy a virtuálnymi hrami (vrátane kartových hier, rulety a ďalších).

Práve na Tipsport Casino Vegas sa vzťahuje ďalší uvítací bonus. A mnohí okamžite začnú hľadať ďalší promo kód Tipsportu, aby novým hráčom poskytli peknú počiatočnú finančnú injekciu. Ani v tomto prípade zvyčajne nepotrebujete žiadne špeciálne promo kódy, Tipsport je štedrý ku všetkým novým hráčom. Hneď po registrácii a prvom nabití hráčskej peňaženky môžete získať až 25 000 korún. Suma je variabilná a opäť závisí od výšky počiatočného vkladu.

Darčeky od Tipsportu

Tipsport sa snaží nielen prilákať nových hráčov, ale aj udržať tých súčasných v strehu a aktívnych. Preto ponúka nielen vstupné bonusy po registrácii a po prvom dobití hráčskeho účtu, ale neustále vyhlasuje aj rôzne zaujímavé súťaže pre existujúcich hráčov. Ani v tomto prípade nie je potrebný žiadny promo kód Tipsport. Je to však skutočná a spravodlivá súťaž.

Tipsport napríklad nedávno vyhlásil súťaž pre hokejových fanúšikov, ktorej hlavnou cenou sú dve vstupenky na jeden z dvoch zápasov NHL v O2 Aréne anebo na turnaj Oktagon pre celkovo 200 výhercov – teda 200 najlepších tipérov, ktorí sa umiestnili na prvom až 200. mieste v takzvanom Tipcupe. To znamená, kto bude najlepší a najúspešnejší stávkar.

Za každý úspešný tiket, ktorý hráč vloží do súťaže (nie je to povinné a pri vkladaní tiketu naň kliknete), získa určitý počet bodov, ktoré sa sčítajú. Na záver budú vyhlásení najlepší hráči, ktorí dostanú zaslúženú cenu.

Ako funguje Tipsport?

Stávky na kurzy alebo hra v online kasíne v stávkovej kancelárii Tipsport fungujú na podobnom princípe ako u konkurenčných stávkových a lotériových spoločností. Všetko prebieha prostredníctvom webového prostredia, je možné stiahnuť si aj špeciálnu aplikáciu Tipsport alebo sa prihlásiť cez mobilný telefón. Pre začínajúcich hráčov je potrebná registrácia, ktorá je spojená s dvoma typmi uvítacích bonusov opísanými vyššie. Pri každom ďalšom vstupe sa musíte prihlásiť do svojho hráčskeho účtu, inak nebudete môcť hrať ani stávkovať.

Je len na vás, čo na webovej lokalite Tipsport urobíte. Nemusíte robiť nič, ani vsádzať napríklad len raz ročne na kurzy na majstrovstvá sveta vo futbale. Stavať môžete niekoľkokrát denne. Môžete sa vrhnúť do šialenstva online kasínových hier a skúsiť svoje šťastie. Podľa nálady môžete striedať šport a kasíno. Môžete sledovať priame prenosy vzrušujúcich zápasov. Alebo si môžete len prečítať analýzy a články, aby ste boli v obraze vo svete športu a lepšie pochopili, na koho sa oplatí vsadiť a prečo sa to naposledy nepodarilo.

Máte záujem o stávkovanie s Tipsportom? Prečítajte si naše tipy a triky v slovenskej verzii tohto článku: Akční kód Tipsport

Relevantné správy