Tipsport Oktagon

Tipsport Oktagon

Jedným z najväčších podujatí vo svete bojových športov, ktoré sledujú všetci fanúšikovia zápasov MMA, je nepochybne turnaj Oktagon. Posledný, s poradovým číslom 35, sa uskutočnil 17. septembra v Brne a jeho hlavnými hviezdami boli nepochybne Patrik Kincl a Alex Lohoré. A keďže samotné sledovanie divákom nedodá ten správny adrenalín, je ešte zaujímavejšie si na výsledky staviť – napríklad s Tipsport Oktagon.

V Tipsporte môžete tipovať na všetky možné aj nemožné športy a zápasy. Vždy pred začiatkom samotného zápasu sú vypísané kurzy v rôznej výške, a to nielen na konečný výsledok, ale aj na priebežné výsledky, jednotlivých účastníkov, remízy atď.

V závislosti od toho, kto má väčšiu šancu vyhrať, sa kurzy líšia. Pri Tipsporte je tiež skvelé, že kurzy sa menia aj počas samotných zápasov, takže niekedy môže byť oveľa výhodnejšie počkať so stávkou alebo priebežne upravovať svoje stávky, pretože nikto nevie, ako to nakoniec dopadne – a osud môže nečakane zamiešať výsledkami.

Bojové športy

Nadšenci kurzových stávok si Tipsport najčastejšie spájajú so stávkovaním na hokej, futbal alebo elektronické športy. Táto trojica je nepochybne najobľúbenejšia. Môžete si tu však staviť na výsledky všetkých druhov športov vrátane bojových. Nechýbajú ani zápasy MMA, ktoré sú v poslednom čase čoraz populárnejšie, najmä preto, že sa do svetovej špičky postupne dostáva čoraz viac skvelých českých a slovenských bojovníkov.

Ak sa koná turnaj Oktagon, pozornosť širokej verejnosti sa naň sústredí a jeho existenciu si všimnú aj tí, ktorí sa inak o MMA nezaujímajú. Ale aj keď niekoho tento bojový šport vôbec nebaví, neznamená to, že naň nemôže vsádzať. Preto je Tipsport Oktagon pre Tipsport veľkou udalosťou – a vždy, keď sa turnaj koná, priláka davy tipujúcich, ktorí veria, že ich favorit vyhrá a že kurz bude pre nich priaznivý.

Online stream

Skvelé na Tipsporte je to, že nemusíte sledovať len striktnú tabuľku vypísaných kurzov a kliknúť na tabuľku s výsledkami. To by sa nikomu príliš nepáčilo. Preto Tipsport nedávno predstavil úplne novú službu, ktorú môžu využívať nielen registrovaní hráči – online prenos vybraných zápasov. A samozrejme, Tipsport vysiela podujatie Oktagon tip.

Takže ktokoľvek mal (alebo v budúcnosti ešte bude mať) záujem o stávkovanie na kurzy vypísané na Oktagone, môže si v určenom čase otvoriť webovú stránku Tipsportu, sledovať Oktagon tam a v priebehu upravovať a pridávať ďalšie stávky na vypísané kurzy. Z obyčajného „nudného“ stávkovania sa tak stane všestranná zábava, pri ktorej budete s napätím čakať, ako to dopadne, a nebudete sa môcť odtrhnúť od obrazovky.

Vyžaduje sa registrácia

Tipsort propaguje a podporuje Oktagon vždy, keď sa má konať turnaj. Vo svete bojových športov je to veľká udalosť, takže nie je divu, že je o ňu veľký záujem. Aby ste sa však mohli nielen zabaviť (alebo nahnevať), ale aj zarobiť, musíte sa najprv zaregistrovať. Hoci Tipsport Oktagon vysiela online pre všetkých používateľov internetu, stávky môžu podávať len tí, ktorí sú registrovaní v stávkovej kancelárii.

Registrácia nie je zložitá a zaberie vám len minútu času. Stačí kliknúť na „Registrácia“ v hornej časti webovej stránky Tipsport a vyplniť krátky formulár. Všetko sa overuje automaticky, takže nemusíte nikam chodiť osobne, aby ste preukázali svoju skutočnú totožnosť. Jedinou podmienkou registrácie je vek nad 18 rokov.

Bonus na začiatok

Ak chcete aktívne sledovať Tipsport live Oktagon a niečo na ňom zarobiť, musíte mať samozrejme na začiatok nejaké vlastné prostriedky. Svoje herné konto môžete doplniť ľubovoľnou sumou, ale nikdy nesmiete ísť do mínusu – t. j. vaše stávky musia byť kryté skutočnou istinou.

Skvelé je, že hneď po registrácii dostanú noví hráči od Tipsportu peňažný bonus 300 korún – nemôžete si ho previesť na bankový účet, ale môžete začať hrať a stávkovať s týmito virtuálnymi peniazmi. Tipsport potom ponúka ďalší finančný bonus, akonáhle si na svoj herný účet pripíšete skutočné peniaze – a čím viac peňazí pošlete prvýkrát, tým viac vám dajú. Maximálna výška daru môže dosiahnuť až 50 000 korún.

Ako tipovať na Oktagon v Tipsporte

Športová stávková kancelária Tipsport zaraďuje Oktagon do kategórie športov, ktorú nájdete priamo na domovskej stránke. Po kliknutí na položku sa zobrazí ponuka kurzov, v ktorej si môžete pozrieť výsledky už odohraných zápasov alebo prejsť priamo na stránku s kurzami. Práve tu môžete na svoj obľúbený šport vsadiť toľko, koľko chcete.

Tipsport Oktagon nájdete tak, že do poľa vyhľadávania zadáte kľúčové slovo „Oktagon“ a dostanete sa priamo na všetky budúce uvedené zápasy. Alebo môžete kliknúť na bojové športy v menu na ľavej strane a spomedzi šiestich ponúkaných športov kliknúť na Oktagon.

Oktagonové kurzy

Najsledovanejší zápas Oktagon 35 z polovice septembra si môžete pozrieť iba v tabuľke výsledkov. Ale keďže mená a súperi pre ďalšie kolá turnajov Oktagon sú oznámené dlho dopredu, nie je problém staviť si na ten, ktorý sa uskutoční o mesiac.

Keďže proti sebe stoja vždy dvaja zápasníci, základná stávka je jasná – stavíte na víťaza a porazeného. V závislosti od odhadovaného stavu súperov sú vypísané kurzy. Môže sa teda stať, že jeden z nich má kurz len 1,2, zatiaľ čo druhý 5,6. V Tipsport Oktagon sú však k dispozícii aj ďalšie možnosti stávkových kurzov. V skutočnosti môžete „rozbaliť“ podmenu s ďalšími možnosťami kurzov, kde nájdete niekoľko ďalších možností stávok. Napríklad pri žrebovaní, kde sú kurzy zvyčajne dosť vysoké (niekedy až 45), takže ak tipnete správne, výhra môže byť veľmi pekná.

Inšpirácia a analýza

V Tipsporte nie je Oktagon len jedným z mnohých nedôležitých športov. Naopak, v čase podujatia sa naň sústreďuje veľa hráčov, preto pracovníci stávkovej kancelárie ponúkajú iné pohľady na tento bojový šport. Vypracúvajú o ňom napríklad veľmi zaujímavé a informatívne analýzy. Alebo o tom píšu články na blog.

Kto sa teda chce lepšie zorientovať v problematike a lepšie vedieť, aké sú šance jednotlivých bojovníkov, je vhodné prečítať si tieto analýzy alebo články. Ľahko zistí, či sa mu viac oplatí staviť na Karlosa Vémolu, Patrika Kincla, Miloša Petráška alebo Jakuba Tichotu. A keď sa víťazstvá množia, je to vždy veľká radosť.

Pre českých fanúšikov stávkovania s Tipsportom: prečítajte si našu českú verziu Oktagonu: Tipsport Oktagon

Relevantné správy