Otváracie hodiny spoločnosti Tipsport

Otváracie hodiny spoločnosti Tipsport

Stávková kancelária Tipsport víta svojich hráčov v niekoľkých kamenných pobočkách. Ako nájdete tú svoju, čo vás čaká a kedy sú otvorené? A čo ak nechcete byť obmedzovaní otváracími hodinami?

O spoločnosti Tipsport

Tipsport je spoločnosť zameraná na odvetvie hazardných hier, kde bola založená v roku 1991. Vznikla v Beroune, kde sídli dodnes.

Korešpondenčná adresa:

TIPSPORT SK, a.s.
J. Kalinčiaka 14
010 01 Žilina
IČO: 36 43 6861
DIČ: 202 209 3150

Ako fungujú kamenné pobočky spoločnosti Tipsport

Táto stávková kancelária však už dávno úspešne prekročila hranice svojho domovského mesta. V súčasnosti je Tipsport najväčšou stávkovou kanceláriou v krajine. Vďaka prepracovanej sieti kamenných pobočiek sa spája veľká komunita stávkarov.

Spoznáte ich predovšetkým podľa charakteristického vizuálneho dizajnu, ktorému dominuje modrá farba s už typickým oranžovým logom. V súčasnosti je v celej krajine približne 600 jednotlivých predajní. Hráči z doslova každého kúta krajiny môžu využiť kamennú pobočku.

N Predtým, ako sa vyberiete na miesto, je vhodné overiť si konkrétne otváracie hodiny priamo na webovej stránke spoločnosti Tipsport. Bežne môžete počítať s otváracími hodinami od 9:00 do približne 19:30.

Niektoré pobočky v iných  mestách však majú dlhšie otváracie hodiny, od 20:00 do 22:00. Na druhej strane, otváracie hodiny od 9:00 sú všade viac-menej štandardné.

Kompletný zoznam pobočiek je k dispozícii priamo na oficiálnej webovej stránke spoločnosti Tipsport. Svoju môžete ľahko nájsť pomocou prehľadnej interaktívnej mapy. V tejto časti webovej stránky sú zároveň uvedené aj kontaktné údaje. Pred osobnou návštevou si preto môžete otváracie hodiny overiť aj telefonicky.

Aj keď opatrenia súvisiace s pandémiou koronavírusu už skončili a stávkové kancelárie sa mohli vrátiť k bežnej prevádzke, nie je možné vylúčiť mimoriadnu zmenu otváracích hodín v podobe skrátenia otváracích hodín alebo mimoriadneho dočasného zatvorenia prevádzok.

Aké možnosti sú k dispozícii v pobočkách Tipsportu

Stávky v pobočkách si zachovali svoju popularitu aj napriek nástupu digitálnych technológií. Preto spoločnosť Tipsport naďalej investuje do neustáleho rozvoja všetkých svojich predajní.

Zároveň je cieľom ponúknuť klientom kompletný zákaznícky servis. Zamestnanci sú preto dôsledne vyškolení. Preto sa nebojte obrátiť na pracovníkov spoločnosti Tipsport s akýmikoľvek otázkami. Viete napríklad, ako vyplniť lístok? Radi vám poradia priamo na mieste. Celý tím Tipsportu zároveň vždy zachováva profesionalitu a priateľský prístup k návštevníkom.

Športové stávky je možné podávať priamo na jednotlivých pobočkách. Podávanie stávok je teraz pre hráčov ústretovejšie, pretože Tipsport zrušil predchádzajúci manipulačný poplatok vo výške 10 % z každej stávky. To viedlo aj k zrušeniu profesionálnych stávok, ktoré boli v minulosti ako jediné oslobodené od tohto poplatku.

Vklady a výbery môžete vykonávať aj tu. Minimálny vklad je 1 Euro , a to v pobočkách aj online. Samozrejme, nikdy nemôžete mať na vkladoch deficit; zostatok na vašom účte musí vždy pokryť plánovanú výšku vkladu. Vklady uskutočnené v pobočke budú na váš účet pripísané okamžite. Prípadne môžete ísť na pobočku a overiť svoju totožnosť pri registrácii herného účtu.

Ako vsádzať online

Ak vo vašom meste nie je pobočka tejto stávkovej kancelárie, určite nemusíte byť sklamaní. Svoje stávky môžete podať aj online.

Len overenie účtu môže byť trochu komplikovanejšie. Zvyčajne je na to potrebné ísť na pobočku. V prípade vybraných bánk však operátor umožňuje aj jednoduché overenie online. Konkrétne sa to týka klientov nasledujúcich inštitúcií:

  • Slovenská sporiteľňa
  • Všeobecná úverová banka
  • Tatra banka
  • Poštová banka
  • UniCredit bank.

Úplné zriadenie účtu vrátane registrácie môžete samozrejme vykonať aj v pobočke. Pre zjednodušenie celého procesu však odporúčame registráciu online a na pobočke len vyššie uvedené overenie.

Po overení svojho účtu môžete naplno stávkovať. Okrem toho máte možnosť hrať aj v online kasíne Vegas prostredníctvom Tipsportu. To je zamerané najmä na špičkovú ruletu a hracie automaty.

Ako však vidíte z vyššie uvedených riadkov, na Slovensku už nemôžete stávkovať anonymne kvôli novému zákonu o lotériách. Toto je pomerne častý dotaz stávkujúcich. Toto opatrenie sa preto môže zdať príliš prísne, ale má svoje opodstatnenie. Cieľom je obmedziť prístup niektorých hráčov k hazardným hrám. Ide o rizikové skupiny, ktoré by mohli byť hazardnými hrami negatívne ovplyvnené, ako k tejto téme uvádza samotná spoločnosť Tipsport.

Ako sa vyplácajú ceny

Vaše výhry zo stávok alebo iných hier sú vo forme zostatku na vašom hernom účte. Zvyčajne sa pripíšu po vyrovnaní stávok. Môže sa však líšiť v závislosti od počtu zadaných výsledkov, dennej doby a možnosti jednoznačného overenia výsledku. Spravidla by však táto doba nemala byť dlhšia ako niekoľko hodín.

Svoje výhry si môžete vyzdvihnúť v hotovosti okamžitě až do výšky 1000 Eur priamo na pobočke podľa vlastného výberu. Suma môže byť samozrejme ľubovoľná. Ďalšou možnosťou je poslať peniaze na váš bankový účet bankovým prevodom. V tomto prípade je možno vyplatit do 48 hodin výhru až vo výške 100 000 Eur.

Tipsport na Slovensku

Spoločnosť vstúpila na miestny trh v roku 2006. V súčasnosti je otvorených už približne 600 jednotlivých predajní a ich počet sa neustále zvyšuje. Tie sú už prítomné prakticky v každom okrese Slovenskej republiky.

V roku 2009 využila spoločnosť Tipsport príležitosť preniknúť s online stávkami aj na východ od českých hraníc. Slovenských fanúšikov môže tešiť najmä fakt, že nie sú znevýhodnení v porovnaní s českým publikom. Získajú rovnakú ponuku kurzov v online stávkovaní, ako aj možnosť stávkovania naživo počas športovej udalosti.

Softvér internetovej aplikácie prevzala od svojho českého partnera aj slovenská spoločnosť Tipsport. To bol jeden z dôvodov, prečo jej trvalo dlho, kým vstúpila na tento trh, aj keď to legislatíva krajiny už formálne umožňovala.

Pre českých čitateľov: Všetko o Tipsporte a otváracích hodinách teraz vo vašom jazyku: Tipsport otevírací doba

Relevantné správy