Fortuna Entertainment Group – Mobilné aplikácie

Fortuna Entertainment Group - Mobilné aplikácie

Fortuna Entertainment Group bola založená v roku 2009 a súčasne je najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Ide o pôvodom českú spoločnosť, ktorá sa rozrástla na holding, ktorý teraz pôsobí aj na slovenskom, poľskom, rumunskom a chorvátskom trhu. Fortuna Entertainment Group pravidelne investuje do vývoja nových produktov a rozširuje sieť pobočiek a služieb.

iFortuna je vďaka svojej histórii zavedenou značkou na trhu kurzových stávok aj medzi klientmi a počas rokov svojho pôsobenia sa skupina stala lídrom trendov v stávkovom sektore. Dokazuje to aj rýchly vzostup online stávkovania, ktoré iFortuna predstavila medzi prvými na Slovensku, v Česku a Poľsku.

Veľkú úlohu v úspechu spoločnosti hrajú profesionálni a skúsení bookmakri, ktorí sa skvele orientujú na lokálnych trhoch. Znalosť jednotlivých športov a stávkarského prostredia im umožňuje nastavovať kurzy tak, aby spoločnosť bola konkurencieschopná a atraktívna pre klientov. Dobrý bookmaking umožňuje prijímať aj vysoké stávky.

Mobilná aplikácia Fortuna

Mobilná aplikácia od Fortuny je veľmi prehľadná a ponúka všetko, čo stávkar potrebuje. Okrem toho obsahuje aj niekoľko vychytávok, ktoré vám stávkovanie ešte uľahčia. V aplikácii môžete využívať všetko ako na počítači, napríklad sledovať športové prenosy naživo. Aplikáciu stiahnete a nainštalujete za pár minút na váš smartphone.

Čo všetko iFortuna aplikácia ponúka

Ak radi občas vsádzate na športové uktanie a máte šikovný telefón, je pre vás určite zaujímavé mať nainštalovanú aj mobilnú aplikáciu Fortuna. Táto aplikácia sa podarila na výbornú a ďalej sa pozrieme, čo všetko vám môže poskytnúť.

V aplikácii iFortuna nájdete všetky funkcie ako na počítači. V ponuke je teda bohatá kurzová ponuka, veľké množstvo živých stávok, možnosť čítať analýzy, pozrieť sa na najobľúbenejšie stávkové príležitosti či diskutovať s ostatnými stávkarmi. Samozrejmosťou je aj zapojenie sa do prebiehajúcich súťaží priamo z aplikácie.

V aplikácii môžete sledovať aj športové prenosy na Fortuna TV, vďaka ktorým je možné sledovať veľké množstvo livestreamov na rôzne športy. Z aplikácie je možné taktiež bezpečne vykonať vklad na stávkarské konto či výber peňazí na bankový účet.

Fortuna aplikácie na Android

Aplikáciu iFortuna pre Android bohužiaľ nemožno nájsť v obchode Google Play, preto musíte využiť iné spôsoby. Prvá je, že na webe Fortuny naskenujte v sekcii „Mobilné aplikácie“ QR kód a stiahnite appku, potom už sa prihlásite vlastnými prihlasovacími údajmi, ako ste zvyknutí. Ďalšou možnosťou je prejsť na stránku download.ifortuna.sk a kliknúť na „Stiahnuť aplikáciu“, potom sa v aplikácii prihlásite. Možno budete upozornení na možné nebezpečenstvo inštalácie aplikácie z neznámeho zdroja, ale určite povoľte systému súbor nainštalovať. Aplikácia je oficiálna a úplne bezpečná.

Pri prvom spustení vás úvodný sprievodca zoznámi s funkciami aplikácie, ale rozhranie je tak jednoduché, že sa v ňom sami zorientujete rýchlo. Domovská obrazovka aplikácia ponúka prehľad aktualít a zaujímavostí av ponuke pod aktualitami sa dostanete na zhrnutie dnešných príležitostí alebo môžete diskutovať s ostatnými stávkarmi. Ďalej v aplikácii nájdete sekciu LIVE stávok, najviac stávkované zápasy a najprestížnejšie ligy, ktoré sú aktuálne medzi užívateľmi obľúbené.

V hornej časti aplikácie nájdete ďalšie menu, do ktorého sa dostanete prejdením prstom zľava doprava alebo kliknutím na tri bodky. Je tu možnosť vyhľadať požadovaný zápas a bližšie informácie o vašom stávkarskom účte. V dolnej časti nájdete päť stálych sekcií, a to návrat domov, live stávky, prehľad športov, prehľad vsadených tiketov a informácie o Vegas.

Staviť si tiket cez aplikáciu je veľmi jednoduché av podstate je to totožné ako na počítači. Stačí kliknúť na vybraný kurz, ktorý sa pridá na tiket a podoba tiketu sa potom ukáže v spodu obrazovky. Je možné pridať koľko zápasov chcete a po pridaní stačí kliknúť na žlto ohraničený aktuálny prehľad dole nad čiernym menu. Dostanete sa do vášho tikete, kde si už len jednoducho vyberiete typ, výšku vkladu. Nakoniec kliknete dole na zelené tlačidlo, ktorým potvrdíte peňazí. Možno vsádzať aj za vernostné body alebo si pripraviť tiket na pobočku. Pri live tiketoch je postup totožný.

Fortuna aplikácie pre iOS

Pre užívateľov s operačným systémom iOS, teda pre užívateľov iPhonov či iPadov, je na rozdiel od Androidu aplikácia ľahko dostupná. V App Store nájdete túto aplikáciu pod názvom Fortuna Šport. Stačí si ju stiahnuť a nainštalovať. Funkcie aj vzhľad sú takmer totožné s aplikáciou pre Android, ktorá bola predstavená pred chvíľou. Dokonca je možné využívať prihlásenie cez Touch ID a Face ID a na rýchlosázku môžete použiť napríklad 3D Touch. Táto funkcia vám prihlasovanie ešte viac uľahčí.

iFortuna aplikácia – mobilná verzia stránok

Pokiaľ nechcete mobilnú aplikáciu, alebo napríklad máte telefón s inými systémami, pre ktoré Fortuna aplikácia nie je vyvinutá, slúži pre vás mobilná verzia stránok Fortuny, ktorú nájdete na adrese gm.ifortuna.cz. Je takmer totožná ako mobilná aplikácia a aj vzhľad je veľmi podobný. Napriek tomu je aplikace rýchlejšie, ale aj bezpečnejšie. Pri každej návšteve tohto iFortuna gm mobilného webu nájdete úplne hore na stránke výzvu na stiahnutie aplikácie.

Fortuna aplikácie prihlásenie

Pri prihlasovaní do mobilnej aplikácie od Fortuny použite údaje, ktorými sa prihlasujete na počítači. Čo znamená užívateľské meno a heslo. Všetko si je možné ešte viac uľahčiť už spomínaným prihlasovaním cez odtlačok prsta či Face ID, v tom prípade nebudete musieť zadávať ani údaje. Túto funkciu je možné nastaviť priamo v aplikácii.

Česká komunita stávkujúcich na Fortunu, pozor! Tu je česká verzia článku o mobilnom stávkovaní s Fortunou: Fortuna Entertainment Group – Mobilní aplikace

Relevantné správy