Základný prehľad pre fanúšikov Tipsportu: čo potrebujete vedieť o tejto stávkovej kancelárii?

tipsport - najväčšia stávková komunita

Tipsport je jednou z najuznávanejších a najobľúbenejších stávkových kancelárií v krajine. V nasledujúcom texte nájdete základné informácie dôležité na oboznámenie sa s jej službami.

Vznik a história stávkovej kancelárie Tipsport

Stávková kancelária bola založená v roku 1991 v Beroune v Stredočeskom kraji. Založil ju Ing. Vratislav Randa, ktorý je stále predsedom predstavenstva. Petr Knybel je generálnym riaditeľom od roku 2006.

V tom istom roku otvorila spoločnosť Tipsport svoju prvú kamennú pobočku. K dnešnému dňu ich má približne 1 000, takže je ľahko dostupná pre hráčov vo všetkých kútoch Českej republiky. V súčasnosti zamestnáva približne 3 000 zamestnancov.

Značka sa tak v priebehu rokov vyvinula v silný medzinárodný holding s kvalitným zázemím. Z pohľadu hráča možno Tipsport označiť za dôveryhodnú a stabilnú spoločnosť s dlhou históriou.

Služby stávkovej kancelárie Tipsport

Stávková kancelária Tipsport v Českej republike prevádzkuje športové stávky na športové podujatia. V 90. rokoch sa ponuky kurzov prijímali prostredníctvom vtedy používaného teletextu alebo jednoducho telefonicky.

V súčasnosti stávková kancelária spracováva väčšinu stávok online. Tým je podmienené technické zázemie a celková koncepcia stávkovej kancelárie. Toto zameranie je jasne viditeľné. Svoju prvú webovú stránku spustila stávková kancelária v roku 1997. Zlom v histórii vývoja značky, ktorý prišiel v podobe dnes už úplne zásadného online stávkovania, nastal v roku 2009.

V súčasnosti má však stávková kancelária široké portfólio služieb, ktoré zahŕňa aj vlastné online kasíno s názvom Vegas. Zameriava sa na špičkové online sloty a ruletu. Bola založená v roku 2017.

Medzi ďalšie služby prevádzkované pod záštitou holdingu Tipsport patrí aj známa lotéria Korunka alebo mnoho druhov vlastných stieracích žrebov. Spoločnosť Tipsport ponúka svoje výtlačky priamo vo svojich kamenných predajniach.

Služby dopĺňa aj televízia Tipsport. Možnosti zábavy v Tipsporte ďalej rozširujú súťaže, bonusy a ďalšie zaujímavé funkcie. Napríklad vernostný program Tipsport funguje od roku 2000. Stávková kancelária je zaujímavá aj svojím prepracovaným systémom komunitných služieb, ako sú Analýza alebo Ticket Arena.

Podpora českého a slovenského športu a charitatívnych aktivít

Spoločnosť Tipsport sa snaží byť spoločnosťou so širším sociálnym vplyvom. Preto významným spôsobom podporuje český šport.

Napríklad od roku 2010 je generálnym sponzorom českej hokejovej extraligy. Od sezóny 2015/2016 sa česká stávková kancelária stala aj oficiálnym partnerom 1. českej futbalovej ligy a českej futbalovej reprezentácie.

Od roku 2017 Tipsport podporuje aj ďalšie aktivity všeobecného záujmu. Prostredníctvom vlastnej Nadácie Tipsport, založenej v roku 2017, sa zameriava na ochranu životného prostredia, zlepšenie miestnych životných podmienok v domovskom regióne Berounsko, ako aj na všestrannú podporu športových aktivít a ochranu kultúrneho dedičstva.

Je stávková kancelária Tipsport bezpečná?

Je to oficiálne licencovaná spoločnosť, ktorá má potrebné povolenia na legálne pôsobenie v Českej republike.

Z tohto pohľadu možno Tipsport označiť za subjekt, ktorý plne rešpektuje českú legislatívu, najmä zákon o hazardných hrách č. 186/2016 Sb.

Hráči však musia vziať do úvahy, že Tipsport v rámci svojej činnosti prijíma aj opatrenia na reguláciu stávkovania. Ide najmä o overenie totožnosti hráča a overenie jeho platobných prostriedkov. Nariadenie zahŕňa aj stanovenie seba obmedzujúcich opatrení a možné definitívne zablokovanie možnosti hrať, ak je hráč zapísaný v takzvanom registri vylúčených osôb, ktorý spravuje domáce ministerstvo financií.

Pre našich českých stávkarov: Viac informácií o Tipsporte nájdete v českej verzii tohto článku: Základní přehled pro fanoušky Tipsportu: Co o téhle sázkové kanceláři musíte znát?

Relevantné správy