Victoriatip

Victoriatip

Získajte bonus 400€ na vašu prvú stávku s Victoriatip. Ak sa rozhodnete otvoriť si účet ešte dnes, okamžite po registrácii získate navyše uvítací bonus vo výške 10€ !

400€ bonus
Typ bonusu: bonus za prvý vklad
Výška bonusu: 100%
Maximálny bonus: 400€
Minimálny vklad: 4€
Požadovaný vklad?: Áno
Extra bonus: 10€ zadarmo

Spoločnosť VictoriaTip pôsobí na našom trhu od roku 2003, keď získala licenciu od ministerstva financií. Za ten čas vybudovala viac ako dvesto pobočiek a patrí medzi najväčšie v našej krajine.

[button color=“#“ bgcolor=“#c69a33″ hoverbg=“#“ textcolor=“#ffffff“ textcolor=“#ffffff“ bordercolor=“#“ hoverborder=“#“ size=“big“ align=“center“ link=“https://stavkujme.sk/victoriatip-web“ target=“_blank“ radius=“0″ outer_border_color=“#“ icon_color=“#“]Registrácia Victoriatip – 400€ bonus“[/button]

Registrácia a úvod

Registrácia na VictoriaTip je podobná ako u iných stávkových kancelárií. Najskôr musíte vyplniť online formulár, v ktorom pravdivo uvediete svoje údaje. Po vyplnení formulára vám bude na vašu e-mailovú adresu odoslané prepojenie, ktoré musíte potvrdiť. VictoriaTip vám potom pošle textovú správu s heslom k vášmu novému účtu. Samozrejme, od 1. januára 2017 musíte svoju online registráciu potvrdiť v kamennej pobočke. To znamená, že musíte navštíviť jednu z 200 pobočiek a dokončiť registráciu do siedmich dní od registrácie. Ak tak stávkujúci neurobí, nebude opätovne zaregistrovaný, a preto nebude môcť stávkovať s VictoriaTip.

Stávky s VictoriaTip

Minimálna stávka je 0,40€ a maximálna výhra pre akýkoľvek typ stávky je potom 200 000 EUR. Ponuka stávkových príležitostí je pomerne pestrá, vrátane golfu, snookeru a rugby. Samozrejme, na VictoriaTip môžete vsádzať na všetky druhy stávok, od AKOvek až po Maxikombi. Miernou nevýhodou je, že táto stávková kancelária vám neumožňuje zrušiť tiket, ak ste podali nesprávnu stávku. Týmto problémom sa však dá predísť rozumným stávkovaním. Okrem klasických športových udalostí ponúka VictoriaTip aj možnosť stávkovania na spoločenské udalosti. K dispozícii je aj možnosť live stávok. Live stávky sú jednou z najlepších vecí, ktoré VictoriaTip ponúka, sú tu celoročné live stávkové súťaže o zaujímavé ceny a ďalšie výhody. VictoriaTip bohužiaľ zatiaľ neponúka živé vysielanie, ale veríme, že sa to v blízkej budúcnosti zmení.

Viac informácií o VictoriaTip

Rovnako ako u iných stávkových kancelárií, ani u VictoriaTip neplatíte žiadne manipulačné poplatky. Po úspešnej registrácii dostanete aj vernostnú kartu, ktorá vám umožní získavať vernostné body aj pri stávkovaní v kamennej pobočke. Po registrácii získate 400 bodov ( 20 bodov = 0,04€) do vernostného programu. Tieto body môžete využiť nielen na stávky zadarmo, ale aj na zvýšenie kurzov na svoje tikety. Spoločnosť VictoriaTip sa nebojí ani moderných technológií. K dispozícii je mobilná aplikácia, ktorú si môžete stiahnuť zadarmo a v ktorej môžete pohodlne podávať stávky z mobilu. Na záver je potrebné dodať, že pri registrácii získate aj bonus vo výške 250 GBP.

[button color=“#“ bgcolor=“#c69a33″ hoverbg=“#“ textcolor=“#ffffff“ texthcolor=“#ffffff“ bordercolor=“#“ hoverborder=“#“ size=“big“ align=“center“ link=“https://stavkujme.sk/victoriatip-web“ target=“_blank“ radius=“0″ outer_border_color=“#“ icon_color=“#“]Registrácia Victoriatip – 400€ bonus“[/button]

Relevantné správy