Chance

Chance

Bonus 80€ pre všetkých nových hráčov, ktorí si otvoria účet v stávkovej kancelárii Chance. Chance je stálicou na českom trhu online stávok a patrí medzi najlepšie stávkové stránky v krajine. Presvedčte sa sami!

80 bonus

Typ bonusu
Bonusová suma
Maximálny bonus: 80
Minimálny vklad: 4
Požadovaný vklad?: Áno
Extra bonus: 8 zadarmo

Tretia najznámejšia česká stávková kancelária na internete. Hoci nie je najväčšia, Chance jednoznačne patrí do silnej trojky, ktorá dominuje českému stávkovému trhu. Podrobná recenzia stávkovej kancelárie Chance s informáciami o tom, ako získať bonus na prvý vklad.

[button color=“#“ bgcolor=“#4db237″ hoverbg=“#“ textcolor=“#ffffff“ textcolor=“#ffffff“ bordercolor=“#“ hoverborder=“#“ size=“big“ align=“center“ link=“https://stavkujme.sk/chance-web“ target=“_blank“ radius=“0″ outer_border_color=“#“ icon_color=“#“]Šanca na registráciu – bonus 80„[/button]

O stávkovej kancelárii Chance

Korene stávkovej spoločnosti Chance siahajú do roku 1991. Ide o čisto českého poskytovateľa, ktorý bol založený v meste Frýdek-Místek. V súčasnosti patrí medzi tri najväčšie stávkové kancelárie na domácom trhu a otvorila viac ako dvesto pobočiek po celej krajine. V roku 2013 však prešla pod krídla spoločnosti Tipsport Holding.

V súčasnosti má tiež platnú licenciu, ktorá jej umožňuje legálne poskytovať služby v oblasti hazardných hier v krajine. Jej herné plány podliehajú schváleniu Ministerstva financií Českej republiky a spoločnosť je tiež členom Asociácie prevádzkovateľov kurzových stávok. Jej hlavným cieľom je vytvoriť spravodlivé podmienky v tomto sektore a maximálnu transparentnosť.

Možnosti stávok

Športové stávky sú kľúčovým prvkom stávkovej kancelárie Chance. Keďže teraz patrí ďalšej veľkej stávkovej kancelárii, ktorou je Tipsport, ponuka Chance ju v podstate kopíruje. Desiatky priamych prenosov sa týkajú najmä populárnych športov, ako je futbal alebo basketbal. Prenosy môžete sledovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. Spoločnosť Chance podporuje šport aj prostredníctvom svojich aktivít, najmä tým, že sa stala titulárnym partnerom Chance Futsal League.

Chance vypisuje aj predzápasové stávky vo veľkom počte. Neskôr zavedenou možnosťou, ktorá sa objavila v roku 2015, je aj stávkovanie na predĺženie pri stávkach na strelcov gólov, kanadské body, touchdowny, bloky alebo asistencie.

Stávkovať je možné aj na nižšie súťaže, ako sú zápasy druhej futbalovej a hokejovej ligy, a to nielen v Českej republike, ale aj na Slovensku.

Chance zatiaľ neponúka klasické online kasíno, takže hlavným predmetom jej podnikania zostávajú športové stávky. Môžete s nimi využiť množstvo propagačných akcií. Môžete získať bonus za prvý vklad, ako aj bonus za aktiváciu účtu. Táto stávková kancelária má aj vlastný vernostný program. Zlatý klub vám umožňuje zbierať vernostné body. Tie potom môžete premeniť na ďalšie odmeny, ako sú stávky zadarmo, možnosť zvýšiť kurzy alebo možnosť nakupovať v online obchode Chance.

[button color=“#“ bgcolor=“#4db237″ hoverbg=“#“ textcolor=“#ffffff“ texthcolor=“#ffffff“ bordercolor=“#“ hoverborder=“#“ size=“big“ align=“center“ link=“https://stavkujme.sk/chance-web“ target=“_blank“ radius=“0″ outer_border_color=“#“ icon_color=“#“]Šanca na registráciu – bonus 80„[/button]

Čo Chance ponúka navyše

Chance vám predovšetkým ponúka možnosť kombinovať stávkovanie online a na pobočke. Ak nechcete vsádzať priamo online, stačí uviesť online, že chcete využiť pobočku. Potom tam prejdete a odošlete svoj kupón. Musíte však počítať s manipulačným poplatkom.

Stávkový systém Maxikombi umožňuje podávať kombinácie stávok podľa skupín. Minimálny limit sú aspoň dve podujatia, maximálny limit je päťdesiat podujatí.

Podobne ako na materskom portáli Tipsport môžete stávkovať aj na LIVE prenosy. Ide najmä o zápasy českej futbalovej ligy. Ďalšími populárnymi športmi sú NHL alebo NBA. Rovnako ako Tipsport máte k dispozícii aj funkciu cash out, ktorá vám umožňuje okamžite podať stávku, okamžite si vyplatiť výhru a nečakať na ukončenie všetkých zápasov. K dispozícii sú aj ázijské hendikepy.

Ako staviť

Stávky môžete podávať bežným spôsobom na webovej stránke alebo môžete použiť aj svoj smartfón. Aplikácia je k dispozícii pre systém Android alebo iOS. Aplikácia je však primárne vyvinutá pre systém Android, preto je spomínaná funkcia výberu hotovosti dostupná len v systéme Android.

Vklady a výbery

Prevody peňazí môžete uskutočniť klasickým bankovým prevodom, ako aj online prostredníctvom karty alebo predplatenej karty Paysafecard. Tu však vklad podlieha poplatku 5 %. Neexistuje však možnosť použiť elektronickú peňaženku, ako je Skrill alebo jeho alternatívy. Aj v tomto prípade si môžete peniaze vybrať prevodom na svoj účet alebo v niektorej z pobočiek Chance.

Technická podpora

Zákaznícka podpora je k dispozícii denne prostredníctvom e-mailu alebo telefónu. Nie je k dispozícii možnosť LIVE chatu.

[button color=“#“ bgcolor=“#4db237″ hoverbg=“#“ textcolor=“#ffffff“ texthcolor=“#ffffff“ bordercolor=“#“ hoverborder=“#“ size=“big“ align=“center“ link=“https://stavkujme.sk/chance-web“ target=“_blank“ radius=“0″ outer_border_color=“#“ icon_color=“#“]Šanca registrácia – 80 bonus“[/button]

Relevantné správy