Synottip prihlásenie

Synottip prihlásenie

Prihlásenie u Synot je podmienkou pre využívanie prevažnej väčšiny funkcií, ktoré táto stávková kancelária ponúka. Ako sa prihlásiť a čo ďalšie by ste mali vedieť?

Ktoré služby vyžadujú prihlásenie

Na to, aby ste mohli využiť rôzne funkcie stávkovej kancelárie Synottip.sk, sa musíte prihlásiť, a to do úspešne registrovaného a overeného účtu. Konkrétne sa tak dostanete k týmto službám:

 • online kasíno
 • poker
 • kurzové stávkovanie
 • live streaming

Rovnako až s prihlásením môžete využívať bonusy a špeciálne akcie u Synotu. Jedinou výnimkou, kedy sa prihlasovať nemusíte a nepotrebujete ani vlastný účet, je hranie hier v demo režime, teda bez reálnych vkladov.

Môžem použiť jeden účet na prihlásenie do kasína a na kurzové stávky?

Áno, v oboch prípadoch ide o tú istú službu spoločnosti Synot. Preto sa používajú totožné prihlasovacie údaje, ktoré by ste mali mať k dispozícii už z fázy registrácie.

Naopak platí, že zaregistrovať a mať aktívny môžete iba jediné konto. Viac už môžete mať registrovaných a overených platobných metód, ale pozor, iba jedinú je možné nastaviť ako aktívnu. Zaregistrovaná a overená platobná metóda je podmienkou pre hranie online. Týmto sa konkrétne rozumie bankový účet, ktorého ste majiteľom.

A pozor, v prípade, že bankový účet, ktorý používate, nie je vedený na vaše meno, Synot vám ho ako platobnú metódu zaregistrovať nemôže. Prakticky to znamená, že ísť zahrať si môžete iba do herne, kde podobná podmienka zakotvená nie je. Nejedná sa o zvláštnu podmienku stávkovej kancelárie, Synotu ju konkrétne ukladá v tejto podobe priamo zákon.

Ako na prihlásenie na mobile

Okrem počítača môžete hrať aj na ľubovoľnom mobilnom zariadení  ako je telefón a tablet, a to i pomocou Synottip aplikácie. Prihlásenie je rovnaké ako na PC, odkaz nájdete v ľavom vysúvacom menu. Na hranie na rôznych zariadeniach tak budete potrebovať totožné užívateľské meno a heslo.

Sprístupnené vám budú aj všetky funkcie, ktoré poznáte zo svojich počítačov. Aplikácia je spoločná pre online kasíno, online poker a kurzové stávkovanie.

Avšak pozor, mobilné aplikácie je k dispozícii iba pre systém Android. Majitelia mobilov so systémom iOS si tak touto veľmi pohodlnou cestou nezahrajú ani nevsadia. Vzhľadom k responzívnemu designu webu však môžete aspoň hrať a vsádzať priamo zo svojho internetového prehliadača.

Zabudol som login na prihlásenie

Ak ste zabudli svoje prihlasovacie meno, zavolajte na bezplatnú zákaznícku linku, ktorá má číslo 800 888 100. Využite svoje registrované telefónne číslo. Pracovníci značky Synot vám pomôžu situáciu riešiť.

Zabudol som heslo pre prihlásenie

Ak ste zabudli svoje heslo, kliknite na odkaz „Zabudli ste heslo?“, ktorý sa nachádza v pravom rohu priamo na oficiálnom webe Synot.

Následne vyplňte požadovaného údaje. Poznať by ste pre obnovu strateného hesla mali nasledujúce podrobnosti:

 • prihlasovacie meno (login)
 • dátum narodenia a rok
 • kód OIK

Nové heslo vám bude odoslané formou SMS na registrovaný telefón. Prípadne môžete so žiadosťou o pomoc kontaktovať bezplatnú zákaznícku linku na čísle 0800 888 100, a to z registrovaného telefónneho čísla.

Heslo si chráňte proti zneužitiu. Vaše heslo z bezpečnostných dôvodov musí splniť tieto podmienky:

 • dĺžka 6 až 12 znakov
 • minimálne jedno veľké písmeno
 • aspoň jedno malé písmeno
 • najmenej jedno číslo

Z bezpečnostných dôvodov je potom vhodné si heslo zadať ešte komplikovanejšie a pridať doň aj nejaký špeciálny znak, ako je napríklad výkričník alebo otáznik.

Čo je OIK

Pod skratkou OIK sa ukrýva „osobný identifikačný kód“. Slúži, ako avizuje Synot, na overené volanie na zákaznícke centrum alebo na vygenerovanie hesla.

Na zadanie a potvrdenie OIK vás vyzve automat v okamihu, keď sa dovoláte na zákaznícku linku z registrovaného čísla. Kód vám bude odoslaný formou SMS pri registrácii. Starostlivo si ho preto uschovajte.

V prípade, že kód zabudnete, prípadne si omylom zmažete SMS s týmto údajom, na registrované telefónne číslo vám môže byť odoslaný neskôr znova. Predtým ale budete kontaktovaní pracovníkmi spoločnosti Synot, ktorí vás budú musieť overiť.

Potrebujem prihlasovanie do Synot obmedziť

Synot samozrejme umožňuje nastaviť hráčom aj sebaobmedzujúce opatrenia, ktoré by mali každému účastníkovi jednoducho umožniť udržať svoje hranie pod kontrolou.

Konkrétne je možné nastaviť si tieto limity v nasledujúcom rozsahu:

 • maximálna výška stávok za jeden kalendárny deň
 • maximálna výška stávok za jeden kalendárny mesiac
 • maximálna výška čistej prehry za jeden kalendárny deň
 • maximálna výška čistej prehry za jeden kalendárny mesiac
 • maximálny počet prihlásení do používateľského konta za jeden kalendárny mesiac
 • maximálny čas denného prihlásenia na užívateľskom konte do jeho automatického odhlásenia
 • maximálny čas, počas ktorého účastníkovi hazardnej hry nebude umožnené zúčastniť sa hazardnej hry v spoločnostiSynot po jeho odhlásení z užívateľského konta

Ak máte pocit, že hranie zasahuje do vášho života viac, než je vhodné a sebaobmedzujúce opatrenia nestačia, vyhľadajte odbornú pomoc.

Bonus na prvé prihlásenie

Bonusy, ktoré hráči získavajú už s prvým prihlásením, patria k tým najobľúbenejším. U Synotu konkrétne môžete svoj vstupný bonus obdržať za registráciu.

Ten je navyše rozfázovaný do nasledujúcej podoby:

 • Stav si za 40 eur a získaj vstupný bonus za 2000 eur

Ďalej máte nárok na vstupné bonusy pre kasíno a kurzové stávky, a to v nasledujúcej podobe:

 • Vstupný bonus v kasine 10 000 eur
 • 640 Free spinov
 • 250 pretočení

Oba druhy vstupného bonusu sú rozfázované do niekoľkých častí a sú naviazané na vklad.

Máte záujem o Synottip? Prečítajte si o ňom v češtine: Synnotip přihlášení

Relevantné správy