Synottip – Pobočky na Slovensku

Synottip - Pobočky na Slovensku

Obľúbená česká značka Synot pôsobí aj na Slovensku. Kde všade má pobočky a aké sú podmienky stávkovania v tejto krajine?

Pôsobenie značky Synot na Slovensku

Synot je dnes medzinárodnou skupinou, ktorá pôsobí už vo viac ako 40 krajinách, a to na všetkých kontinentoch vrátane Ázie a Afriky. Práve Slovensko tak nie je výnimkou.

Svoju stávkovú kanceláriu prevádzkuje táto spoločnosť na slovenskom trhu konkrétne od roku 2011. Obnoviť licenciu na prevádzku sa oficiálne značke Synot podarilo v roku 2021. Od roku 2019 tiež disponuje povolením na prevádzku legálneho online kasína.

Okrem lotériového priemyslu a dodávky špičkových IT technológií, softvérových riešení a herných zariadení sa celá firma venuje aj iným odvetviam, ako sú investície v oblasti cestovného ruchu a športu, podpora startupových projektov, mediálne aktivity a ďalšie podnikateľské oblasti.

Aké služby spoločnosť Synot prevádzkuje na Slovensku

Slovenskí hráči môžu v súčasnej dobe využiť tieto služby:

 • online kasíno
 • kurzové stávky
 • živé stávkovanie
 • stávkovanie v kamenných pobočkách

Značka Synottip je potom známa predovšetkým svojimi technickými inováciami a dôrazom na hráčsky komfort. Zaujať má táto stávková kancelária šancu aj širokými stávkovými možnosťami. Rovnako tak sa môže pýšiť vysokými výhrami.

Kurzové stávky

Kurzové stávky je možné realizovať predovšetkým na šport a tiež spoločenské udalosti. Čo sa týka športového stávkovania, ponúkajú sa ako obľúbené športy, tak aj menej tradičné odvetvia. Stále obľúbenejšie sú aj e-športy.

Predovšetkým sa môže z najpopulárnejších sporov jednať o:

 • futbal
 • hokej
 • tenis
 • MMA

Vsadiť si ale so Synotom môžu záujemcovia tiež na:

 • kriket
 • šípky
 • rugby
 • vodné pólo

Čo sa týka typov stávok, Synot začal taktiež vypisovať populárne ázijské handicapy. Funkciu cash out využiť môžete a systémové stávky si taktiež bez problémov podáte aj potom, keď Synot prešiel na nový systém.

Populárne maxikombi (skupinové) stávky k dispozícii sprvu neboli. Už pred časom však mnohí predvídali, že sa stávková kancelária pokúsi tento nedostatok čoskoro napraviť. Tak sa aj stalo a dnes kumulatívne stávky v ponúkaných službách nájdete.

Okrem klasických stávok tu nájdete aj sekciu DUEL, ktorá je určená na hokej a futbal. Tipujete výsledky fiktívnych zápasov – porovnáva sa počet gólov z jednotlivých reálnych zápasov.

Synot ďalej vyniká aj svojou kvalitou predzápasových štatistík. Čo sa týka ponúkaných kurzov, ponuka už nie je taká atraktívna. Je samozrejme nutné pri posudzovaní tohto faktora zohľadniť, o aký šport a športové podujatie sa jedná a či tipujeme víťazstvo domácich, víťazstvo hostí alebo remízu.

Kurz však všeobecne zostáva parametrom, ktorý je pre hráča oprávnene pri výbere konkrétneho herného poskytovateľa veľmi dôležitý. A veľmi všeobecne môžeme povedať, že na Slovensku nájdeme aj konkurenčné spoločnosti, ktoré sú schopné svojim zákazníkom ponúknuť vyššie kurzy.

Online kasíno

Online kasíno Synot funguje na platforme EASIT a ponúka v súčasnej dobe viac ako 230 hier. Pričom celej sekcii jasne dominujú online automaty.

Zastúpené sú tu tie najpopulárnejšie hry, ako je napríklad Book of Secrets, Respin Joker a Fruit Awards. V súčasnosti tak túto kategóriu tvoria desiatky hier od vývojárov, ako je E-gaming. EGT či Kajot. Nechýbajú ale aj vlastné tituly vyvíjané pod záštitou Synot Games. Väčšina slotov ponúka aj jackpot.

Ponuku dopĺňa niekoľko typov ruliet a blackjack. Zahrať si tak môžete napríklad populárny variant Blackjack Mania, čo je blackjack ponúkajúci až štyri výherné úrovne s výherným pomerom až do 2:1. Jedinečnú súčasť kasínových hier tvorí aj obľúbený poker. Zahrať si tak môžete cash game alebo niektorý z turnajov.

Živé stávkovanie

Živé stávky reprezentujú stále úspešnejšie sa rozrastajúci segment stávkovania. Dané je to predovšetkým ich dynamikou. Ide, zjednodušene povedané, o tipy, ktoré sa podávajú v priebehu zápasu.

Využiť live stávkovanie môžete na širokú škálu športov, ako je futbal, tenis, ľadový hokej, tenis, basketbal, baseball, rugby, hádzanú, volejbal a mnohé ďalšie. Výborne je tiež u Synot vyriešené multi zobrazenie pre tento typ stávok.

K nevýhodám naopak patrí to, že prostredníctvom značky Synot nemôžete žiadne športové prenosy momentálne sledovať. V minulosti pritom služba dostupná bola a poskytovala celkom 30 000 zápasov za rok pre až 16 rôznych športov.

Stávkovanie v kamenných pobočkách

Synot ponúka taktiež možnosť využívania svojich kamenných prevádzok. Spoluprácu so svojimi obchodnými partnermi touto cestou nadväzuje prostredníctvom prepážkovej pobočky či samoobslužného terminálu.

Najdôležitejšou prednosťou samoobslužných online terminálov je predovšetkým to, že je možné ich inštalovať takmer kdekoľvek. Stretnete sa s nimi tak v reštauráciách, baroch alebo čerpacích staniciach, a to aj v menších obciach.

Využiť je možné aj na kamenných pobočkách značky Synot skutočne širokú škálu stávkových príležitostí vrátane obľúbených live stávok.

Kde všude má značka Synot na Slovensku pobočky

V súčasnej dobe Synot disponuje takmer 250 pobočkami. Tie sa nachádzajú v nasledujúcich krajoch:

 • Bratislavský
 • Košický
 • Nitransky
 • Prešovský
 • Trenčiansky
 • Trnavský
 • Žilinský

V jednotlivých krajoch sú teraz k dispozícii dokonca rádovo desiatky prevádzok značky Synot. Zoznam miest spoločne s otváracou dobou pobočiek a ďalšími podrobnosťami nájdete priamo na oficiálnych webových stránkach, respektíve na slovenskej mutácii webu.

Aké podmienky platia pre stávkovanie na Slovensku

Na Slovensku platí nový lotériový zákon určujúci podmienky pre prevádzkovanie hazardných hier od roku 2017. Ten po prvé stanovil, že jednotlivé subjekty môžu prevádzkovať túto činnosť na území štátu iba subjekty držiace platnú licenciu.

Čo sa týka požiadaviek na samotných hráčov, podobne ako v Česku platí, že zúčastniť hazardných hier sa nemôžu osoby mladšie ako 18 rokov. Stávkové kancelárie sú súčasne povinné overiť identitu hráča pomocou dokladu totožnosti.

Stávkujete online so Synottipom? Prečítajte si náš článok v českej verzii a získajte užitočné informácie: Synottip – Pobočky na Slovensku

Relevantné správy