Synottip – Kontrola tiketu

Synottip - Kontrola tiketu

Ako dopadla vaša stávka? Aj Synot vám samozrejme umožňuje ľahko zistiť výsledky a nechať si skontrolovať tiket. Ako na to?

Kontrola tiketu pri Synote – Ako na to?

Kontrola tiketu je u stávkovej kancelárie Synot možná hneď niekoľkými spôsobmi:

 • ručná kontrola výsledkov
 • klasicky na pobočke
 • jednoducho online

Ručná kontrola výsledkov

Každú stávkovú príležitosť si môžete overiť sami ručne. Pri niekoľkých tipoch sa jedná o v zásade nekomplikovaný proces, ktorý vás nijako nezaťaží. Väčšina stávkarov ale tento spôsob pre jeho nekomfortnosť v praxi neužíva.

Zistenie výsledkov na pobočke

Zásadnou nevýhodou Synotu je hlavne postupná redukcia pobočiek. Ešte v roku 2018 ich pritom stávkarské magazíny uvádzali okolo 500 naprieč celou SR. Stále ešte sú však podľa oficiálnych informácií dostupné, hoci niektoré zdroje už uvádzajú, že žiadne pobočky Synotu neexistujú.

Pokiaľ sa tak pre kontrolu tiketu chcete vydať práve na niektorú z nich, musíte si zistiť, či je vo vašom meste alebo blízko dostupná. K tomu vám pomôže interaktívna mapa priamo na oficiálnom webe Synotu.

Vo vybraných mestách Synot prevádzkuje herne aj kasína, a i poker herne.

V takom prípade je celý postup jednoduchý: Svoj tiket odovzdáte na kontrolu obsluhy, ktorá vám výsledky prezradí.

Overenie tiketu online

Na overenie tiketu online môžete využiť dva postupy:

 • overenie priamo na webe
 • overenie v mobilnej aplikácii

Overenie na webe

Overenie na webe môžete realizovať v dvoch režimoch:

 • bez prihlásenia k vlastnému účtu
 • po prihlásení k hráčskemu účtu

Kontrola tiketu bez prihlásenia

Kontrola tiketu bez prihlásenia predstavuje možnosť pre hráčov, ktorí primárne vsádzajú na pobočke a svoj vlastný herný účet nemajú. Celý postup je veľmi jednoduchý, zvládne ho aj začiatočník a zaberie vám ich niekoľko málo minút.

Ako na to? Vstúpte na oficiálny web Synot. V pravej časti úvodnej obrazovky sa nachádza kolónka nazvaná „Overenie tiketu“. Do tohto poľa vpíšte číslo stávky a kliknite na tlačidlo „Kontrola“. Do príslušnej kolónky sa zadáva číslo tiketu, ktoré nájdete nad čiarovým kódom vášho tiketu.

Samotný systém vás navedie, kde túto informáciu nájdete. S overením by ste tak nemali mať žiadne problémy. Systém vám následne automaticky vyhodnotí podaný tiket.

Kontrola tiketu s prihlásením

Kontrolu tiketu je možné realizovať aj po prihlásení. Použite svoje užívateľské meno a heslo, teda údaje, ktoré ste získali už pri registrácii svojho účtu.

Kolónka na prihlásenie sa nachádza v hornej časti obrazovky hneď pod hlavným menu. Sem tak musíte vyplniť príslušné správne údaje. Potom kliknite na ikonu vášho účtu. Následne zvoľte možnosť „Moje stávky“ a všetky stávky sa vám zobrazia.

Záznamy sa radia chronologicky. Vo svojom užívateľskom účte máte možnosť s informáciami tiež ďalej pracovať a triediť ich pomocou filtrov. A to podľa časového obdobia, typu stávky alebo jej stavu.

Kontrola tiketu prostredníctvom mobilnej aplikácie

Mobilná aplikácia Synot je dostupná úplne zadarmo pre operačný systém Android. A to, pozor, iba pre neho. Dôvodom sú obmedzenia v spoločnosti Apple pre dynamický obsah. Niekdajšia aplikácia už tak nebude ďalej podporovaná a vyvíjaná. Majitelia mobilných telefónov s iOS tak môžu využívať iba kontrolu tiketov na webe.

Ako na overenie, ak chcete použiť aplikáciu pre Android? Najprv sa v nej musíte prihlásiť. Vaše užívateľské údaje v podobe mena a hesla sú vždy rovnaké a fungujú na prihlásenie z rôznych zariadení. Následne kliknite na ikonu, ktorá sa nachádza v pravom hornom rohu a pod ním nájdete položku s názvom „Moje stávky“.

Potom si môžete zobraziť v detaile všetky podané stávky aj s výsledkami. Prípadne máte možnosť pre lepší prehľad nad svojimi stávkami využiť aj filtre. Podané stávky si vďaka nim zoradíte podľa časového obdobia, stavu stávky alebo jej typu.

Vyhral som a chcem vyplatiť výhru

Zistili ste podľa výsledkov, že ste boli úspešní? Po overení tiketu vám bude na vaše herné konto pripísaná výhra. Ako Synot (https://stavkujme.sk/recenzie/synottip/) uvádza vo svojich pravidlách, stane sa tak bezprostredne potom, keď budú splnené podmienky nároku na výhru, najneskôr však do 60 dní po splnení stanovených podmienok.

Následne si môžete svoju výhru nechať vyplatiť. K tomu možno využiť dve možnosti možnosť, a to:

 • online cez bankový účet
 • výplata na pobočke

Okrem dokončenej registrácie tak samozrejme musíte mať aj svoj bankový účet priradený. Akonáhle tyto podmienky splníte, je už výber výhry ľahký a zaberie prakticky len pár sekúnd. Minimálna čiastka pre výber činí 100 Sk, maximálna suma nie je nijako limitovaná.

Pri výbere prostriedkov postupujte takto:

 • Prihláste sa do svojho herného konta.

Kliknite na tlačidlo „Môj účet“, ktoré sa nachádza vpravo od vášho mena. Následne sa zobrazí tabuľka. V tej hľadajte možnosť „Vybrať z I-konta“.

 • Potom do zobrazeného okna vpíšte požadovanú čiastku pre výber.

Potvrďte prihlasovacími údajmi.

Svoju voľbu potvrďte tlačidlom „Odoslať“.

Zvolená suma by sa do vášho bankového účtu mala prepísať najneskôr druhý pracovný deň.

Ako na výber z mobilnej aplikácie

Zo svojho mobilu si samozrejme vyberiete peniaze obdobne ľahko:

 • V aplikácii sa najskôr prihláste.
 • Potom kliknite na ikonu svojho účtu.
 • V zobrazenej tabuľke tentoraz hľadajte položku „Vklady a výbery“.
 • Vyplňte požadovanú čiastku.
 • Zadajte prihlasovacie údaje.
 • Odošlite svoju požiadavku prostredníctvom tlačidla „Odoslať“.

Ako vybrať výhru aj na pobočke?

Na príslušnej pobočke spoločnosti Synot je možné realizovať aj výber peňazí, ale iba prostredníctvom terminálov a Benefit karty.

Hľadáte tipy na stávkovanie so Synottipom? Česká verzia tohto článku vám pomôže: Synottip – Kontrola tiketu

Relevantné správy