Ponuka spoločnosti Tipsport

Ponuka spoločnosti Tipsport

Tipsport je najväčším poskytovateľom stávok a online stávok v Českej republike. V dnešnom článku sa dozviete, čo Tipsport ponúka, aké vysoké sú kurzy, aké bonusy môžete získať a čo ponúka aj vďaka najväčšej komunite stávkujúcich.

História spoločnosti Tipsport

Tipsport je spoločnosť, ktorú každý český stávkar dobre pozná. Bola založená začiatkom 90. rokov a postupne sa vypracovala na najväčšieho poskytovateľa kurzových stávok v Českej republike. Od roku 2009 môžete podávať stávky pohodlne aj z počítača alebo mobilného telefónu prostredníctvom služby Tipsport. Tipsport pripravil pre používateľov Androidu aj iPhone veľmi prívetivú aplikáciu, ktorú neustále vylepšuje a pridáva do nej nové funkcie.

Spoločnosť Tipsport je veľmi aktívna aj v oblasti sponzoringu. Každý pozná najvyššiu českú hokejovú súťaž Tipsport extraligu, za ktorou stojí táto spoločnosť. V poslednom čase sa značka Tipsport spája aj s veľkými hviezdami českého športu, ako sú futbalista Bořek Dočkal, líder Bostonu David Pastrňák alebo lyžiarka Ester Ledecká. V MMA aktívne podporuje bojovníka Makhmuda Muradova.

Ponuka kurzov Tipsport

Tipsport ponúka svojim klientom veľmi rôznorodú škálu kurzov, vďaka čomu si každý stávkar nájde niečo pre seba. Tipsport je okrem iného aj oficiálnym partnerom mnohých športových súťaží. Pri stávkovaní v Tipsporte si stávkari môžu vybrať nielen z veľkej ponuky kurzov pred začiatkom podujatia, ale aj počas neho.

Stávky naživo sa v posledných rokoch stávajú čoraz populárnejšou zábavou a Tipsport sa ju snaží posunúť o krok ďalej. Okrem veľkej ponuky kurzov ponúka aj priame prenosy zápasov alebo udalostí. Všetko je dostupné po registrácii do Tipsort.sk  a po otvorení hráčskeho účtu.

Tipsport kurzové stávky

Z veľkého množstva ponúkaných kurzov Tipsportu, dokonca aj v rámci jedného zápasu alebo inej športovej udalosti, si každý stávkar môže vybrať zo širokej škály príležitostí, ktoré sa líšia aj typom. Niektorí stále uprednostňujú tradičné kurzy zamerané na výsledok, ale dnes je možné nájsť aj množstvo iných špecifických stávok.

Tipsport má kurzy na každú udalosť prehľadne zoradené a vždy rýchlo nájdete to, čo hľadáte.

Kurzy na Tipsport

Nižšie nájdete len výber skutočne známych kurzových príležitostí. Samozrejme, ponuka Tipsportu obsahuje oveľa viac, pretože ponuka vždy závisí od športu alebo atraktivity súťaže a daného zápasu.

Napríklad v tenise si môžete staviť na počet gemov alebo setov, v basketbale na celkový počet bodov, v americkom futbale sú populárne „props“, t. j. rôzne stávky na počet získaných yardov alebo touchdownov jednotlivých hráčov. Napríklad v cyklistike, motoristických pretekoch alebo lyžiarskych pretekoch si zvyčajne môžete vybrať z kurzov na to, ktorý z dvoch pretekárov skončí na vyššom stupni víťazov.

Kompletná ponuka stávok Tipsportu zahŕňa aj dlhodobé stávky. V popredných futbalových, hokejových a mnohých ďalších súťažiach nájdete kurzy na víťazov alebo na celkové poradie jednotlivých tímov pred sezónou alebo často aj počas nej.

Najobľúbenejšie typy stávok sú zvyčajne futbalové a hokejové zápasy:

  • Góly – počet gólov strelených v zápase
  • Výsledok zápasu bez remízy – stávka na víťazstvo jedného tímu, ktorá sa v prípade remízy vráti
  • Handicapy – či sa zápas skončí určitým gólovým rozdielom alebo nie
  • Polčasový alebo časový výsledok – stávka na určitú časť zápasu
  • Žlté a červené karty – stávky na počet kariet vo futbalovom zápase
  • Počet trestov – v hokeji a iných hrách môžete nájsť kurzy na počet trestov
  • Strelci – v tímových športoch môžete stávkovať aj na individuálne výkony hráčov

Úroveň kurzov Tipsport

Úroveň kurzov vypísaných v ponuke Tipsportu sa líši pre každú súťaž alebo šport. Dá sa povedať, že čím je súťaž alebo liga známejšia, tým vyššia je úroveň kurzov, čo má za následok nižšiu maržu pre stávkovú kanceláriu. V priemere vracia stávkujúcim viac peňazí. Spoločnosť Tipsport samozrejme vie, že si musí vážiť svojich klientov a zákazníkov, preto sa snaží ponúkať zaujímavé kurzy, ktoré dokážu upútať pozornosť stávkujúcich.

Tipsport online kasíno

Na jeseň 2017, po dlhých prípravách, spustil Tipsport svoje online kasíno s názvom Tipsport Vegas. Hneď potom bola ponuka Tipsportu rozšírená o online automaty od spoločnosti NetEnt, ktoré sú považované za najlepšie automaty v celom odvetví hazardných hier.

V súčasnosti má online kasíno vo svojej ponuke viac ako sto hier a neustále sa rozširuje. Tipsport Vegas je tiež známy tým, že svojim hráčom často rozdáva roztočenia zadarmo, tzv. free spins.

Bonus Tipsport

Ako nováčik v stávkovaní na Tipsporte na vás čaká nespočetné množstvo bonusov a rôznych súťaží. V súčasnosti môže každý hráč získať 150 Kč za vytvorenie online účtu a ďalších až 50 000 Kč ako bonus za prvý vklad. Pre niektorých hráčov bude určite zaujímavý bonus v rámci online kasína, ktoré ponúka bonus v hodnote 5 000 Kč.

Najväčšia komunita stávkujúcich v Tipsporte

Úspešnou stratégiou spoločnosti Tipsport je vybudovanie online stávkovej komunity. Diskusia na webovej stránke Tipsportu je veľmi živá a stávkari sa na ňu vracajú aj vtedy, keď sa chcú len inšpirovať a zabaviť. Každému tipujúcemu určite neuškodí, ak občas navštívi webovú stránku Tipsportu a pozrie si aj niečo viac ako len ponúkané kurzy. Obsah, diskusie a zverejnené tipy od ostatných tipujúcich sú naozaj zaujímavou inšpiráciou.

Ak máte dostatok skúseností a odvahy, môžete sa o svoje analýzy podeliť aj s ostatnými stávkarmi v diskusii alebo sa dokonca pustiť priamo do písania blogu. Tipsport odmeňuje aktivitu svojich stávkujúcich, a ak na váš typ stávky vsadí veľa stávkujúcich, budete odmenení Netom (1 Net = 1 Kč). Ide o bonusové body, ktoré sú pripísané na účet každého odmeneného stávkujúceho oddelene od skutočných peňazí. Siete môžete použiť na podávanie stávok alebo ich využiť na získanie až 25% kurzovej výhody na svoje tikety.

Pre našich českých stávkarov Tipsportu: aktuálny článok o pobočkách stávkovej kancelárie vo vašom jazyku. Prečítajte si ho tu: Nabídka Tipsportu

Relevantné správy