Fortuna v Českej republike a na Slovensku – bonus za registráciu

Fortuna v Českej republike a na Slovensku - bonus za registráciu

K najdôležitejším súčastiam každej stávkovej kancelárie patria z pohľadu užívateľa jednoznačne bonusy. Ktoré sú tie najzaujímavejšie pre českých a slovenských hráčov pri Fortune?

Vstupné bonusy

Vstupný bonus patrí k tým najdôležitejším výhodám každého kasína. Využiť ho totiž môžu už noví hráči. V prípade iFortuny ich možno kategorizovať na dve základné skupiny:

 • Bonusy pre športové stávky
 • Bonusy do kasína

Vstupné bonusy na kurzové stávkovanie je možné využiť v dvoch úrovniach:

Bonus za dokončenie registrácie

Prvú časť vstupného bonusu tvorí ten vo výške 300 Kč. Táto čiastka je dostupná za overenie účtu. A to online alebo na ktorejkoľvek pobočke Fortuny. Táto odmena sa teda týka hráčov, ktorí majú otvorené plnohodnotné hráčske konto a overenú platobnú metódu.

Čo znamená, že bonus je k dispozícii za obyčajnú registráciu a nevyžaduje vklad. Z hľadiska ďalších podmienok by ste o tomto bonuse mali tak už vedieť iba to, že aktivovaný bude v priebehu 24 hodín od prijatia.

Uvítací bonus na športové stávkovanie

Uvítací bonus na športové stávky môžete získať vo výške až 600 Kč. Ide v tomto prípade o 200% bonus na vklad.

Z toho vyplýva, že podmienkou je jednak sa registrovať, ale aj urobiť prvý vklad. Vložiť je možné až 300 Kč, vďaka tomu môžete dostať dvojnásobok tejto sumy na svoje ďalšie stávky práve do spomínanej výšky, ako upozorňuje priamo Fortuna.

Bonus sa vzťahuje iba na prvý vklad po aktivácii bonusu. Na aktiváciu bonusu máte 3 dni od vytvorenia dočasného konta. Rovnako je v podmienkach ustanovené, že vklad je nutné uskutočniť do 7 dní od aktivácie bonusu.

Po uskutočnení vkladu máte 2 dni na začatie plnenia kvalifikačných stávok. To sú uzatvorené stávky s minimálnym kurzom 1.5. Ďalej je nutné akceptovať aj to, že pred pripísaním bonusu je nutné v priebehu 14 dní uzavrieť kvalifikačné stávky v celkovej hodnote jednonásobku hodnoty vkladu.

Bonusy pre kasíno

Vstupné bonusy pre iFortuna kasíno sú opäť dva:

Bonus za dokončenie registrácie

Ï v tomto prípade máte možnosť získať bonus vo výške 300 Kč za jednoduché dokončenie registrácie, teda bez prvého vkladu. Podmienky sú v prípade tohto bonusu zhodné, teda vytvorenie plnohodnotného hráčskeho konta a overenie platobnej metódy.

Aj v prípade tohto zvýhodnenia bude bonus aktivovaný na vašom hráčskom konte v priebehu 24 hodín od prijatia. Na aktiváciu následne máte 5 dní, inak nárok naň zaniká.

Uvítací bonus do kasína

Vstupný bonus s vkladom Fortuna taktiež ponúka aj pre hráčov kasína. Len je táto akcia od kurzových stávok oddelená. Bonus ale nie je o nič menej atraktívny.

Využiť tak môžete celkovo sumu až 500 Kč v rámci registrácie a prvého vkladu. Vložiť si môžete čiastku od 100 do 500 Kč. O rovnakú hodnotu vám potom bude váš vklad automaticky navýšený. Bonus sa ale vzťahuje skutočne iba na vklad prvý.

Kvalifikačný vklad je nutné uskutočniť do 14 dní od vytvorenia dočasného konta, v opačnom prípade nárok na bonus strácate.

Prijatie bonusovej ponuky zároveň v súlade s podmienkami stávkovej kancelárie iFortuna musí hráč urobiť do 5 dní od vykonania kvalifikačného vkladu. Inak mu opäť právo na získanie bonusu zaniká.

Na uzatvorenie kvalifikačných stávok sa vzťahuje lehota 5 dní od prijatia bonusovej ponuky, v opačnom prípade opäť na bonus taktiež strácate nárok.

Môžu bonusy využiť aj hráči zo Slovenska?

Áno, bonusy sú k dispozícii aj pre slovenských hráčov, a to rozlíšené na dve vyššie zmienené sekcie takto:

Kurzové stávky:

 • Bonus 20 eur na prvú stávku
 • Vstupný bonus až do výšky 1000 eur

Kasíno:

 • Vstupný bonus do 250 eur
 • Vstupný bonus do 1 000 eur
 • Vstupný bonus 150 free spinov

Ako sa registrovať

Fortuna deklaruje, že registrácia je jednoduchý proces, ktorý vám zaberie len niekoľko málo minút. Navyše ho zvládnete v pohodlí domova. Všetko prebieha cez internet. A to nasledovne:

Vyplňte registračný formulár

Do formulára je potrebné riadne a pravdivo zadať všetky údaje:

 • Meno a priezvisko
 • E-mailová adresa
 • Telefónne číslo
 • Dátum narodenia

Ďalej je potrebné zadať

 • Užívateľské meno
 • Prístupové heslo
 • Vstupný bonus

Pred odoslaním registračného formulára zároveň musíte potvrdiť, že ste užívateľom starším ako 18 rokov, zoznámili ste sa s ochranou osobných údajov, jej plánmi ako obchodnými podmienkami, a so spracovaním svojich osobných údajov súhlasíte.

Vytvorenie dočasného konta

Následne vám bude odoslaný aktivačný e-mail s odkazom. Ten musíte potvrdiť kliknutím. Tento krok vedie k vygenerovaniu tzv. dočasného hráčskeho konta. Do neho už sa môžete prihlásiť, ale pozor, funkčnosť je obmedzená iba na 30 dní.

Ako na konto plnohodnotné

Na to, aby ste jednotlivé služby Fortuny mohli následne využívať bez obmedzení, musíte mať:

 • Zadanú svoju platobnú metódu
 • Nastavené herné limity
 • Splnené overenie identity

Platobnú metódu je možné jednoducho pridať priamo v hráčskom konte. To isté platí pre nastavenie herných limitov. Overenie je už o niečo komplikovanejšie.

Dôvodom, prečo musíte overovanie svojho účtu podstupovať, je predovšetkým snaha o zabránenie praniu špinavých peňazí a šíreniu podvodných transakcií. Nejedná sa o opatrenie, ktoré by bolo v kompetencii samotných stávkových kancelárií. Priamo ho vyžaduje aktuálna legislatíva, konkrétne novela zákona č. 253/2008 Zb.

Sprísnenie podmienok a nastavenie sebaobmedzujúcich opatrení tiež má byť prevenciou vzniku sociálne patologických javov spojených s problémovým hráčstvom.

Ako overiť svoj účet

Každá stávková kancelária, ktorá v Česku pôsobí legálne na základe platnej licencie, tak musí overenie vyžadovať. Spôsob, ako si účet overiť, však môže byť naprieč prevádzkovateľovi mierne odlišný. Všeobecne možno metódy zhrnúť do dvoch okruhov:

 • Online cez banku
 • Osobne na pobočke

Overenie účtu je dostupné úplne zadarmo a samozrejme ani metóda overenia nemá vplyv na pripísanie bonusu za registráciu. Dostupné pobočky pre osobné overenie aj s otváracou dobou nájdete v interaktívnej mape priamo na webe Fortuny.

Pre českých fanúšikov stávkovanie s Fortunou: Prehľad stávkových kancelárií v češtine: Fortuna v České republice a na Slovensku – bonus za registraci

Relevantné správy