Fortuna ponúka jedinečnú komunitu stávkarov. Zapojte sa do nej aj vy

Fortuna ponúka jedinečnú komunitu stávkarov. Zapojte sa do nej aj vy

Fortuna je známa tuzemská stávková kancelária. Akí sú ale ľudia, ktorí ju tvoria? Čím všetkým vyniká iFortuna komunita?

Za úspechy s komunitou značky Fortuna

Nemenej dôležití sú pre každú stávkovú kanceláriu okrem všetkých zamestnancov v zázemí taktiež samotní hráči a tipujúci.

Ako avizuje priamo Fortuna, komunita je dôležitá hlavne pre začínajúcich stávkarov. Stávková kancelária totiž ponúka tisíce príležitostí. Čo môže byť pre nováčikov značne mätúce. Bežne tak stávkové kancelárie usilujú práve o vybudovanie silnej komunity, o ktorú sa môžu hráči a stávkari nielen v prvej fáze oprieť.

A nie inak je tomu aj vo Fortune. K dispozícii má tak každý záujemca celý rad možností, ako využiť práve silu rozsiahlej hráčskej a stávkarskej základne.

Analýzy a komentáre

Hráči môžu v prvom rade využívať analýzy stávkovej kancelárie Fortuna. Čo povedať k nim však majú práve aj samotní stávkari.

Sú totiž sprevádzané aj ich komentármi. A ako uvádza iFortuna k tejto téme ďalej, jednoznačne to môže byť pre každého stávkara prínosné. Odborník totiž môže pripojiť konkrétny názor, ale hráči sa vďaka svojej praxi často vedia pozrieť na situáciu z odlišnej perspektívy.

Zverejnenie tiketov

Fortuna taktiež každému stávkarovi umožňuje, aby online zverejnil svoj tiket. Zverejnených tiketov môžu byť až tisíce denne. To prináša výhodu v možnosti kopírovať zdatných hráčov a učiť sa z ich hernej stratégie.

Vyžaduje to samozrejme ale dostatok času, aby ste dokázali spoľahlivo spoznať, kto je vo svojich tipoch skutočne presný. A samozrejme sa tiež vystavujete aj riziku, že okopírujete nielen podarený tip, ale aj chybu. Nezabudnite tak, že ani zverejňovanie tiketov úplne neeliminuje všetky riziká, ktoré sa stávkovaním bežne spájajú.

Pozrieť sa môžete, koľko presne si konkrétny stávkar stavil a koľko sa mu podarilo vyhrať. Možno tak povedať, že zverejňovanie tiketov je službou, ktorá prispieva k utužovaniu väzieb medzi stávkarmi v rámci celej Fortuny, ale napomáha k osobnému prospechu aj každému jednotlivcovi.

Diskusia

Priamo na svojom oficiálnom webe ponúka aj stávková kancelária iFortuna priestor pre voľnú diskusiu. V nej môžete zdieľať nielen preberať konkrétne zápasy a zdieľať ľubovoľné tipy, a stratégie, ale aj klásť otázky.

A to nielen tie, ktoré sa priamo týkajú stávkovania a jeho princípov, ale aj všeobecnejšie ladené. Možno povedať, že sa tak na diskusnom fóre preberajú termíny výplat, funkčnosť vkladov a ďalšie podstatné témy.

Diskusia je prístupná pre prakticky akékoľvek postrehy. Iba je dané, že príspevky nesmú byť urážlivé, vulgárne, zosmiešňujúce, či dokonca v rozpore s tuzemskou legislatívou. Zakázané je spamovanie alebo zneužívanie fóra pre umiestňovanie reklamy a ďalšiu propagáciu.

Stávky Live chat

Live stávky platia za jeden z najobľúbenejších segmentov stávkovania. Dané je to predovšetkým ich dynamickým poňatím. Pri Fortune majú fanúšikovia možnosť využiť živé stávkovanie na celý rad športových udalostí v rámci futbalu, hokeja, tenisu, ale aj napríklad aj pre basketbal alebo volejbal.

Sledovať môžete svoje obľúbené zápasy taktiež formou live streamov. V jedinom okamihu si tak možno vybrať približne z 2 000 prenosov. Celkom ponúka táto stávková kancelária svojim fanúšikom okolo 400 000 streamov za rok. Ale pozor, aby ste ich mohli sledovať, na účte si musíte držať vždy aspoň minimálny zostatok.

Práve široká ponuka prenosov aj najmodernejšia technológia prijímania stávok viedla k tomu, že sa Fortuna v tomto smere stala na slovenskom trhu v súčasnej dobe jednotkou. K obľube live stávok navyše nevyhnutne prispelo aj to, že túto formu stávok je možné využívať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie. Stávkovanie cez mobil sa stáva stále rozšírenejším.

A pochopiteľne aj v tejto časti kladie stávková kancelária značný dôraz na komunitu. Preto zároveň môžete zdieľať, reklamovať alebo vkladať svoj tiket priamo do živého chatu.

Sociálne siete

Takmer neodmysliteľne už súčasné značky fungujú aj na sociálnych sieťach. Tie sa stávajú priestorom na sledovanie noviniek i vzájomnú interakciu, a to ako medzi značkami samotnými a ich klientmi, tak aj medzi jednotlivými užívateľmi navzájom.

Svoje profily na sociálnych sieťach tak udržuje aj Fortuna. Okrem Facebooku a Instagramu môžete využiť taktiež Youtube kanál.

O sociálne siete značky iFortuna sa od roku 2020 stará spoločnosť Outbreak. Tá má hneď od začiatku vytýčený jasný cieľ podporiť pozíciu „sport-lover“ pozíciu značky na trhu. Zároveň samotná Fortuna akcentuje dynamickosť prostredia stávok a športu ako takého. Preto si ako vlastný cieľ vymedzila aj schopnosť rýchlo reagovať na športové podujatia.

iFortuna komunita tiež offline

Fanúšikovia sa však pod hlavičkou Fortuny (https://stavkujme.sk/recenzie/fortuna/) nezdružujú iba vo virtuálnom svete, ale aj tradične osobne. Rovnakú misiu združovať si do svojho konceptu vietli aj koncept inovatívnych športbarov.

Nazývajú sa jednoducho Klubovňa a stretáva sa v nich športová komunita, ktorú baví spoločne fandiť, ale tiež chce využívať stávkové príležitosti.

Online stávkovanie s Fortuna v slovenčine? Áno, máme ju! Prečítajte si našu českú verziu: Fortuna nabízí jedinečnou komunitu sázkařů. Zapojte se do ní i vy

Relevantné správy