Fortuna ponúka promo akcie aj pre slovenských hráčov

Fortuna ponúka promo akcie aj pre slovenských hráčov

Pravidelné promo akcie a bonusy platia za najdôležitejšou súčasťou stávkovej kancelárie a je možné podľa nich posúdiť kvalitu jej služieb. Počítať s nimi môžu aj slovenskí hráči Fortuny. Ktoré atraktívne výhody môžu využiť?

Fortuna na Slovensku

Slovenská stávková kancelária Fortuna pôsobí aj na Slovensku. Spoločnosť Fortuna Entertainment Group (FEG) svoje aktivity prevádzkuje výhradne pod obchodným názvom iFORTUNA. V súčasnej dobe drží pozíciu hneď druhého najväčšieho hráča na trhu.

História tejto značky na Slovensku má pritom už pomerne hlboké korene. Spoločnosť Fortuna bola založená v roku 1990 vo vtedajšom Československu. Pôvodná sesterská firma Terno na susednom Slovensku vznikla o niečo neskôr, v roku 1991.

K transformácii pod dnešné označenie iFortuna došlo v roku 2004. Českú Fortunu aj slovenské Terno kúpila investičná skupina Penta. To viedlo k zjednoteniu a ďalšej expanzii. A aj vďaka tomuto kroku sa Fortuna Entertainment Group stala najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok.

Bonusy pre slovenských hráčov

Bonusy je možné rozdeliť na skupinu bonusov pre kasíno a športové stávky. V súčasnej dobe tak slovenská Fortuna má v ponuke tieto promo akcie.

Bonusov pre kurzové stávky ponúka iFortuna veľmi širokú škálu:

Bonus 5 & Bonus 8

Tomuto bonusu by mali pozornosť venovať majitelia dostatočného počtu klubových bodov. Vďaka nim si môžete navýšiť svoje výhry o plných 50%. Kurzové zvýhodnenie Bonus 5 si jednoducho vymeníte za 100 klubových bodov a Bonus 8 dokonca len za 50 klubových bodov. Ale pozor, bonus je platný iba na prvý tiket po aktivácii.

Megatip

V rámci súťaže Megatip môžete tipovať výsledky zápasov Fortuna ligy. Hrá sa o atraktívny jackpot vo výške 25 000 eur av každom kole sa môžete tešiť aj na ďalšie ceny v celkovej hodnote 300 eur. Novinkou je aj celosezónny rebríček, do ktorého je možné zbierať body, a to, ako vyplýva z jeho názvu, práve počas celej sezóny. Najúspešnejší hráč získa 500 eur a môže sa navyše aj tešiť na dve vstupenky na zápas TOP 5 európskej futbalovej ligy.

Maratón

Maratón je promo akcia, ktorú iFortuna pripravila pri príležitosti najvýznamnejšieho športového sviatku – Majstrovstiev sveta vo futbale 2022 konaného v Katare. Hráči sa tak môžu stať súčasťou futbalového maratónu, v ktorom sa môže každý zapojiť do hry o 200 cien za viac ako 50 000 eur. Jedinou podmienkou je uzavrieť po dobu aspoň 22 dní aspoň 1 tiket denne za minimálne 7 eur s kurzom minimálne 2.0.

Kvíz

Kvíz je tradičnou a obľúbenou súčasťou Fortuny. Môžete v ňom totiž otestovať svoje športové vedomosti, pobaviť sa, ale aj vyhrať atraktívne ceny. V roku 2022 sa novo odmeňuje hneď 20 najlepších. A ešte jedno príjemné prekvapenie v tejto promo akcií čaká: Trojica tzv. lucky losers, ktorá sa do top 20 nedostane, sa môže tešiť na cenu útechy vo výške 3 eur. Okrem finančnej odmeny sú v hre navyše aj vecné ceny.

+50 % pre futbalový šampionát

Koniec roku 2022 sa nesie jednoznačne v znamení futbalu. Fortuna tak prináša počas konania už spomenutých majstrovstiev exkluzívnu možnosť vyhrať na tiketoch až o desiatky percent viac. Kurzové zvýhodnenie môže byť vo výške 20, 30 až 50 %, a to podľa počtu stávkových príležitostí. Výhra na tikete sa pri splnení podmienok navyšuje automaticky.

Strelci nasucho

Promo akcia nazvaná „Strelci nasucho“ je určená hráčom, ktorí si stavili opäť počas aktuálne prebiehajúceho futbalového šampionátu, a to na strelca. Pokiaľ zápas skončí výsledkom 0:0, váš tip bude na tikete vyhodnotený kurzom 1.00. Ak teda budete mať takú stávku na SOLO tikete, vráti vám Fortuna vklad. Platí to aj pri stávkach typu „strelí 2+ góly“, „dá prvý gól, dá gól v 1. polčase“ a podobne. Toto pravidlo sa vzťahuje iba na stávky zo štandardnej kurzovej ponuky na jednotlivé zápasy.

Betbuilder

Vzhľadom na to, že je stávková ponuka trochu obmedzená kvôli prebiehajúcim futbalovým majstrovstvám, pretože národné ligy majú momentálne pauzu, iFortuna pripravila ako povyrazenie hráčom tzv. Betbuilder. Táto stávka umožňuje si zostaviť pestrý tiket iba z jedného zápasu.

Penalty kicks

Počas prebiehajúcich majstrovstiev sveta si môžete zahrať aj hru „Penalty kicks“ a zapojiť sa tak do súťaže o 100 cien v celkovej hodnote 5 000 eur. Princíp je jednoduchý: V každej hre máte k dispozícii 15 striel zo značky pokutového kopu a za premenené penalty získate body, pričom najlepšie skóre sa započítava do celkového rebríčka. Po po ukončení futbalových majstrovstiev sa 100 najlepších môže tešiť na zaujímavé odmeny.

Slovenská reprezentácia na CS:GO

Nielen futbalom sú živí súčasní stávkari, mohli by sme parafrázovať známe príslovie. Slovenská reprezentácia tiež bojuje o titul majstra sveta v e-športe. A Fortuna je samozrejme pri tom, lebo sa stala generálnym partnerom slovenskej e-športovej reprezentácie. Prináša preto exkluzívnu kurzovú ponuku, ale aj možnosť sledovania živýchnosov z udalosti na platforme Twitch.

Bonusy pre kasíno

iFortuna taktiež má lukratívne promo akcie pre hráčov kasína. Ide o konkrétne o:

Kasíno turnaja

Pri hraní svojich obľúbených hier sa môžete navyše zapojiť do turnajov. To vám umožní zmerať sily s ostatnými hráčmi a tiež zabojovať o peňažné ceny a voľné zatočenie.

Top hry

Top hry je špeciálna decembrová výzva. Zapojiť sa do nej máte možnosť, ak si zahráte populárne kasínové hry. Vďaka tomu sa môžete tešiť na zaujímavé odmeny. Pokiaľ splníte celú výzvu, máte nárok na zisk 2 000 tzv. Betkoinov, ktoré si následne premeníte na 100 free spinov.

Jackpoty Apollo a Adell

Fortuna taktiež prináša exkluzívne jackpoty na hrách od českých vývojárov Apollo a Adell. Jackpoty sú medzi hráčmi obľúbené vďaka tomu, že na načítaní peňazí do nich sa podieľajú všetci. Automaty tak môžu vygenerovať nadštandardne vysoké výhry.

Bonusový december

V rámci Bonusového decembra sa máte možnosť zapojiť do veľkého množstva denných a týždenných turnajov o ceny v hodnote 136 000 eur. Každý týždeň navyše môžete získať zaujímavé odmeny vo forme Mystery Bonusov, Rozdávačiek Betkoinov, Spinobraní, bonusov na vklad, cashbackov a výziev vo Fun Zóne. Navyše na vás čaká aj každodenné žrebovanie o bonusy.

Playtech turnaj

Playtech turnaj je časovo obmedzenou akciou, ktorá prebieha od piatku 2. decembra do štvrtka 8. decembra. Hrá sa v nej o ceny v hodnote 15 000 eur. Kľúčové je snažiť sa obsadiť čo najvyššiu pozíciu v turnajovom rebríčku, pričom platí, že čím viac vyhráte v pomere k stávke, tým viac bodov získate.

Máte záujem o stávkovanie s Fortunou a hovoríte česky? Tu je článok práve pre vás: Fortuna nabízí promo akce i pro slovenské hráče

Relevantné správy