Fortuna športy

Fortuna športy

Stávková kancelária Fortuna patrí v Slovenskej republike k najstarším a tiež najpopulárnejším. Jej súčasná podoba a možnosti, ktoré ponúka, potom odrážajú ten veľký kus cesty, ktorý celé odvetvie za posledných 30 rokov urazilo. Čo dnes hráčov, ktorí sa rozhodnú hrať v stávkovej kancelárii iFortuna, čaká?

Čo hráčom Fortuna ponúka?

iFortuna už v dnešnej dobe dávno neznamená iba kamenné pobočky. Nie snáď, že by stále nebolo možné vsádzať v sieti kamenných pobočiek na miestach ako sú vestibuly metra, námestia a ďalšie frekventované miesta. Ťažisko aktivít stávkových kancelárií – a Fortuna nie je výnimkou – je dnes ale inde, konkrétne v online priestore.

Väčší prienik do online priestoru znamená aj to, že ku klasickému kurzovému stávkovaniu pribudli online kasína alebo lotériové hry. Možnosti sú teda skutočne široké. Najväčšej popularite a záujmu hráčov sa ale stále tešia kurzové stávky, predovšetkým športové, ale aj politické, spoločenské a pod.

Fortuna športy a stávkovanie

Ponuka športových stávok je u Fortuny prakticky nekonečná. iFortuna športy zahŕňajú nielen futbal, hokej alebo tenis, tj športy hlavné a najobľúbenejšie. Výpočet všetkých športov, na ktoré je možné pri Fortuny vsádzať, je oveľa širší a tento zoznam by bol skutočne veľmi dlhý. Od basketbalu cez atletiku, lyžovanie, hádzanú alebo americký futbal až po extrémne športy či e-športy.

Tipovať sa samozrejme nemusí iba na výsledky zápasov, ale aj na rad ďalších príležitostí. Tými môžu byť napr. strelci gólov, čiastkové skóre, fauly, červené karty a pod. Počet stávkových príležitostí potom extrémne narastá tým, že vsádzať možno nielen pred začiatkom zápasov alebo turnajov, ale aj v ich priebehu. Práve online stávkovanie je pre mnohých hráčov najpopulárnejším spôsobom, ako hrať.

Online športové stávky na Fortune

Možnosť vsádzať na športy u Fortuny vo chvíli, keď daný zápas prebieha, je oveľa zábavnejšia a dramatickejšia. Online stávkovanie je veľkou pridanou hodnotou. Počet stávkových príležitostí je vďaka tomu prakticky nekonečný. Vsádzať napr. v tenise na nasledujúce podanie dokáže vybudiť adrenalín na maximum.

Rovnako ako je online stávkovanie vecí okamihu, rovnako tak je vecou okamihu aj vyhodnotenie výsledkov. Občas sa samozrejme môže stať, že oficiálne výsledky dorazia až za nejakú chvíľu a treba na ne chvíľu počkať. Hneď ako dorazí, je však daný tiket preplatený a čiastka je pripísaná na hráčsky účet.

Ako si založiť hráčsky účet

Pokiaľ vás láka možnosť stávkovania na športy u Fortuny, nie je nič jednoduchšie ako si založiť hráčsky účet. Stačí na to do webového formulára zadať niekoľko základných osobných údajov a účet je vytvorený. Ide však iba o dočasný účet, k tomu, aby mohol hráč využívať všetky možnosti, ktoré mu iFortuna ponúka, bude potrebné aj overenie totožnosti.

Totožnosť hráča je možné overiť niekoľkými spôsobmi a je potrebné ho vykonať do 30 dní od prvotnej registrácie na webe. Úplne najjednoduchšie je využiť overenie prostredníctvom tzv. bankovej identity.

Druhá možnosť je potom o niečo tradičnejšia, hráč si jednoducho dôjde na ktorúkoľvek z pobočiek Fortuny a obsluhe tam predloží občiansky preukaz, prípadne iný adekvátny doklad totožnosti. Vo chvíli, keď má hráč totožnosť overenú, je mu odomknutý plnohodnotný účet, ktorý môže začať využívať naplno.

S registráciou a založením hráčskeho konta, resp. s prvými peniazmi naň poslanými, je potom spojená ešte jedna veľmi zaujímavá a dôležitá vec: bonusy.

Bonusy a špeciálne akcie

Rovnako ako väčšina ostatných stávkových kancelárií, aj Fortuna sa snaží nalákať nových hráčov tým, že im poskytne bonusy v podobe prostriedkov na hranie zadarmo za to, že si u nej vytvoria hráčsky účet. Tieto prvotné bonusy sú dvojakého druhu.

Konkrétny typ bonusu závisí od výšky vkladu a podmienok, ktoré si hráč zvolí. Aj pre získanie týchto bonusov ale platia určité pravidlá, ktoré sa týkajú násobku prvotného vkladu, ktorý treba presadiť a časového intervalu toho istého. Aj tak sa ale jedná o veľkú výhodu, ktorú by bola škoda nevyužiť.

Vstupné bonusy ale nie sú jedinými špeciálnymi akciami, ktoré na športových stávkarov u iFortuny čakajú. Najmä pri príležitosti veľkých športových podnikov ako sú Olympijské hry, svetové šampionáty, grand slamy a pod. sú organizované rôzne špeciálne akcie spojené buď s priamymi bonusmi, alebo s možnosťou účasti v súťažiach a turnajoch. Tie sú založené napr. na tom, že najúspešnejší alebo najsilnejší stávkari v určiť

Relevantné správy