Tip týždňa (6. – 12.5. 2024) – 3 najlepšie zápasy na stávkovanie pre vás

Doxxbet-tip-tyzdna

Pripravili sme si pre vás novú pravidelnú rubriku Tip týždňa. V rámci nej nájdete prehľad troch najlepších zápasov, ktoré sa oplatí v týždni staviť aj s krátkou analýzou, prečo tomu tak je. Tu je výber našich najlepších troch tipov. 

1. Tip týždňa – Bundesliga – Bochum vs Bayer Leverkusen

Bayer Leverkusen tento týždeň dokázal nemožné a to neprehrať 49 zápasov v rade, čím vytvoril nový rekord v histórii futbalu. Zverenci Xabiho Alonsa sú špecialisti v strieľaní gólov v nadstavenom čase a preto súperi nemôžu nikdy záver zápasu s nimi vypustiť.

Nový majster Bundesligy sa stretne v rámci 33. kola s Vfl Bochum, ktorým patrí až 14. priečka. Predpokladá sa, že Leverkusen pôjde do zápasu so slabšou zostavou, keďže niektorí hráči sa budú šetriť na pohárové finále Európskej ligy. Aj napriek tomu si myslíme, že Leverkusen zvíťazí. Atraktívny tip môže byť aj stávka na to, že v druhom polčase padnú viac ako dva góly, keďže Leverkusen skóruje viac práve v druhej polovici zápasu.

Tip na zápas: Výhra Bayer Leverkusen – kurz 1.65 / 2 a viac gólov v druhom polčase – kurz 2.00

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


2. Tip týždňa – Serie A – Atalanta vs AS Rím

Súboj dvoch tabuľkových susedov v rámci Serie A bude ďalším z tipov, ktorý vám odporúčame. Atalanta aj AS Rím majú zhodne po 60 bodov a v tabuľke ich od seba delí len skóre. Zatiaľ ale čo Atalanta sa nachádza na 5. priečke s účasťou v Lige Majstrov, AS Rím sa musí spokojiť s 6. pozíciou a Európskou Ligou.

Prípadne víťazstvo jedného alebo druhého im môže pomôcť buď to predbehnúť konkurenta a dostať sa na miesto zaručujúcu Ligu Majstrov, alebo potvrdenie pozície.

Očakávame mimoriadne vyrovnaný duel a vôbec by nás neprekvapilo, keby skončil vzájomnou remízou. Zaujímavým tipom môže byť aj stávka na to, že oba tímy dajú gól.

Tip na zápas: Remíza – kurz 3.58 / oba tímy dajú gól – kurz 1.68 

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


3. Tip na zápas – Primera Division – Betis vs Almeria

Betis Sevilla má šancu sa tento rok dostať do Európskej Ligy. Na dosiahnutie 6. priečky, kde sa nachádza Real Sociedad potrebujú získať 2 body a Sociedad musí zakopnúť. Betis môže body získať práve v zápase proti poslednej Almérii, ktorá sa zostupu do nižšej ligy vyhne už len veľmi ťažko.

Jednoznačne najhorší tím ligy sa trápi a pre Betis by tak malo ísť o pomerne jednoduché víťazstvo. Dobre však vieme, že práve takéto typy zápasov bývajú častokrát najhoršie. Betis sa však bude spoliehať na svojho najlepšieho strelca, ktorým je Brazílčan Wiliam Jose s 10 gólmi.

Odporúčame vám teda staviť na víťazstvo Betisu a atraktívny sa nám zdá aj tip na počet gólov, kde si myslíme, že padnú viac ako tri.

Tip na zápas: Výhra Betisu – kurz 1.35 / Padnú viac ako 3 góly – kurz 1.84

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 

Zodpovedné hranie

Priniesli sme vám tri atraktívne tipy na tento týždeň. Nezabúdajte však ale, že stávkovanie na športové zápasy by malo byť hlavne o zábave a spestrením sledovania športových podujatí. Rozhodne preto dodržiavajte zásady zodpovedného hrania a na tipovanie športových zápasov si vymedzte sumu, ktorú môžete aj stratiť a výrazným spôsobom neovplyvní vašu finančnú situáciu.

Relevantné správy