Tip týždňa (13. – 19.5. 2024) s Tipsport.sk – 3 najlepšie zápasy na stávkovanie pre vás

Nová rubrika Tip týždňa pokračuje, čo znamená, že máme pre vás vybrané ďalšie tri tipy, ktoré by ste si mali staviť aj s kurzami od stávkovej kancelárie Tipsport. Tu je naše odporúčanie na tento týždeň. 

1. Tip týždňa – Premier League – Chelsea vs Bournemouth

Okrem toho, že v poslednom kole sa rozhodne o tom, kto sa stane majstrom anglickej Premier League, rozhodne sa aj o tom či bude Chelsea hrať Európske poháre v budúcej sezóne a aké, alebo nie. The Blues sa stretnú na domácej pôde s Bournemouthom a v prípade ich prehry a závahnia Tottenhamu si budúci rok zahrajú Európsku ligu.

Ak by sa však Chelsea nepodarilo zvíťaziť, na ich pozíciu by sa dostal v prípade víťazstva vo svojom zápase Newcastle a Chelsea by bola ďalší rok bez účasti v Európskych pohároch.

Favoritom zápasu je pochopiteľne Chelsea, ktorá si bude chcieť svoju pozíciu minimálne ustrážiť, čo sa jej podľa nás aj podarí. Aj napriek tomu, že Blues sú favoritom, stávková kancelária Tipsport stále vypísala pomerne atraktívny kurz, ktoý môže vhodne doplniť váš tiket.

Tip na zápas: Výhra Chelsea Londýn – Kurz Tipsport – 1.44 / V zápase padne menej ako 4 góly – Kurz Tipsport 1.85

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


2. Tip týždňa – Primera Division – Real Betis vs Real Sociedad

Druhý tip týždňa pre vás bude taktiež boj o Európske poháre v budúcom roku. Zvedú ho medzi sebou Real Betis, ktorý sa momentálne nachádza na 7. priečke zaručujúcej účasť v Konferenčnej lige. Šiesty Real Sociedad má zatiaľ zaručenú miestenku v Európskej lige.

Medzi oboma mužstvami je však rozdiel len jedného bodu, a preto až v priamom súboji sa rozhodne, ktorý z tímov sa zúčastní Konferenčnej a ktorý Európskej ligy.

Z pohľadu formy v posledných zápasoch je na tom lepšie Real Betis. To, že by to Betis mohol zvládnuť si myslí aj stávková kancelária Tipsport, ktorá ich považuje za miernych favoritov. Oba kurzy sú však mimoriadne vyrovnané a je teda jasné, že nás čaká tesný zápas. Podľa nás by to však ale Betis mohol zvládnuť a postúpiť v tabuľke o priekču vyššie a to aj vďaka skvelej forme Williana Joseho.

Tip na zápas: Výhra Real Betis – Kurz Tipsport – 2.72 / Oba tímy skórujú – Kurz Tipsport 1.91

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


3. Tip týždňa – Ligue 1 – Olympique Lyon – Štrasburg

Slávnemu francúzskeho Olympique Lyon hrozí, že v budúcej sezóne nebude hrať európske pohárové zápasy. Lyon sa nachádza na siedmej priečke, no na 6. Lens stráca len skóre. Prípadne víťazstvo s 13. Štrasburgom by ich tak mohlo posunúť o priečku vyššie a odvrátiť prípadnú katastrofu.

Pomerne jasné víťazsvo očakáva aj stávková kancelária Tipsport, ktorá Lyon považuje za favorita duelu a Štrasburgu veľké šance nedáva. Lyon aj podľa nás zápas zvládne a kvalifikuje sa do pohárových súťaží.

Tip na zápas: Výhra Olympique Lyon – Kurz Tipsport – 1.40 / Padnú viac ako 3 góly – Kurz Tipsport 1.63

Kurzy sú aktuálne ku dňu písania analýzy 


Využite aj Tipsport bonus za registráciu

Okrem atraktívnych kurzov ponúka stávková kancelária Tipsport aj skvelý bonus za registráciu pre nových hráčov. Ten je teraz dokonca zvýhodnený na 30€ za registráciu. Získané peniaze môžete skvelo využiť na stavenie zápasov, o ktorých sme písali vyššie.

Tipsport – registrácia

Relevantné správy