Fortuna Loterie v Slovenskej republike

Fortuna Loterie v České republice

Fortuna Entertainment Group bola založená v roku 2009 a súčasne je najväčším stredoeurópskym prevádzkovateľom kurzových stávok. Ide o pôvodom českú spoločnosť, ktorá sa rozrástla na holding, ktorý teraz pôsobí aj na slovenskom, poľskom, rumunskom a chorvátskom trhu. Fortuna Entertainment Group pravidelne investuje do vývoja nových produktov a rozširuje sieť pobočiek a služieb.

Fortuna lotérie

iFortuna už však neznamená iba obrovského hráča na poli športových stávok a online casino zábavy. Pre hráčov aktuálne prináša aj online iFortuna lotérie. Napríklad v lotériách Lucky Six, Lucky X, Next 6 môžete vyhrať až 5 miliónov korún. Lotérie sa žrebujú každé 4 minúty a môžete staviť už 20 č.

Fortuna lotérie Lucky Six

V lotérii Lucky 6 si najskôr zvolíte 6 čísel zo 48. Potom sa vaša výhra odvíja od výsledku žrebovania, pričom samotné žrebovanie a výplata výhier prebieha zaujímavým spôsobom. Žrebuje sa vždy 35 čísel a veľkosť výhry záleží na tom, kedy sa podarí vyžrebovať všetkých 6 tipovaných čísel. Vo Fortuna lotérii Lucky 6 možno vsádzať od 20 Sk až do 500 Sk.

Pokiaľ sa vám hra podarí hneď medzi prvými šiestimi, tak rovno vyhráte 10 000x vašu stávku. Ak stavíte 500 Sk, môže to byť až 5 miliónov korún českých. Čím neskôr trafíte všetkých 6 čísel, tým viac sa znižuje vyhraná čiastka. Žrebovanie sa však stáva ďaleko napínavejším a atraktívnejším. Žrebovanie lotérie Lucky Six prebieha každých 3,5 minút a môžete ho sledovať online na webe Fortuny, alebo na všetkých pobočkách.

Návod ako hrať lotériu Lucky Six online

Princíp lotérie Lucky 6 je veľmi jednoduchý a žrebuje sa 35 čísel. Stačí si tipnúť šesť z nich a trafte ich všetky. Poradie šiesteho správne vytipovaného čísla určí výšku vašej výhry. Okrem základnej hry sa dajú zahrať aj špeciálne stávky, ako napríklad, že si tipnete jedno číslo a veríte, že padne medzi prvými piatimi. Alebo je tiež možné tipovať farbu úvodného vyžrebovaného čísla.

Fortuna Lotérie 9 z 49

Pokiaľ chcete pri hre využiť bonus, založte si online herné konto od Fortuny. Avšak nie je to povinné a pokiaľ bonusovú ponuku využiť nechcete, je možné si 9 z 49 staviť aj na akejkoľvek kamennej pobočke Fortuny. V oboch prípadoch sú pravidlá rovnaké. Stačí si vybrať 1 až 6 čísel zo 49 možných a z nich je potom vylosovaných 9 výherných. Keď trafíte všetkých šesť vsadených čísel, môžete pri stávke 10 Kč vyhrať až 1 milión korún.

Lotéria 9 z 49 výhry a cena tiketu

Ako už bolo povedané vyššie, tak v online lotérii 9 z 49 môžete vyhrať 1 milión, aj za vsadených 10 Kč. Práve vyššie vašej stávky je jedným z faktorov, ktorý určuje, akú veľkú výhru môžete získať. Minimálna cena tiketu je 10 Kč a maximálna cena je 500 Kč, čo znamená, že vyhrať môžete stokorunáčky, tisíce, ale aj milióny. Všetko závisí iba od toho, koľko stavíte a koľko čísel uhádnete. Maximálna možná výhra však môže byť 5 000 000 Kč.

Fortuna lotérie 9 z 49 výsledky a kontrola tiketu

Výsledky z žrebovania lotérie 9 z 49 zistíte buď online na webe ifortuna.sk v sekcii Lotéria, alebo na ktorejkoľvek kamennej pobočke Fortuny. Pokiaľ zistíte, že váš tiket bol výherný, tak vám bude vyplatený podľa toho, či ste hrali online alebo stavili tiketu na pobočke. V prípade vsadenia tiketu online, nemusíte výsledky nikde hľadať a napriek tomu budete vedieť, či ste vyhrali, alebo nie. Prípadnú výhru totiž budete mať automaticky pripísanú na hernom konte Fortuny.

Hotovosť si potom môžete rovno vybrať na bankový účet.

Ak ste si stavili na pobočke, musíte sa obsluhe preukázať víťazným tiketom a následne vám môže byť vyplatených maximálne 30 000 Kč. Ak ste vyhrali viac, môžete si na vybranej pobočke vyzdvihnúť až 100 000 Kč, ale po predchádzajúcej. V prípade, že ste vyhrali viac ako 100 000 Kč, budete musieť ísť priamo do sídla Fortuny, kde vám bude výhra odovzdaná alebo zaslaná na dohodnutý bankový účet.

Kedy sa žrebuje lotéria 9 z 49?

Hoci niektoré online lotérie od Fortuny sú žrebované každých pár minút, 9 z 49 sa hrá iba niekoľkokrát týždenne. Každý deň však určite prebehne minimálne jedno žrebovanie a to vždy o 18:00. Ak práve nie je sviatok alebo víkend, tak sa žrebuje aj popoludní o 15:00. Čo sa týka samotného žrebovania, tak prebieha spôsobom ťahania čísel pomocou generátora náhodných čísel, ktorý sa využíva pri väčšine online lotérií na svete.

iFortuna lotérie Next 3 z 21

3 z 21 je ďalšia zábavná Fortuna lotérie, kde už za 10 Kč môžete získať zaujímavé výhry dokonca 2x denne. Hráte tak, že si stačí tipnúť 1, 2 alebo hneď 3 čísla z 21 čísel. Aby sa váš tiket stal výherným, musíte mať všetky čísla na ňom tipnuté správne. Napríklad, keď si vyberiete čísla 1, 11 a 21 a tiket stavíte za 30 Kč. Tak po vyžrebovaní vašich čísel získavate výhru vo výhernom koeficiente 1000. Vyhráte 30 000 Kč. Nevýhodou tejto stávky je o poznanie nižší kurz ako pri tipnutí maximálneho počtu čísel.

3 z 21 online od Fortuny – Lotéria šitá na mieru

Fortuna lotérii 3 z 21 môžete staviť na pobočke aj online. Staviť si tiket môžete už od 10 Sk a maximálnym stávka je obmedzená typom stávky, pretože na jedno vsadenie možno vyhrať maximálne 5 miliónov. Pokiaľ ste fanúšik športového stávkovania, táto číselná lotéria je vám šitá na mieru. Môžete v nej vidieť podobnosť kombinovaných športových stávok.

Lotéria 3 z 21 sa žrebuje 2x denne vždy o 15:00 a 18:00. Výsledky žrebovania môžete dohľadať online, z pohodlia vášho domova. Výsledky iFortuna 3z21 ako aj z akýchkoľvek ďalších číselných lotérií od Fortuny nájdete na webových stránkach Fortuny v sekcii Lotérie. Kontrolu tiketu samozrejme môžete urobiť aj na ktorejkoľvek kamennej pobočke Fortuny.

Chcete tipy na stávky s Fortunou v českom jazyku? Tento článok je pre vás: Fortuna Loterie

Relevantné správy