Fortuna Live

Fortuna Live

Jednou z najväčších výhod online stávkovania je fakt, že umožňuje vsádzať na práve prebiehajúce stretnutia a ďalšie stávkové príležitosti. Práve živé stávky dokážu urobiť sledovanie prenosu ešte viac dramatickým a zábavným.

Stávkarom, ktorí danému športu alebo inému eventu naozaj rozumejú, navyše dáva ďalšie možnosti, kde môžu svoje znalosti a schopnosti premeniť na zaujímavú výhru. Živé stávky ponúka dnes už prevažná väčšina stávkových kancelárií a Fortuna ako jedna z tých u nás najväčších a najobľúbenejších nie je samozrejme výnimkou.

Prečo live stávky?

Ako už bolo naznačené v úvode, možnosť sledovať zápas a súčasne môcť vsádzať na jeho priebeh podľa aktuálneho priebehu je doslova na nezaplatenie. Ak je uzatváranie stávok pred začiatkom zápasu zábava, živé stávky sú zábava na druhú, ako konieckoncov potvrdí každý, kto to niekedy skúsil.

Živé stávkovanie v podobe, v akej ho ponúka práve napríklad Fortuna Live / iFortuna live, významne rozširuje ponuku stávkových príležitostí a umožňuje k stávkovaniu pristupovať iným spôsobom. Nie náhodou sa jedná o typ stávkovania, ktorého popularita neustále rastie a počet stávkarov sa zvyšuje deň čo deň. Pre mnohých z nich sa už jedná o jediný spôsob stávkovania, ktorý praktizujú.

Ďalšie výhody online stávkovania

Kurzové stávky v online prostredí majú okrem live stávok aj ďalšie výhody. Či už sa jedná o stávkovanie na šport alebo hranie v online kasíne (to Fortuna ponúka tiež), ide ho prevádzkovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek, napríklad zo spálne.

Nie je tak potrebné vyrážať na pobočku a vypĺňať tam papierové tikety, čo znamená úsporu času. Jedným z mála dôvodov pre stávkovanie v kamenných pobočkách je tak možnosť stretnúť sa a porozprávať sa s priateľmi s rovnakou záľubou.

Ako živé stávky fungujú?

Krátka odpoveď na túto otázku znie: prakticky rovnako ako štandardné kurzové stávky. Fortuna Live má na svojom webe alebo v aplikácii sekciu live stávok, z ktorej si hráči vyberajú stávkové príležitosti a prostredníctvom jedného alebo dvoch kliknutí ich presunú na tiket. Aj v režime je možné na jeden tiket umiestniť viac príležitostí. Jediným obmedzením je, že nesmie byť na rovnaký zápas.

Inak je ale live stávkovanie rovnaké, ako klasické. Minimálna čiastka, ktorú je možné u iFortuny na live stávku staviť je 10 Sk a výplata prípadnej výhry tiež prebieha rovnako, tj automatickým pripísaním vyhranej čiastky na hráčsky účet. Výsledky musia samozrejme prejsť kontrolou av niektorých prípadoch je nutné počkať na oficiálny zápis zo stretnutia, to je však rovnaké ako pri štandardných stávkach.

Na čo možno vsádzať naživo?

Odpoveď bude aj v tomto prípade veľmi všeobecná, až všeobjímajúca: na čokoľvek. V priebehu futbalového zápasu je možné vsádzať na konečný výsledok, na počet gólov, na strelca ďalšieho gólu, v tenise na výhercu ďalšieho setu alebo hry … Možností je nepreberné množstvo.

Aby mali stávkari dostatok relevantných informácií, Fortuna im poskytuje podrobné analýzy zápasov, náhľad to výsledkov jednotlivých tímov v minulosti atď.

Sledovanie Fortuna TV

Ak hovoríme o uzatváraní stávok v priebehu sledovania prenosov, nemáme tým na mysli iba prenosy na športových kanáloch televízie. Jednou z veľkých výhod niektorých stávkových kancelárií (a iFortuna medzi ne patrí) je to, že umožňujú sledovanie športových prenosov priamo na svojom webe. Každý stávkar s hračským účtom si môže vyberať z veľkého množstva športových prenosov, často takých, ktoré nemá šancu inde vidieť.

Pre stávkarov sa tak môže web stávkovej kancelárie stať de-facto športovou televíziou. Tá má samozrejme isté malé obmedzenia, väčšinou ide o prenosy bez českého komentára a nemožno ho spúšťať v režime celej obrazovky. Aj tak ide však o veľký benefit a pre mnohých jeden z hlavných dôvodov, prečo si hráčske konto na Fortuna Live založiť.

Bonusy a špeciálne akcie

Rovnako ako ďalšie stávkové kancelárie, aj Fortuna ponúka novým hráčom bonusy za registráciu a vytvorenie hráčskeho účtu. Okrem toho môžu noví stávkari počítať aj s bonusom za prvý vklad. Pokiaľ hráča teda láka live stávkovanie a rozhodne sa treba u Fortuny zaregistrovať, prvé stávky im tak spríjemnia prostriedky z týchto bonusov.

Okrem pevne daných bonusov ponúka iFortuna aj najrôznejšie špeciálne akcie a súťaže. Môže ísť o voľné prostriedky na stávky pri príležitosti najrôznejších športových či udalostí, prípadne sú napr. v priebehu akcií ako sú svetové šampionáty, tenisové grand slamy, Olympijské hry a pod. zostavované rebríčky najúspešnejších alebo najsilnejších stávkarov, ktorí si potom taktiež pripíšu.

Ďalšie výhody online stávkovania u Fortuny

Medzi ďalšie výhody online stávkovania na webe alebo v aplikácii Fortuny patrí potom možnosť diskutovať o stávkovaní, o športe alebo čomkoľvek inom s ďalšími stávkarmi v chate a treba sa pritom nechať inšpirovať ich tikety.

Okrem toho si je možné jedným kliknutím „odskočiť“ do už spomínaného online kasína, ktoré nesie pri Fortune názov Vegas. V čase medzi športovými zápasmi si tak možno skrátiť čas napríklad hraním výherných automatov, ktorých ponuka je naozaj široká.

Hráči tu nájdu automaty klasické, teda tie s ovocnými motívmi, rovnako ako tie moderné inšpirované napríklad históriou, rozprávkovými a fantasy svety, filmy alebo napríklad hudbou.

Záverom

Stávková kancelária Fortuna pôsobí na našom trhu už tri desiatky rokov a patrí vo svojom obore k špičke. Ponúka hráčom široké možnosti stávkovania, medzi ktoré patria aj live stávky na práve prebiehajúce športové stretnutia alebo spoločenské podujatia.

Okrem toho majú hráči pri Fortuny možnosť baviť sa aj v online kasíne alebo konzultovať svoje stávky s ostatnými hráči. Výhod je teda viac ako dosť a ak k nim pripočítame aj zaujímavé bonusy a početné špeciálne akcie, turnaje a súťaže či živé prenosy vo iFortuna TV, je zrejmé, že založiť si hráčsky účet sa oplatí.

Pre českých fanúšikov Fortuny: získajte informácie vo svojom jazyku: Fortuna Live

Relevantné správy